Chłopaki pomocy !!!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
loosiu
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 17.10.2004, 21:36

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: loosiu »

No przynajmniej dla mnie wazne jest w dziewczynie poczucie humoru :D
To jest najwazniejsze poniewaz dziewczyna powinn wyjsc z każdej opresji przez humor (tak jak ja (Ściema )).
Nie liczac humory dziewczyna musi być inteligętna :D
Chociazby niewiem jak kreciła dupa i jakie by miał krztałty w życu bym z taka nie chodził :)...prowadził bym z nia inteligetny dialog w któeych jej wypowiedzi ograniczały by sie do słów no .... fajno.... Kór** pier*****
no wiec sami widzicie wole inteligętne dziewczyny ze swoja osobowoscią :D

Ps.Jak widze dziewczyne z gumą do zucia to normalnie nie moge .... w takiej chwili dziewczynba taraci moje plusy :)
Fredoom For Bobies !!!!!!!

Komputer zadzi :P
loosiu
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 17.10.2004, 21:36

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: loosiu »

acha zapomniałem o jednym o tym czyms co musi mieć :D
Fredoom For Bobies !!!!!!!

Komputer zadzi :P
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: tynka:) »

loosiu pisze:Ps.Jak widze dziewczyne z gumą do zucia to normalnie nie moge .... w takiej chwili dziewczynba taraci moje plusy :)
a dziewczyna nie czlowiek? :zdziwko: nie moze miec gumy? widac, ze facet...:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: Byczek »

Jestem tu nowy wiec nie chce sie za bardzo wymadrzac, ale jak dla mnie to obie strony powinny byc tolerancyjne, nie tylko w stosunku do siebie nawzajem, ale rowniez wobec innych ludzi.

Powoli staram sie odkryc czym jest mityczne "to cos" u drugiej strony, ja uwielbiam patrzec kobiecie w oczy, jak sie zawstydza, jak sie skrycie usmiecha, te długie kępki włosów (ja lubie naturalne blondynki), pełne usta, taki anielski szczery usmiech, słodki podbrudek, smukła szyja, ze chce sie calowac ja godzinami.

Zapach rowniez ma olbrzymie znaczenie, wiem po sobie, jak zakochalem sie w jednej dziewczynie, pachniala tak cudnie, nie wiedzialem jak nazwac ten zapach, jedno mi przyszlo do glowy... to zapach malin :)

Delikatne dlonie, zadbane paznokcie, ja nie lubie jak dziewcze sie maluje za ostro, najpiekniej przeciez wyglada naturalnie i nie lubie kolczykow w uszach (tak apropos tego tematu), chyba ze takie fajne duze kulka :lol: Dosc szczupla i smukla, umiejetnosc smiania sie z siebie tez odgrywa duza role, ogolnie taka z ktora nie bedziesz sie nudzil, ale tego naroslo, komu bedzie sie chcialo czytac :)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Timon
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 16.08.2004, 11:06

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: Timon »

na pewno z tym się zgodzę:
PLAGIATT pisze:
Po 1. Poczucie humoru
Po 2. Szczerość
Po 3. Otwartość
Po 4. Ubiór :D
Po 5. Zachowanie
Po 6. Nie wiem co jeszcze musi miec to coś w sobie :D ( ładnie kręcić tyłeczkiem :] hehehhe )
Na mnie działa jak dziewczyna często patrzy mi w oczy 8) (Tak szczeże)
Rzeczy niemorzliwe załatwiam od ręki, a cuda w terminie do trzech dni.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: tynka:) »

oj ja uwielbiam patrzec chlopakom w oczka...zawsze jakos sie dziwnie mieszacie jak dlugo sie wpatruje, a przeciez oczy to odzwierciedlenie duszy...moj kolega stwierdzil, ze mam oczy bazyliszka...ale nie zabijam hehe :) :mrgreen: 8)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Dla mnie najważniejsze jest wnętrze dziewczyny: jaki ma charakter, jej wrażliwość, usposobienie, i ta... słodycz...

Do tej pory spotkałem tylko jedną dziewczynę, która spełniałaby wszystkie moje "wymogi" (bez obrazy, to z pewnością nie test na certyfikat w UE :hihi: ). Jest słodka, wrażliwa, inteligentna, ambitna, wie czego chce, potrafi śmiać się z siebie. Poprostu ideał!
We are the champions!
mcnine
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.11.2004, 19:24
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: mcnine »

Dziewczyny coraz czesciej patrza na chłopaków przez pryzmat portfela 4 lub 2 kółek nie zauważaja zwykłych facetów ŚWIAT A RACZEJ DZIEWCZYNY COFAJĄ SIE W CZASIE ALBO PĘDZA ZA SZYBKO W PRZYSZŁOŚĆ
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: tynka:) »

Co?? buhahaha
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: Mirriam »

Tynka, nie śmiej się, bo niestety coraz wiecej facetow ma takie zdanie na nasz temat. Z tego co zauwazylam, to rowniez coraz wiecej dziewczyn tak sie zachowuje :(
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chłopaki pomocy !!!

Post autor: Wang »

Oj znam kilka materialistek, które mają zasady: przystojniak, zajebista furka i dużo kasy na koncie - musi się z nim pokazywać i pochwalić jakiego ona nie ma mięśniaka... musi jeździć i ponownie się pokazywać znajomym w jego magicznej furce jaką jest BMW.(np).. no i facet przecież musi mieć pieniądze na prezenty.

Jednak większość moich dobrych koleżanek nie ma takich wymagań.
Ja za to mam ogromne... i to głównie jeśli chodzi o charakter.

Uwielbiam gdy dziewczyna (moja, albo która mi sie podoba:P) patrzy mi się w oczy. Uginają mi się wtedy nogi. Bardzo cenie dziewczyne, która np. zrezygnuje ze spotkania z przyjaciółką czy pójścia na bardzo ważne zakupy, żeby spotkać się ze mną choć na chwile - za to daje ogromne plusy. Dobrze by było, żeby wiedziała jak się zachować - kiedy się rozgadać, kiedy umilknąć... kiedy się śmiać.
... takich wymagań mam jeszcze bardzo wiele, jednak oczywiste jest, że nikt nie jest doskonały.
Veni Vidi Vici
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Chłopaki pomocy !!!

Post autor: Michael »

1Napewno wygląd
2ubiur
3Charakter
4kontaktowośc musisz z nią gadać
5twoje podejście do nie najpierw bądzicie przyjaciólmi a potem się zobaczy
6spotykaj się z nią cześto rozmawiaj i odtwórz się przed nią
ODPOWIEDZ