Bush: popełniłem błędy w Iraku

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Bush: popełniłem błędy w Iraku

Post autor: PLAGIATT »

No jak w temacie pan Bush teraz mówi całemu światu że popełnił błedy w Iraku a oto jak się on tłumaczy:
Nasz błąd związany jest z błyskawicznym zwycięstwem nad żołnierzami Saddama Husajna. Po naszej wygranej wielu z nich ukryło się w miastach i wywołało rebelię szybciej, niż to przewidzieliśmy - powiedział w wywiadzie Bush.
Według Pentagonu w Iraku zginęło już 969 żołnierzy amerykańskich. 828 z nich poległo od momentu oficjalnego zakończenia wojny 1 maja 2003.

A w dodatku przez ten udział Polski teraz może już bym był w Niebie !!! 3tyg. temu próbowano wysadzić w powietrze gazownie w Swarzędzu... lecz naszczescie udalo sie tego uniknąć... zamachowcy zostali aresztowani... gdyby ona wybuchła Poznań i Swarzędz mógł by zniknąć z mapy Polski... a ten pan teraz tlumaczy ze popelnil błedy.... w Rosji samolot jeden juz ten wybuch we Wtorek tu sie robi coraz niebezpieczniej.... A wszystko szło o tą ROPE której i tak nikt nie dostał....

Co wy sądzicie o tym panu ??????? Bo ja straciłem o nim dobre zdanie..... na początku przyznam się że byłem troche za tą wojną ale bez udziału Polaków... Tym Irakijczyką powinni zamknąć granice z każdej strony i niech się sami wytłuką... a wszystko co opuści ich granice zestrzelić !!!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Bush: popełniłem błędy w Iraku

Post autor: Piqs - X »

Po 1. Ze Swarzedem to bylo bzuda wymyslona przez Fakt :) Do tej pory faktycznie nie wiadomo kim jest ten czlowiek, ale on robil zdjecia a nie byl zamachowcem ... nie naginaj!

po 2. Sytuacja bezpieczenstwa na swiecie jest teraz o wiele lepsza niz bylo kilka lat temu, bo ciagla restrukturyzacja i wdrazanie nowych rozwiazan bezpieczenstwa a takze zrefromowanie sluzb specjalnych i policji, przystosowanie ich do obr. antyterrorystycznej jest teraz lepsze niz np 2 lata temu

po 3. Samoloty w Rosji wybuchly najprawdopodniej z przyczyn zamachu, ale raczej wymienia sie tu Czeczenow jako sprawcow. Przeciez Rosja nie ma zoolneirzy w Iraku ?!

po 4. Co do Busha, przegra wybory, Kerry zostawi Irak, zoabczymy co bedzie ... Wg. mnie dopiero wtedy naprawde przekonamy seie co znaczy terroryzm ...

po 5. Milo plagi ze cos napisales, fajnei ze nie lubisz tego pana ;p
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Bush: popełniłem błędy w Iraku

Post autor: PLAGIATT »

Po 1. Nie nagięcie przez fakt tylko cała prawda byś oglądał fakty wTVN i sluchal radia dzis to byś wiedział....
Po 2. Fajnie cie widziec Piqs :hihi:
ODPOWIEDZ