pierwszy krok - dziewczyna

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: Virgin »

Co myślicie o tym, żeby dziewczyna robiła pierwszy krok?
Nie czujecie się w tedy (chłopcy) jakoś dziwnie, zawstydzeni np.
A jeżeli dziewczyna robi już ten pierwszy krok, to jak on powinien wyglądać (chyba przede wszystkim nie nachalnie)? Czy może to być zdobycie nr tel kom? Ale co w tedy napisać?

Kurde, ja to mam problemy, naprawde...... :nie:
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: Paweł »

Hmmm... A ja Ci powiem, ze tak lubie! :mrgreen:

Dziwnie sie wtedy czuje, ale to jest w sumie lepsiesze. Czujesz sie jak by dzialo sie cos niesamowitego, a zarazem Ty tego nie kontrolujesz. Podba Ci sie... i jest fajnie. Na pewno nie czuje sie zawstydzony, w kocnu rownouprawnienie... no nie? :wink:

Ogólnie na pewno nie przez tel. komórkowy ani inny... Chociaz jesli byla by ciekawa oprawa to niby czemu nie. Wszystko zalezy od sytuacji, od jakosci, ilosci, oprawy... no i od dziewczyny! :D

Pierwsze kroki? jakie? Heh... nie no, ja nie wiem... w koncu to Wasz pierwszy krok dziewczyny! :hihi:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: *MysterY* »

Powiem wam że wolę jak dziewczyna zrobi pierwshy krok wtedy jestem pewny że nierobie tego nachalnie oraz mam pewność że ona tego chce, a nie czasem błądzić myślami. :mrgreen: Ale nie czuję się jakoś specjalnie zawstydzony, czasami zdziwko :zdziwko: ale to żadko kiedy.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: PLAGIATT »

Ja też tak lubie mi to się bardzo podoba :]] tyko ze trafilem tyko na 2 takie laski co robily 1 krok :]]]... ja ci zawiele nie bede radził bo też mam mały problem z dziewczynami : :? Ale uważam że jeśli ci się podoba i ona robi pierwszy krok to jest ogolnie gitez bo wtedy ty wiesz ze jej sie nie narzucasz bo ona chce spedzac z toba czas i tam takie szmery bajery...
Nie no ogólnie powinieneś z nią rozmawiać dużo i słuchać jej dziewczyny lubią jak je się słucha ( chodzi mi o słuchanie podczas rozmowy zebys dal sie jej wygadac i posluchal jej)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: Virgin »

Ale chyba są faceci, którzy tego nie znoszą?
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: pierwszy krok - dziewczyna

Post autor: Fighter »

Virgin pisze:Ale chyba są faceci, którzy tego nie znoszą?
Utarlo sie ze facet robi pierwszy krok. Odejscie od tej normy powoduje ze chlopak czuje sie niepewnie, a czesta obrona przed tym stanem rzeczy jest odepchniecie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ