Co was rajcuje?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

Peggy pisze:a mnie ostro rajcuje jak z qmplem jedziemy samochodem i udajemy, ze zaraz sie rozwalimy. potem wybieramy drzewo, przymierzamy sie do niego i na pozegnanie całujemy sie. potem jak juz sie nie roztrzaskamy to tak sie z tego cieszymy, ze znowu musimy sie pocałować - to taka troche głupia zabawa, ale... nie próbujcie tego w domu ;)
yyyy Prawdziwym samochodem??? Roztrzaskujecie się??? [Widzisz *MyS* niektórzy nie maja tylu aut żeby się roztrzaskiwać] :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Marcino »

chyba dużo rzeczy lubię robić...ale najczęsciej na kompie dużo siedzę :tak: w kosza pograć albo na siłce z kumplami poćwiczyć no i poboksować :emm: co mnie "rajcuje" hmm no dziewczyny najbardziej 8) co może innego?
Marcino
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Peggy »

no nie rozwalamy sie, tylko udajemy, ze tak sie dzieje. wyobraznie odgrywa tu duzą rolę
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Co was rajcuje?

Post autor: shyduo »

Jednak najbardziej rajcują mnie dziewczyny. Poza tym lubie siedzieć przy kompie i grać w siatkę. Od czasu do czasu fajnie jest pójść ze znajomymi na browar. Oczywiście bezalkoholowy :D
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Fergie »

a mnie sama myśl że nie musze iśc do budy :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Co was rajcuje?

Post autor: AgusiaPsujek »

Anuś pisze:Jeżeli chodzi o mnie to nie palę, nie ćpam... Picie to tylko raz na jakiś czas w bardzo niewielkich ilościach. Jakieś imprezki - czemu nie :) no i oczywiście płeć przeciwna :)

W ogóle wydaje mi się że to po czym można poznać młodzież to właśnie imprezki i zainteresowanie się płcią przeciwną (spotkania, miłostki, miłości, czy jakieś zauroczenia :) )
ja mam podobnie tylko ze pale ale powoli staram sie to zucic chodz nie jest latwo
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Darkman TomB »

Hmmm ... mialem podobny dylemat puki nie zaczołem interesować się sportami walki oraz sportami ekstremalnymi . naprawde świetnie się człowiek czuje kiedy zdaje mu się że zaraz opuści ten świat ..... poprostu bardziej się docenia życie a najzabawniejsze jest to że jeżeli uzależnisz się od adrenaliny to na pewno nigdy nudzic się nie będziesz . Jeżeli masz jakieś gadżety i groźne przebranie możesz też pobawić się w superbohatera to też rajcuje kiedy dajesz jakiemuś gnojkowi popalić tzn takiemu co się po szkole wozi jak gnuj na taczce , myśli że jest bossem i że wszystko mu wolno zabierać , bić i okradać słabszych ..... naprawdę zdejmowanie takich kolesi ze sceny też mnie rajcuje ... no jest się pewna sławą oraz autorytetem wśrud swoich kumpli .
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: pearl »

mnie rajcuja koncerty rockowe ewentualnie reaggae :)
a poza tym hmmm bo ja wiem muzyka i wszystko co z nia zwiazane :)
najbardziej rajcuje mnie LO taaaaaaa :twisted: :mrgreen:

shydou chodzisz do 26?
hehe moze jedynka lepsza ;)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co was rajcuje?

Post autor: SkaTe_GirL »

ja sie wylamie i powiem a raczej napisze tak :
Mnie rajcuje jak mnie chlopak caluje w szyjke ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Wang »

Co do kobiet... to podkręca mnie jak dziewczyna mnie dotyka (niekoniecznie w czułych miejscach :P).
I gdy patrzy się na mnie nieziemskim wzrokiem...

A tak poza kobietami... uwielbiałem uczucie, kiedy grałem w kosza... wychodziłem na boisko i publika krzyczała moje imie... i w czasie gry dodawała mi otuchy... niesamowite uczucie.
Veni Vidi Vici
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Kubuś »

Ja jak wang uwielbiam grac w kosza :) A szczegolnie kiedy dostaje indywidualne wyroznienie, lub zdobede punkty w ostatnich sekundach :) To jest naprawde przyjemne... w ogole koszykowka mnie rajcuje, schematy, to jak pilka krazy po obwodzie, wpada czysto do kosza... To jest piekne :)
Inna rzecza, ktora ubustwiam :) jest taniec z dziewczyna kiedy ja jestem za nia obejmuje ja w biodrach i jest taaaaak przyjemnie :) i kiedy widze tez usmiech na jej twarzy... w ogole uwielbiam kiedy rozmawiajac z kims widze na jego twarzy usmiech, czujesz ze masz po co zyc wtedy :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Yatamanka »

myślę że wszystko z umiarem jest wskazane ... nalezy pójść czasem na imprezę, na spotkanie ze znajomymi.. czasem wypić piwo czy tam zapalić... to co dobre- ne jest złe
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Wizard23 »

Kobniety, kobiety, kobiety no i streetball :mrgreen: ( oczywiście wszystko w najlepszym wydaniu :D )
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Co was rajcuje?

Post autor: Michael »

co mnie rajcuje ?? hmm samochody i szybka jazda :twisted: :twisted: :twisted: walki które uprawiałem i bardzo rajcuje mnie moja żona ale moją kochanką jest piłka nożna to jest cały mój swiat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do alkoholu to pije ale nie duze ilości imprezy to tylko domowe trawka to raczej żadko a co do narkotyków wiecej nie wezme


XsA Drum and Bass to nasz cały swiat !!!!!!!!!!!!!!!!
uhn_tiss
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 12.08.2006, 16:29
Lokalizacja: Podlasie ]:->

:):)

Post autor: uhn_tiss »

A JA TAK:
NIE PALE...NIE ZAMIERZAM,
NIE CPAM...NIE ZAMIERZAM..
PIJE..HEHE OKAZJONALNIE...:):)

KRĘCA MNIE CHŁOPCY W GARNITURACH, MESKIE RAMIONA, KLATKA PIERSIOWA.. SZYBKA JAZDA SAMOCHODEM, ADRENALINKA..:):) ::d:d:d HMM..CO JESZCZE... LUBIE SPEDZAC CZAS Z PRZYJACIÓŁMI...KLUB..YY NO MOGA BYC..ALE NIE ZACZESTO:):) A TAK OGOLNIE..TO DOBRA ZABAWA!!!!!!
Ostatnio zmieniony 14.08.2006, 18:14 przez uhn_tiss, łącznie zmieniany 1 raz.
FOOTBALL is a RELIGION so I BELIVE in UNITED
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: :):)

Post autor: stefan »

uhn_tiss pisze:KRĘCA MNIE CHŁOPCY W GARNITURACH, MESKIE RAMIONA, KLATKA PIERSIOWA..
'chłopcy w garniturach' kojarzą mi się z pierwszą komunią ;)
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Co was rajcuje?

Post autor: martynka_15 »

A ja nie piję nie palę nie biorę,ale kręcą mnie klaty fajnych chłopców,adrenalinka tak troszkę,sport i dobra zabawa oczywiście :wink: :wink:
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Martuśka »

kręcą mnie chłopcy w garniakach :lol: i nie mówie tu o I-ej komunii :p nie palę i nie biorę ale zdarza mi sie pić, czasem imprezuje:) ale sa tygodnie gdzie siedze w domu i sie nigdzie nie ruszam. A czasem co tydzień jestem na imprezie i zawsze chce mi sie tańczyć. A tak na prawdę to rajcuje mnie WŁADZA :twisted:
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Co was rajcuje?

Post autor: zlote_slonce »

nie pale, pije okazyjnie, nie cpam,
lubie moja gitare i klawisze
jezyk angielski
dobra ksiazke sluchac muzyki..
no w sumie prawie jak kazdy kto ma te nascie lat. ; D
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Co was rajcuje?

Post autor: melOn »

Martuśka pisze:kręcą mnie chłopcy w garniakach
mnie też ;d ehehe....

imprezuje, nie palę, nie biorę.... no i faceci z lekkim zarostem i z ładnymi ząbkami ;]
ODPOWIEDZ