Zbliża sie koniec roq wiec ...

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: SkaTe_GirL »

No wiec nieublagalnie zbilza sie koniec roku szkolnego na ktory na pewno wszyscy wspolnie czekamy z utesknieniem ... ;P Co sie oczywiscie wiaze z wystawianiem ocen... wiec moje pytanie jest takie ;P
Jestescie z czegos zagrozeni ? ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Peggy »

Pozwól, ze wroce do historii :) w 3 klasie technikum na połrocze mialam paputa z religii w zwiazku z czym mialam zagrozenie na koniec roku:) oczywiscie sie wygrzebalam. Ale do czego zmierzam. Wczesniej mialam 1 nominacje z fizyki i nie bylam tym tak przejeta jak ta jebana religia. Wiecie jak to ch..... wyglada na swiadectwie: Religia/etyka DOPUSZCZAJĄCY :/ Nie przejmujcie sie tymi karteczkami :)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Phantom »


Jeśli wszystko będzie przeciwko mnie, to mogę być nieklasyfikowany z dwóch przedmiotów :mrgreen: Żyć nie umierać, ech. :nie: n/c
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: ::PiotreK:: »

SkaTe_GirL pisze:No wiec nieublagalnie zbilza sie koniec roku szkolnego na ktory na pewno wszyscy wspolnie czekamy z utesknieniem ... ;P

szczeże powiem ze pod tym sie niepodpisuje lubie chodzić do szkoły to jest lepsze niż siedzenie w domu albo na ławeczce pod blokiem bez zadnych perspektyw

a co do zagrżen to mam w tej chwili 8 ąz wstyd sie przyznać ale 4 z nich to takie tylko dlatego ze mało ocen jest z których łatwo wyjść 2 kolejne tez raczej na spokojnie poprawie z poprawą kolejnego bede mieć mały problem ale wydaje mi sie ze dam rade no i zostaje fizyka którą prawie na pewno bede zalicząc w sierpniu tak jak połowa mojej klasy

reszta przedmiotów to angol niemiec polak matma fiza hista WF przedsiębiorczość no ale do 21 czerwca mam jeszcze czas
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: *RyBkA* »

brak zagrozenia, ale zakonczenie roku szkolnego bedzie trudne => roztanie z moja klasa kochana :( :( :( jak ja bede tesknic za nimi :(
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Magduś »

nie a ponadto mam 6 z wułefu :P
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: *MysterY* »

ja mam zagrożenie z niemca!!!
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Montana »

oj, bardzo ciezki koniec roku.... to bylo chyba najgorsze polrocze w mojej dotychczasowej karierze :/
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: SkaTe_GirL »

ja wam powiem tak : jeszcze do piatku myslalam " ' LuUuzik ' nie jestem z niczego zagrozona ale jak w piatek sie dowiedzialam ile jeszcze przedemna sprawdzianow,prac klasowych no i jeszcze dwie probne matury (niemiec i angol) juz nie jestem taka pewna. Te zagrozenie caly czas mi grozi ;/
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Linka »

Ja w tym roku mam totalny luzik ze az milo 8) W najgorszym wypadku bede miala jedna tróje z historii a tak same 4 i 5 no i of course 6 z wfu :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Anuś »

koniec roku? średnia spadła z półrocza... ajj... ale ogólnie ok, ponad 4 (coś koło 4,3 powinnam mieć ) więc jest ok
jeszcze tylko kilka sprawdzianów... np. jutro z fizy, ale się nie ucze bo i tak mam 3 wystawioną :D [/i]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: ylka »

Nie. :D

[Nie jestem z niczego zagrożona - wyjaśnienie dla niekompetentnych. :>]
smile like a melon slice : )
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: ::PiotreK:: »

za rok zaczynam od nowa :/

znaczy sie po prostu niezdałem :/

w piątek ide wreszcie do mojego psychologa to sie wyżale
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Anuś »

eee. piotrek serio mowisz? ja mam ocenki ok :) poprawilam jakies 2 ocenki i srednia pojdzie w gore :D w najgorszym wypadku 4,38 :) trojki z niemca i fizy, 6 z kultury :D a reszta to 5 i 4 :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: ::PiotreK:: »

ania serio mówie jusz mam jedną pałe długopisem wystawioną no i jeszcze 3 przedmioty mi zostały jak poprawie to moze mnie do poprawki dopuszczą :/ normlanie sam sie dziwie swojej głupocie jakt o mogłem wszystko zjebać bo wiem ze mogłem spokojnie zdać i mieć spokojnie 3-4 zebym sie chociaz troszeczke przyłozył
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: *MysterY* »

Piotrek nie martw się ja tesh chyba niezdaje z niemieckiego, zaliczam narazie rosyjski i matematykę, więc jak ich niepoprawie to będe mógł zostać na drugi rok. :( Tylko je zaliczę i będe miał tylko poprawkę (o ile mnie do niej dopuszczą)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: ::PiotreK:: »

więc tak jusz mam 3 pały wpisane z polaka niemca i histy i jusz niemam szans na poprawke wiec jutro niebede poprawiać angola czyli niezdałem czyli jeszcze raz to samo czyli dół ale sie żyje i jusz
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: *MysterY* »

zaliczyłem matme :mrgreen: w poniedziałek zaliczam Niemiecki i Rosyjski. Może się uda :twisted:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: Plik »

nooom wreszcie wzytsko zaliczone ..... ;] [jupi] ,teraz tylko czekac spokojnie na zakonczenie ... ;]
pozdrawiam ...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Zbliża sie koniec roq wiec ...

Post autor: *MysterY* »

no to się nieudało mam sierpień z niemieckiego. FUCK fashystoskim świniom. :twisted:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ