Nowe prawo telekomunikacyjne?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: *RyBkA* »

Nowy projekt nowelizacji ustawy...

Została podana propozycja wprowadzenia w życie nowego prawa telekomunikacyjnego, które zmusi do przeniesienia skrzynki poczty elektronicznej na jeden z zagranicznych serwerów (by ją mieć i nie stracić skrzynki) oraz znacznie ograniczy Nam dostęp do krajowych serwisów informacyjnych i innych usług świadczonych przez Internet...

Co o tym myślicie? Ja jestem przeciwko ...
Gazeta.pl interia.pl onet.pl robią protest i są na tych portalach różne ankiety..
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Peggy »

Kolejny absurd naszego "Kochanego" rządu.
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: tribalka »

Dzisiaj w radiu słyszałam o tych skrzynkach pocztowych, że żeby założyć darmowe konto trzeba będzie okazać dowód osobisty :/ kompletna głupota :/ A i poza tym telefony na karte również będą rejestrowane :/ i tak samo trzeba będzie pokazać dowód tożsamości przy ich zakupie. :?
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Paweł »

A ile dzieki temu onet, interia i gazeta.pl se wjesc nabija tyle szumu wokolo tego robie.... ankiety, sondy, listy... :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: ORZO »

Peggy pisze:Kolejny absurd naszego "Kochanego" rządu.
Ja się juz do tego przyzwyczaiłem. :wink:
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Peggy »

a moze wlasnie o to chodzi. rzad puscil fame o projekcie ustawy tylko po to, zeby rozpedzic koniunkture. Ze tez wczesniej na to nie wpadlam. Pewnie grupa trzymajaca wladze (tak, wlasnie ta grupa ktorej nie ma wg pani Blochowiak) ma udzialy w sektorze telekomunikacyjnym...
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Magduś »

Peggy pisze:a moze wlasnie o to chodzi. rzad puscil fame o projekcie ustawy tylko po to, zeby rozpedzic koniunkture. Ze tez wczesniej na to nie wpadlam. Pewnie grupa trzymajaca wladze (tak, wlasnie ta grupa ktorej nie ma wg pani Blochowiak) ma udzialy w sektorze telekomunikacyjnym...
NIe, oni nie są aż tacy zdolni :> mowie ci kolejny cudowny pomysł uleczenia POlski przez "kochany" Rząd :zdziwko: :?
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Peggy »

Paru mądrych ekonomistuff tam jest, ale oni nie maja prawa otworzyc ust. Ten pomysl powinien sie nazywac: OKALECZANIE POLSKIEJ GOSPODARKI :)
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Nowe prawo telekomunikacyjne?

Post autor: Magduś »

tak jak każdy inny :D
powinni zapisać to i wydać w formie ksiażki :D edukacujnej "jak nie należy robić ;)"
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ