Stara miłość ... ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Stara miłość ... ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Kazdy zapewne z Nas zna powiedzenie : " Stara miłość nie rdzewieje" Jak myslicie jest to prawdziwe stwierdzenie czy tesh moze jest ono bujda ?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Stara miłość ... ?

Post autor: Peggy »

Jeżeli ta "miłość" trwała dłużej niż 2 m-ce to zawsze coś między kochankami/partnerami/zakochanymi* JEST, tzw. mięta czy jakoś tak. Osobiście uważam, że 2 razy do tej samej rzeki nie powinno sie wchodzic, ale łatwiej wejsc do znanej rzeki, niz do nowej. Nie wiem czy odpowiedziałam na temat, ale cóż... Jednym słowem coś w tym powiedzonku jest.

* niepotrzebne skreślić
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Stara miłość ... ?

Post autor: Fighter »

Peggy pisze:Jeżeli ta "miłość" trwała dłużej niż 2 m-ce to zawsze coś między kochankami/partnerami/zakochanymi* JEST, tzw. mięta czy jakoś tak. Osobiście uważam, że 2 razy do tej samej rzeki nie powinno sie wchodzic, ale łatwiej wejsc do znanej rzeki, niz do nowej. Nie wiem czy odpowiedziałam na temat, ale cóż... Jednym słowem coś w tym powiedzonku jest.

* niepotrzebne skreślić
Zgadzam sie w calej rozciaglosci :wink:
Jedyne co moge dodac to ze, czasem zdarza sie iz za pierwszym razem rzeka mogla byc za zimna i kolejna kapiel jest raczej watpliwa.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Gosiulix
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 21.07.2004, 15:58

Re: Stara miłość ... ?

Post autor: Gosiulix »

Moim zdaniem to czy "stara miłość nie rdzewieje czy rdzewieje" zalezy od tego jak dojrzała była!Moja stara miłość (sprzed 5 lat) nie wywarła na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia.Może i nadal jest przystojny ale w moim życiu BARDZO dużo się zmieniło i nie mam teraz czasu (ani ochoty) na takie wspomnienia!
ODPOWIEDZ