Pojutrze

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
ashon
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.06.2004, 16:33
Lokalizacja: Poznań

Pojutrze

Post autor: ashon »

Ostatnio byłem na filmie katastroficznym "Pojutrze". Przyznam szczerze, że efekty specjalne itp. były wykonane super, aczkolwiek film popsuło za bajeczne zakończenie.
A Wy, co o nim sądzicie?
marta
Młody aktywny
Posty: 28
Rejestracja: 25.07.2004, 18:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Pojutrze

Post autor: marta »

film mi sie podobał ale w niektórych momentach przesadzono z efektami specjalnymi. Na początku trochę ten film niezrozumiały ale potem nabiera sensu. Ogólnie film dobry choć ta końcóka... pozostawia trochę do życzenia
Nie o to chodzi, że boję się żyć. Wolałbym po prostu, żeby mnie przy tym nie było... (W. Allen)
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Pojutrze

Post autor: mhl »

Ja padłem na podłoge jak go oglądałem, co za idioci do ogrzewania używają książek? BUHAHAHA, siedząc swoimi tyłkami na drewnianych krzesłach i fotelach........palili książki, to chyba największy absurd w historii kina :lol: :lol:
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Pojutrze

Post autor: amix »

mhl pisze:Ja padłem na podłoge jak go oglądałem, co za idioci do ogrzewania używają książek? BUHAHAHA, siedząc swoimi tyłkami na drewnianych krzesłach i fotelach........palili książki, to chyba największy absurd w historii kina :lol: :lol:
Zgadzam się z tobą .
Oprócz tej wpadki film mi sie podobał, ale jak większość zmieniłambym końcówke :twisted:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Pojutrze

Post autor: Wang »

film nienajgorszy, choć z reklam myślałem, że bardziej mnie wciągnie. Efekty bardzo dobre, ale fabuła filmu nudząca. Ojciec ratujący syna bohatera... ogólnie OK, ale bez większych emocji.

Poza tym... tytuł dokładny fimu to "Dzień po jutrze" :P
Veni Vidi Vici
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Jak dla mnie film bardzo ciekawy...
Obejrzałem go w domu, na DVD - akurat w Wigilię... po dzienniku, w którym pokazywali urywki z tsunami...
Jakoś bardzo podobne mi się to wydawało :zdziwko:
Żeby tylko nic podobnego się nie wydarzyło w najbliższym czasie - bo o to, że się wogóle coś podobnego nie wydarzy - nie mam co marzyć... W końcu nastąpi wielka katastrofa - taka, czy inna, któż to wie?
We are the champions!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pojutrze

Post autor: stefan »

tytuł dokładny fimu to "Dzień po jutrze"
"day after tomorrow" == "pojutrze".
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Pojutrze

Post autor: Wang »

stefan pisze:
tytuł dokładny fimu to "Dzień po jutrze"
"day after tomorrow" == "pojutrze".
Wiem jaki jest tytuł po angielsku... :> I gdy przetłumaczysz to dokładnie to wychodzi na to, że mam racje... :tak:

Devitto... myśle, że wkońcu trafi nas jakaś tam katastrofa, jednak wątpie, żeby to natura pierwsza nas zabiła. Sami się pozabijamy...
Veni Vidi Vici
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Pojutrze

Post autor: shyduo »

Ja byłem ze starszymi w kinie. Film, mi sie podobał, ale poszedłem na niego, z podejściem, że obejrze fają "bajkę". historię, która nie ma szana na zaistanienie (jak chocby z tymi ksiazkami). I chyba na reszte filmow tesh zaczne tak chodzic. Do tej pory szedlem z nastawieniem "krytyka". Mialem niezle uzywanie na 2. i 3. czesci Matrixa
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Pojutrze

Post autor: mhl »

Matrix to jest to, niezapomniana scena obrony Zionu, ach dech zapierało przy tych efektach w kinie.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pojutrze

Post autor: Linka »

Tak bardzo chcialam obejzec ten film, ale nie moglam go skombinowac. Jak ostatnio przywiozła mi go siostra to sie zawiodłam... spodziewałam sie zbyt wiele. Ani scenariusz ani efekty mnie nie powaliły.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Pojutrze

Post autor: melOn »

jeden z moich ulubionych filmow ;P
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Pojutrze

Post autor: pietruszka »

ten film mi sie bardzo podobal... ale pomyslmy logicznie-czy takie cos moze miec miejsce? moze i tak ale my na bank tego nie dozyjemy. proponuje nie martwic sie na zapas tylko poprostu zmienic styl egzystencji na mniej szkodliwy dla srodowiska
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ