Co was rajcuje?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Co was rajcuje?

Post autor: Natka »

No właśnie... Co lubicie robic? Co was intryguje, pociąga, rajcuje jako nastolatków? Czy pijecie, palicie, bierzecie narkotyki? Czy w ogóle was to nie interesuje, wolicie raczej usiąśc wieczorkiem w swoim ulubionym fotelu, w ręku z książką lub pilotem telewizyjnym? Czy może całe noce spędzacie w klubach imprezując? Albo po prostu często wychodzicie gdzieś ze znajomymi - na pizze, cole? Jak to z wami jest, co? No bo ja, na przykład, to nie piję, nie palę, nie biorę, nie czytam, nie imprezuje, nie lubie pizzy. I ciągle mam wrażenie, że wszystko co nierozłącznie wiąże się z beztroską młodością - poznawanie świata, życia, zabawa - mnie omija. Czy to jest tak całkiem normalne? Bo ostatnio mam wątpliwości...... :?
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co was rajcuje?

Post autor: ORZO »

Co mnie rajcuje?Hmmm...koncerty,festiwale,przypływ adrenaliny w jakiejś danger sytuacji,rekiny!:),ogółem jestem wniebowzięty kiedy coś się dzieje.Nie potrafię długo usiedzieć w miejscu.Aha jak już tam gdzieś pisałem to rajcowały mnie wojaże po naszym kraju,ale teraz rzadko się to zdarza ale zobaczymy w wakacje bo plan już jest (Kostrzyn,Toruń,Warszawka,Poznań,Svojscice..czy jakoś tak i Praga).trzeba tylko ludzi skręcić.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Co was rajcuje?

Post autor: ::PiotreK:: »

hmm kiedyś rajcowało mnie picie sie zatrułem przstało i jusz wogóle niepije szlugi nigdy zioło mnie rajcowało teraz chcem przestac ale jest naprawde cięzko

teraz lubie/podobają mi sie stare zeczy oldskulowe :]

no i oczywiscie lubie kontakt z dziefczonakami
MK
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 14.05.2004, 21:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Co was rajcuje?

Post autor: MK »

Nie pale, Nie pije(mocno się tym wyróżniam z klasy :? ) Nie ćpam, a w nocy zamiast chodzić po imprezach, śpie. Więc co ja robie w życiu? No właśnie, też nad tym myśle...
NIE dla chamstwa NIE dla buraków NIE dla Samoobrony!
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Peggy »

a moge odpowiedziec na to pytanie jezeli nie jestem juz nastolatka ??? ;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

pewnie tak. A mnie rajcyją niebezpieczeństwa, adenaline it`s it. :mrgreen: koffam kobiety one tesh potrafią rajcować najlepiej nocami :mrgreen: , a i jeshcze rajcuje mnie bardzo szybka i niebezpieczna jazda samochodami :twisted: . No to i imprezki ale tylko domowe, bo w klubach niema co robić. Nie palę, piję ale tylko niskoprocentowe alkohole, nie palę traffki [jak tak to 1 na 0.5 roku], narkotyków nie biore :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *RyBkA* »

to czas na mnie:
kręci mnie: koncert, imprezy (raz na 2 tyg), piwko ze znajomymi, ale nie zawsze, czasami warto lubię siąść sama i pomyśleć o życiu itp. takie tam przemyślenia... i CHŁOPAKI :mrgreen:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Paweł »

Ja chyba do Was dołącze Natka i MK.

Nie pije (takze sie wyrozniam :-/ ), nie pale, nie ćpam... ogólnie zero takowych uzywek. Po klubach nie chodze, bo mnie to kompletnie nie rajcuje... chyba jestem nieudacznikiem zyciowym... :-/

(ps. sory za moj wisielczy humor)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

Ale chodzish po imprezach :mrgreen: . I wcale nie jesteś nieudacznikiem życiowym :mrgreen: Jesteś Pabello, fajny gość i wogóle. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Piqs - X »

Mnie rajcuja 4 struny (mueh)
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Co was rajcuje?

Post autor: szczypior »

mnie rajcuja imprezy :D dobry bausik w clubie :D palić nie pale, ćpać nie ćpać, ale za to pije :> racuje mnie sybka jaaaaazdaaaaa szamochodem :P , sport, no i kobiety :>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Anuś »

Jeżeli chodzi o mnie to nie palę, nie ćpam... Picie to tylko raz na jakiś czas w bardzo niewielkich ilościach. Jakieś imprezki - czemu nie :) no i oczywiście płeć przeciwna :)

W ogóle wydaje mi się że to po czym można poznać młodzież to właśnie imprezki i zainteresowanie się płcią przeciwną (spotkania, miłostki, miłości, czy jakieś zauroczenia :) )
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

aż nie chce mi się wierzyć że niektórzy to niepiją czy coś takiego?To naprawdę dziwne ja rozumiem że niektórzy niepalą nie ćpają ale że nie pija??? A tak wogóle to ktoś z was niepijącyjch wypił raz alkohol?? :(
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Paweł »

*MysterY* pisze:A tak wogóle to ktoś z was niepijącyjch wypił raz alkohol?? :(
Tak :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
GREGORY
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 23.06.2004, 21:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Co was rajcuje?

Post autor: GREGORY »

Co najbardziej mnie rajcuje? hmm Samotna nocna kąpiel w basenie na powietrzu , oczywiscie do tego muzyka i jakis vermut dobry a po wyjsciu z wody tradycyjnie papieros.... dla mnie najlepszy do tego jest znany niektorym basen z sulejowa;] jeszcze tylko troszke i znowu bede tak szczesliwy 8) a tak na codzien rajcuje mnie malowanie i wogle praca.. tylko taka od siebie a nie zlecona :ok: no chyba ze za kase :hihi:
"Moje królestwo jest nie z tego świata"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Co was rajcuje?

Post autor: ::PiotreK:: »

ja odkryłem ze to co naprawde kocham to jest rower normalnie 2 tygodnie niejezdziłem bo miałem połamane zebra dalej mnie bola ale niewytrzymałem i jak wsiadłem na rower poczułem sie całkowicie szczęsliwy nic mi jusz niebyło trzeba tylko poscigać sie z autobusami i tirami na obwodnicy rowerkiem oczywiście albo pośmigac miedzy ludzmi


a co do tego picia niepije bo niemoge po prostu i w ogóle niechcem pic to niejest dobre tak samo trafka i ostatnio udaje mi si eograniczac :]
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

..::Piotrek::..To bardzo dobrze że się ograniczash, trzymaj tak dalej. GREGORY twoje marzenia mogą być spełnione w Sulejowie tylko przypomnij mi. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Paweł »

Ej... ja bylem pierwszy z GREGORY'm... ale koniecznie nago w sordku nocy z .... instruktorkami... :mrgreen: Ale juz Ciiii..... :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co was rajcuje?

Post autor: Mirriam »

A mnie przede wszystkim rajcuje TANIEC!!! Poprostu kocham to :D
Palić pale (fajki), pić pije, ale z rozsądkiem, ćpać nie ćpam (jesli już to trawa raz na pół roku, raz na rok). Co do imprez to do klubow mnie jeszcze nie chca rodzice puszczac za bardzo, ale imprezy, domowki, to luubie :)
No i jeszcze oczywiscie płeć przeciwna :twisted:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co was rajcuje?

Post autor: *MysterY* »

GREGORY twoje marzenie spełniło się w Sulejowie, oby tak wszystkie Ci sie spełniały :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ