Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
magdusia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.06.2004, 21:13
Lokalizacja: Rabka

Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: magdusia »

Mam wielki problem. Nie miałam nigdy chłopaka. Nie chciałam mieć.
W klasie jest chłopak, z którym zawsze się kłóciłam. Znajomi i nauczycile mówili: "kto sie czubi, ten się lubi". Ja nie dawałam temu wiary, ale teraz... zakochałam się w Karolu.
Z drugiej strony, poznałam super chłopaka Tomka. Byliśmy razem w lednicy (tzn w jednym autokarze). Nie znałam go wcześniej. Wśród tłumu pzonałam tuylko Tomka. I tak razem szliśmy za ręce. I pozniej bylo jeszcez kilka innych sytuacji... Tomek mi sie spodobal. Do etj pory na sama mysl o tym jak trzym,al mnie za reke, jak po niej glaskal, przechodzi mnie dreszczyk, wspaniely dreszczyk emocji!
Obaj sa zaangazowani, a ja nie wiem co mam zrobic. Kogo wybrac. Teraz czeka mnie trudny czas... ale opowiem wszystko jak sie ktos odezwie. Bardzo prosez o pomoc. Bo ja juz dluzje tak nie moge! RATUNKU!!!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: ::PiotreK:: »

olej jednego i drugiego i znajdz trzeciego

i to mówie poważnie
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: SkaTe_GirL »

eeee chyba zgadzam sie z Piotrkiem ; -]
po co masz ranic jednego z nich i miec potem wyrzuty ze on Cie cierpi bo olalas go dla drugiego ? ;P
Olej tego i tamtego i znajdz trzeciego ... Piotrus ma racje ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: bober »

Nie chciałem pisać na ten temat, bo uznałem go za banalnie 13stkowy, ale wasze wypowiedzie Sk8_panna i piotrek są 12stkowe -.-;;

Pilnuj się tego z oazy czy z czego tam he... Dobrze z nim spędzasz czas, a jak coś, to tamtem drugi kumplem pozostanie, bo się znacie od dawna. A takie pierdy typu 'słuchaj serca'... no cóż, słuchaj...
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Polan »

Magdusia, po pierwsze: nadużywasz słowa "kochać", po drugie: fajnie się bawisz, ciekawe czy pomyślałaś że możesz komuś zrobić krzywdę, zresztą trzeba było myśleć wcześniej. Życzę Ci powodzenia bo Ci się przyda.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: *RyBkA* »

zostaw to biegowi czasu... najważniejsze byś nie oszukiwała ich postawiła sprawę jasne, że nie możesz się zdecydować, bo jak zaczniesz kręcić na dwa fronty to kiedyś to wyjdzie...
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Peggy »

jest taka niepisana zasada, ze z kolega/kolezanka z klasy sie NIE POWINNO kręcic/chodzic/spotykac.... Reszta klasy zazdrosci innym "miłości". Dlatego wydaje mi sie, ze ten, "Głaszczący Po Rękach" bedzie lepszym wyjsciem.
magdusia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.06.2004, 21:13
Lokalizacja: Rabka

hmmm

Post autor: magdusia »

Ja sie nikim nie bawie! Nie maialm takiegoz maiaru! Dlatego nie wiem co mam zrobic, zeby rzadnego nie skrzywdzic!!! Bo to byloby nie fair. Ale co bedzei jesli wybiore Tomka, a pozniej nic z tego nie wypali, a Karol np. bedzie zalamany itd....
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: ORZO »

Mam ochote zrezygnować z udzielania się w tym dziale...Napisz do Flipinki może tam tobie pomogą.
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Magduś »

poczekaj chwile, zastanów sie ... a po chwili wyjdzie ze ten nic tamten ma inną wiec jak ci Piotruś radził znajdz trzeciego... :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: ::PiotreK:: »

własnie jak otwierałem ten temat miałem to napisac olej ich znajdz 3 a ja bedzie zły to czwartego
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Fighter »

Hmm, moze zmienic tytul tego dzialu na hmm sam nie wiem :mrgreen: .
Co do tematu to radze odwiedzic ta strone http://www.filipinka.pl/ hehe tam wszystko wyjasnia hehe :mrgreen:.
Zycie jest piekne 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: apocaLipsa »

Najgorzej jest gdy zostawia się takie sprawy bez rozwiązania na dłuższy okres czasu... Decyzję się odwleka, myśląc, że problem sam się rozwiąże... A tak na prawdę jakąś decyzję podjąć trzeba. Bo nawet jeśli z Tomkiem Ci się nie uda, to i tak będzie lepsze niż zastój i niepewność dla ich obydwu. I nie staraj się za wszelką cenę nie ranić żadnego, bo w końcu zranisz obydwóch. Z resztą faceci z reguły szybko zapominają o takich niespełnionych miłościach...
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Montana »

To nie jest prawda, ze faceci szybko zapominaja.... oni po prostu potrafia lepiej "tuszowac" swoje uczucia...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Polan »

A po co Lipsa, Pamiętaj jednak że zbyt pochopne podejmowanie decyzji to też duży błąd szczególnie w tak poważnych sprawach. Wiadomo też, że przecież o takiej prawdziwej miłości to się nie wie ot tak, hop siup i wszystko jasne, jeśli pominąć miłość od pierwszego wejrzenia, to potrzeba zawsze czasu żeby móc stwierdzić że to ten jeden, ta jedyna. Faktem jest że często w życiu nam wychodzi tak że jak chcemy dobrze dla wszystkich to wychodzi jeszcze gorzej, ale to nie jest powód żeby mimo to nie próbować znaleźć tego złotego środka...

Chociaż od początku nie ukrywam że moim zdaniem Magdusia wpakowała siebie i chłopaków w niezłą kabałę.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: ylka »

Ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze z podjęciem ostatecznej decyzji. Może spróbuj na razie wyjaśnić im obu tę sytuację?
Bo ja jestem i za jednym, i za drugim. Pierwszego znasz lepiej, bo się z nim uczysz, zaś przy drugim te opisywane przez Ciebie dreszcze... Chociaż one może się biorą stąd, że jeszcze nigdy nie miałaś chłopaka?
Poczekaj. Może się ułoży. I pamiętaj, że zawsze z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. :)
smile like a melon slice : )
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Piqs - X »

Ja bym jepnal obu patelnia przez leb , ktory dluzej wyttrzyma ten wygrywa ; ] .. a tak wogole to ana twoim miejscu ybralbym tego z dluzszym jezykiem : ] .. no i ogolnie jak korys nie skutera o odpada ; pp

'shop til you drop' ; p
_Millio_
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 10.06.2004, 03:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: _Millio_ »

Ja mam dobrą rade :)
wyjedz z miasta :P
:)
lol wychodzi z mody jest rok 2004 więc cza coś nowego więć wymyślam lol2 <- modne za rok lol3 < i nie zapomniac :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: Anuś »

Piqs - X pisze:Ja bym jepnal obu patelnia przez leb , ktory dluzej wyttrzyma ten wygrywa ; ] .. a tak wogole to ana twoim miejscu ybralbym tego z dluzszym jezykiem : ] .. no i ogolnie jak korys nie skutera o odpada ; pp

'shop til you drop' ; p
ja jestem za :D :D :D
na pewno nie szukaj 3-go bo wtedy zranisz tych dwóch... :)
powodzenia w wyborze! ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mam dylemat! Pomóżcie mi!

Post autor: ::PiotreK:: »

ania sie niezna szukaj trzeciego albo olej wszystkich i bedzie spokuj po co kumu chłopak ??
ODPOWIEDZ