Co was rajcuje?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

:)

Post autor: Mróweczka :) »

tak bardzo reklamowliscie ta strone na obozie, ze musielam tu zajzec :wink: a co do tego spelnionego marzenia w sulejowie to co wy tam odwalaliscie?? ladnie!! kadra wariowala!! juz wiem, czemu nigdy nie mogliscie wstac na rozgrzewke i chodziliscie zmeczeni.... :P
pozdrowienia z Pabianic- daria :D
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

A to Ci psikus, a Daria odawlaliśmy ile się dało ja zawsze byłem budzony na śniadanie żadko kiedy miałem siły wstać, a co do tego co pisałem z tym marzeniem to przeczytaj GREGORA marzenie :mrgreen: Pozdro dla miasta gdzie nie ma McDonalda, ale jest KFC. A spotykamy sie w poniedziałek. A to Ci psikus
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: :)

Post autor: Paweł »

Mróweczka :) pisze:tak bardzo reklamowliscie ta strone na obozie, ze musielam tu zajzec :wink:

Ludzie ludzie... wezdzie przyklad! :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :hihi:

Jesli juz mowimy o spelionych marzeniach, które nas rajcują to także i mi sie spełniły... specer w nocy nad skarpe z ukochana osobą, nocna kapiel w basenie (było tuż tuż, ale i tak uważam za udane) i wiele innych... a to ledwo polmetek... :D
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

No to jadę jeshcze raz coś sie poodwala, a potem zpowrotem do Łodzi, wtedy byliśmy kadrą i mieliśmy zachamowania, a tera hoho. Zobaczycie co będzie sie działo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdro dla wszystkich. Tera relkama: Dresso Ośrodek Wypoczynkowy Sulejów. :mrgreen: A co będe se żałował. Hmmco by tam odwalić?? Coś się wymyśli :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Mróweczka :) »

wy jak tam jedziecie to niczego nie odwalajcie... tan osrodek ma sluzyc przyszlym pokoleniom :)
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Polan »

Natka pisze:No właśnie... Co lubicie robic? Co was intryguje, pociąga, rajcuje jako nastolatków?


A ja to nastolatek już chyba nie jestem, ale kto by na daty patrzył,pffff 8) . Zatem ja zdecydowanie lubię grać w Quake'a 3. Oj tak , to lubię. Myślę że lubię też odwalać jakąś robotę jako wolontariusz in PCK, to naprawde może być przyjemne :) Aha, nie mogę zapomnieć dodać jak bardzo mnie rajcuje seksowanie się :hihi: To ma w sumie wiele wspólnego z pociąganiem o które pytasz :wink: :twisted:

A gdybym miał napisać co mnie intryguje w życiu to może to: " Who the fuck is Alice ???"

A rajcować może wszystko tak naprawdę byle z odpowiednimi ludźmi, takimi fajnymi :D
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: tynka:) »

ja chodze na imprezy na pizze czesto sie spotykam z przyjaciolmi jestem harcerka...kocham tanczyc spiewac lubie czytac nie pije nie pale! zapisz sie moze do druzyny harcerskiej to duzo daje...zapoznasz nowe osoby, przyjaciol z ktrymi bedziesz sie swietnie bawic...polecam!!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

Ejak Harcerstwo robi sobie reklame to my też sobie zróbmy "Dzieńdobry zapraszam do organizacji PCK, poznacie tam mnóstwo nowych ludzi, bedziecie mogli pomagać potrzebującym i nauczycie się udzielać pierwszej pomocy z najnowszymi certyfikatami :mrgreen: :twisted:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: tynka:) »

ha ha ha... no wiec...PCK i ZHP to sa sposoby na nude i polecam je serdecznie...
widzisz Mariusz wspolpracujemy...heh:)
a tak w ogole w ZHP tez mozna zostac ratownikiem, czyli 2in1:D:P
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Paweł »

Ale wiesz... w PCK nie jestes tylko ratownikiem. Jestes Spolecznym Instruktorem Mlodziezowym, pomagasz potrzebujacym, widzisz minki biednych dzieci przepelnionych szczesciem i radością dzieki TOBIE, bo dostały paczkę z darów ktore ZBIERAŁAS SAMA w hipermarkecie. To jest niesamowite i rajcuje.

tynka, piszez ze sposob na nude... hyh... ZHP moze i tak, ale PCK zabiera Ci cały mozliwy czas i nie jest to sposob na nude, a na znalezienie sobie hmmm.. nie wiem jak to nazwac... ale na pewno nie sposob na nude. to o wiele za malo... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

Jakby Ci to napisać nie dość że zabiera Ci cały czas wolny to i ten nie wolny też, ale i tak jest SUPRA-wo!!! :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: tynka:) »

taaak...dobra, a myslicie, ze w ZHP to nie ma jakis akcji??sa teraz w sobote idziemy do gluchych...caly czas cos sie robi...i tez sie zbiera kase w hipermarkecie...tez sie ratuje a oprocz tego masz wielu przyjaciol i jakby druga rodzinke...czesto sa biwaki...my organizujemy rozne akcje...wiec sie umowmy i PCK i ZHP sa pewnymi sposobami na nude, nie jestesmy zwykla mlodzieza mamy swoje pasje i jakis cel...i ZHP i PCK zasluguja na miano wyjatkowych, jedynych w swoim rodzaju...:)stoi??
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

Niech tak bedzie!!!! :twisted:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Paweł »

tynka:) pisze:tez sie zbiera kase w hipermarkecie...
taaa... a na co zbieracie? :nom: :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: tynka:) »

np dla domu dziecka...dla glucho-nimych...:)wiele jest takich akcji...:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Innuendo
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 12.10.2004, 16:27

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Innuendo »

Co mnie rajcuje? Skrzyknąć ekpię do garażu, wziąć do ręki fenderka (fender stratocaster- gitara eletryczna ;)) i się wyżyć... Lub siąść na perkusje kumpla i równiez się wyzyc... to mnie cholernie rajcuje... Bądź samemu w domu na cały regulator słuchać muzyki jakiejś z repertuaru zespołu QUEEN. To mnie właśnie rajcuje.
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

:P

Post autor: dagnai »

heh harcerze sie udzielają!, sam widzialem jak w realu pakowali siateczki ja bym niemogł tak:(
Dagnai'zM
ROX'a
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: tynka:) »

wydaje CI sie...nawet u mojej mamy w sklepie sa takie akcje...zbieramy pięniążki dla koleżanki, by mogła pojechać na obóz... i na nasza druzyne...tylko, ze nasza druzyna duzo sie udziela, pokazujemy sie czesto i ludzie nas znaja...lubie chodzic w mundurku...czuje sie wtedy kims waznym, innym niz wszyscy...na lilijce jest napisane ONC- czyli Ojczyzna, Nauka i Cnota...prawie jak trzy cnoty BOskie: wiara, nadzieja i miłość...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Peggy »

a mnie ostro rajcuje jak z qmplem jedziemy samochodem i udajemy, ze zaraz sie rozwalimy. potem wybieramy drzewo, przymierzamy sie do niego i na pozegnanie całujemy sie. potem jak juz sie nie roztrzaskamy to tak sie z tego cieszymy, ze znowu musimy sie pocałować - to taka troche głupia zabawa, ale... nie próbujcie tego w domu ;)
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Co was rajcuje?

Post autor: magnat »

Peegy fajne masz pomysły! Podobają mi się! Trzeba to wypróbować! :twisted:
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
ODPOWIEDZ