. . . M e T a L ...

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.

Co sądzisz o muzyce 'cięższe brzmienia' ?

Jest cool .. ubóstwiam ją !
22
52%
Może być choć lubię inną
5
12%
Przechodzę obok niej bez większego entuzjazmu
2
5%
Nie lubię jej, chociaż nie mam nic do tych,którzy jej słuchają
11
26%
Nienawidze jej ! Jest beznadziejna i nie wiem jak ktoś może to lubić !
2
5%
 
Liczba głosów: 42

Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: . . . M e T a L ...

Post autor: Linka »

Jak ktos ma naszywki czy przypinki i sie ubiera na czarno nie znaczy ze od razu jakies tam muzy słucha. Bez urazy takie osoby to czesto pozerzy i sie ubieraja i zachowuja tak bo to jest w modzie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
dead
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 06.01.2005, 00:14

Re: . . . M e T a L ...

Post autor: dead »

Okraslanie metalu jako "cool" to chyba jakas sprzecznosc. :oops2:
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: . . . M e T a L ...

Post autor: Pyton »

Odp. nr. 1. Metall to w głebi duszy spokojna muzyka. Wszyscy myślą że to jedno wielkie darcie chałapą :) i gitara z pekusją. To właśnie jest to. Solówki z gitarką na czele [Iron Maiden], zabujcza pekucha [Meallica], wyśmienity wokal [Iron Maiden + Meallica] To to czego mi potrzeba.

A kapele moje ulubione to: Metallica, Iron Maiden (Fear of the Dark), AC/DC. Kapele wyśmienite.
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: . . . M e T a L ...

Post autor: Wang »

Ja wychowałem się na Metallice... tych starszych płytach. Masz racje co do perkusji... Lars jest w tym mistrzem. A do tego głos James'a... nieprawdopodobne. Ironów zacząłem słuchać troche później, teraz przy przeprowadzce do USA zapomniałem wziąć ich płyt i będę musiał ściągnąć na nowo.
Znacie też polską całkiem niezłą grupe Hunter? Nieźła kapelka, robią też fajne przeróbki innych zespołów. Ale i swoje mają magiczne.
Veni Vidi Vici
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: . . . M e T a L ...

Post autor: pearl »

nr 1 :)
byl taki czas ze katowalam tylko muzyke zwana metal ;) ale teraz przenioslam sie bardziej na grunge, punk rock i stary rock ;) choc Ironsi, "Dzieciaki"czy Metallica to dla mnie zespoly mr 1 :tak:
prawdziwa muza to ta nie z maszyki ;) :shatan:

ps ja znam huntera bylam na koncerciku, mnie najb podoba sie fallen ;)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
ODPOWIEDZ