Zwróć na mnie uwage !!! :(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: PLAGIATT »

No więc koledze chyba pomogłem to może teraz wy pomozcie mi... a więc problem wygląda tak iż od 6 miesięcy staram się poderwać pewną dziewczyne ale no ona poprostu tak jakby wcale nie zwracała na mnie uwagi jestem bo jstem i się znami i możemy czasem pogadać.... staram się od 6 miechów i dupa ciągle jest tak samo zapraszalem ją do kina to mi powiedziala jak znajdzie czas to chetnie i do teraz nie znalazla próbowalem ja gdziekolwiek wyciagnac to mowila ze jest zajeta zawsze cos robila... nie wiem czy poprostu nie chce ze mna wyjsc czy naprawde cos robi... Powiedzcie mi jak moge zwrócić jej uwage na mnie bo mi już pomysłów brakuje i nie mam powoli sił już się starać.... HELP!!!
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: Peggy »

sorki, ale musze to powiedziec: skoro przez 6 miechow nie zwrocila na Ciebie uwagi to masz marne szanse. byc moze ma kogos innego na oku, albo poprostu nie jestes w jej typie..... :(
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: Linka »

Olej ja tak jak ona cie olała!
W sumie latwo tak gadac trudniej zrobic. :emm:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: Fighter »

Podejdz i ja pocaluj, a na powaznie to znajdz inna :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: PLAGIATT »

no wsumie 6 miechow tyko ze widywalem ja tak mozna powiedziec 6 razy w miesiacu na spacerkach z psami.... wsumie juz miesiac temu ja sobie tak odpuscile mbo juz nie mialem sil i moze macie racje.... chyba ze to ze mna cos nie tak... :hihi:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: Paweł »

Fighter pisze:Podejdz i ja pocaluj
pomysl nie głupi, ale dla odwanych...
Przynajmniej bedziesz pewien! :)

A taik ogolnie, to i tak zalezy od dziewczyny. Bo jedna Cie strzeli, druga kopnie, a trzecia opierd*** :oops2: :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: PLAGIATT »

a tak na marginesie zapomnialem dodac ze cala nasza znajomosc trwa 6 miesiecy choc i tak zadko sie widujemy ja dla niej mozna powieddziec jestem chyba jeszcze obca osobą... Bober juz mi duzo poradzil na gg :]]] teraz wasza kolej :]
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: ::PiotreK:: »

powiedz jej to wszystko co tu napisałes :]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: PLAGIATT »

nie no ja taki odwazny nie jestem chyba :]]] chyba bym musial byc zdesperowany by to uczynic :]]].... czekam na inne pomysly... bede probowal kazde :D a na samym koncu uczynie te dla odwaznych :D
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: Mirriam »

eeee... pomysl, zeby sie podlizywac textem "masz fajny tyleczek" to sobie lepiej odpusc, jezeli chcesz z nia dalej probowac... Tego typu sposoby podrywu sa wg. mnie jednymi z najbardziej oblesnych. Jak chlopak do mnie by wyskoczyl z takim haslem to nie mial by nawet cienia szansy na kontynuacje znajomosci...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: ORZO »

Są też takie co to na to lecą. :ok:
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

powiem ci krótko bądź poprostu sobą nie przejmu sie tym za bardzo... może faktycznie nie ma czasu albo jest wstydliwa i nie jest przyzwyczajona do takich spotkań z facetami różnie bywa wszystko przyjdzie z czasem wiara czyni cuda :wink: poczekaj jeszcze troche albo wyznaj jej to co do niej czujesz a wtedy może inaczej spojrzy na cała sytuacje...;)
..::KoChAm WaS::..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: tynka:) »

:*:*LeWeK:*:* pisze:powiem ci krótko bądź poprostu sobą nie przejmu sie tym za bardzo... może faktycznie nie ma czasu albo jest wstydliwa i nie jest przyzwyczajona do takich spotkań z facetami różnie bywa wszystko przyjdzie z czasem wiara czyni cuda :wink: poczekaj jeszcze troche albo wyznaj jej to co do niej czujesz a wtedy może inaczej spojrzy na cała sytuacje...;)
kasiu widac,ze sie przyjaznimy...mialam napisac to samo:P
najwazniejsze jest ot zeby byc soba...i pogadaj z nia, tak szczerze!powodzenia
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

kto z kim przystaje takim się staje 10 lat przyjażni to nie mało ale sądze że takie samo zdanie ma jeszcze o wiele więcej osób od nas:p
..::KoChAm WaS::..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Zwróć na mnie uwage !!! :(

Post autor: tynka:) »

heh od przedszkola do opola...:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ