Biseksualizm

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Biseksualizm

Post autor: Potępiony »

Dziwne, chore zboczenie. W ogóle uważam, że biseksualiści to ludzie chorzy psychicznie. Człowiek musi być bardzo wypaczony skoro czuje taki sam pociąg seksualny do obu płci. Nie chcę nikogo obrazić, ale nie akceptuję takich ludzi w ogóle.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Biseksualizm

Post autor: =MiLi= »

Ja nie uważam, ze to zboczenie. Myślę, że biseksualizm jest bardziej powszechny wśród kobiet. Uważam, ze to dlatego, że kobiety potrafią docenić piękno i płci przeciwnej i swojej. Kobieta potrafi powiedzieć czy dana dziewczyna jest ładna czy nie, potrafi się zachwycić osobą tej samej płci, bo wie co jest piękne ;) Nie uważam, ze to coś złego :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Bo w tym nie ma nic złego - to naprawde ich sprawa z kim śpią i dlaczego :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Biseksualizm

Post autor: Virgin »

I bi i homo to zwykli ludzie i tyle. Geja zadnego nie znam, ale mam wsrod znajomych kilka lesbijek, kotre uwielbiam, bo sa swietnymi osobami i znam jedna biseksualistke, rowniez niesamowita dziewczyna.
Rudzielec - nie spotkalam sie wsrod chlopakow jeszcze z nieakceptowaniem biseksualnosci dziewczyny, wrecz odwrotnie, facetom sie to podoba :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Co jest nielogiczne - bo np ludzie lubią patrzeć na to jak się dzieuchy całują ale faceci to już beee bo... pedały :roll: :shock: Troche więcej odpowiedzialności za własne slowa ;d
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

no JaGaKi tu masz racje bo jakoś nie wyobrażam sobie chłopaków którzy są bi... od razu mówi sie ze to geje... dziewczyny maja większą swobodę bo całus w policzek jest normalny ale u chłopaków wygląda dziwnie znaczy byliby uznani za gejów... przynajmniej tak mi sie wydaje...
rudzielec
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2008, 22:47
Lokalizacja: warszawa

Re: Biseksualizm

Post autor: rudzielec »

JaGaKi pisze:Co jest nielogiczne - bo np ludzie lubią patrzeć na to jak się dzieuchy całują ale faceci to już beee bo... pedały :roll: :shock: Troche więcej odpowiedzialności za własne slowa ;d
to nie tyle jest nie logiczne co moim zdaniem niesprawiedliwy i krzywdzące.. ale niestey jak wszyscy wiemy zycie jest niesprawiedliwe.
Vingin pisze:Rudzielec - nie spotkalam sie wsrod chlopakow jeszcze z nieakceptowaniem biseksualnosci dziewczyny, wrecz odwrotnie, facetom sie to podoba
to nie do końca jest tak... zdrada z dziewczyna była by taką samą zdradą jak z chłopakiem...poprostu nie ma nic przeciwko temu jaka jestem ale to nie znaczy ze mi wszystko wolno
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Biseksualizm

Post autor: Virgin »

rudzielec pisze:
to nie do końca jest tak... zdrada z dziewczyna była by taką samą zdradą jak z chłopakiem...poprostu nie ma nic przeciwko temu jaka jestem ale to nie znaczy ze mi wszystko wolno
nie o to mi chodzilo, facet od razu ma wizje trojkata .. a zreszta nie wazne
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Biseksualizm

Post autor: *MysterY* »

taaaa trójkąt :mrgreen:
Tochyba marzenie 90% facetów :mrgreen:
yes yes...
Pzdr!
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Mów za siebie :P Ja tam wole mieć jedną osobe w łóżku :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

czyli jesteś JaGaKi chyba w pozostałych 10 % :D
co do trójkątów to raczej osobny temat powinien być :P
o i tu sie nasuwa pytanie czy chłopak bardziej sie wścieknie jak dziewczyna zdradzi go z dziewczyna czy z chłopakiem? znowu osobny tema
jestem zdania ze biseksualizm nie jest zły tylko to wyglada jak takie niezdecydowanie na któą płeć mamy ochotę i która bardziej nas ciągnie :P
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Martuśka - z tym się rodzi a nie wybiera się :P orientacja seksualna jest wrodzona!
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

myślisz ze to w genach jest zapisane? wiedziałam ze mamy pewne zdolności wrodzone ale nie zachowania. zachowania są chyba wyuczone.
rudzielec
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2008, 22:47
Lokalizacja: warszawa

Re: Biseksualizm

Post autor: rudzielec »

Martuśka pisze:myślisz ze to w genach jest zapisane? wiedziałam ze mamy pewne zdolności wrodzone ale nie zachowania. zachowania są chyba wyuczone.
jak biseksualizm moze byc wyuczony :?: :?: :?: :?:
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

wyuczony to nie to samo co nauczenie sie czegoś :nom: chodzi o to czy coś jest nabyte czy wrodzone, w tym wypadku czy biseksualizm jest wrodzony czy nabyty... moim zdaniem biseksualizm to postawa a postawy są wyuczone, nabyte... na pewno to nie jest wrodzone jak oddychanie czy połykanie śliny... w sumie już sama nie wiem gdzie to wrzucić...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Rozumiem, że libido też jest wyuczone.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Biseksualizm

Post autor: Virgin »

Martuśka pisze: jestem zdania ze biseksualizm nie jest zły tylko to wyglada jak takie niezdecydowanie na któą płeć mamy ochotę i która bardziej nas ciągnie :P
niekoniecznie niezdecydowanie. Biseksualizm to nie musi byc milosc do obu plci. Moze byc tak, ze z jedna strona swietnie rozumiesz sie w zwiazkach a z druga interesuje cie tylko cielesnosc, pociag sexualny :D
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
rudzielec
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2008, 22:47
Lokalizacja: warszawa

Re: Biseksualizm

Post autor: rudzielec »

Virgin pisze: Biseksualizm to nie musi byc milosc do obu plci. Moze byc tak, ze z jedna strona swietnie rozumiesz sie w zwiazkach a z druga interesuje cie tylko cielesnosc, pociag sexualny :D
lub tak że z jedną stona chcesz tworzyć związkek a druga poprostu cię pociąga, ale nie na tyle by tworzyć z nią coś stałego... istnieje wiele rodzajów biseksualizmy i nie można tego tak uogólniać
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

JaGaKi pisze:Rozumiem, że libido też jest wyuczone.
to nie moja działka i nie ten temat... to wszystko to moje przemyślenia ale jeśli o to chodzi to popęd jest zachowaniem poprzez które zaspokajasz popęd seksualny... wydaje mi sie ze to wyuczone zachowanie bo nad tym da sie zapanować...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biseksualizm

Post autor: Linka »

Mnie jakoś nigdy koleżanki nie pociągały. Nie przepadam nawet za tym, jak dziewczyny przytulają sie po koleżeńsku albo chcą iść ze mną pod ramię.
A inni? Niech każdy robi w łózku to co lubi.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ