Body Piercing

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!

Co najchętniej byś sobie przekłuł ???

język
6
9%
pępek
21
30%
brew
13
19%
brodę
4
6%
nic bym nie przekłuł
26
37%
 
Liczba głosów: 70

Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Body Piercing

Post autor: Virgin »

*MysterY* pisze:Widziałem kolczyk Olgi w pępku jest super podoba mi sie zestawienie twojego brzushka i tego kolczyka :wink: :mrgreen:

Dzięki :)


Mam prośbę: bierzcie udział w ankiecie, bo w sobote lub niedziele będę potrzebowała jej wyniki, a jak na razie mało osób wzięło w niej udział.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Body Piercing

Post autor: AgusiaPsujek »

bardzo mi sie podobaja kolczyki ale bez przesady jak narazie mam tylko dziurki w uszach(3 bo w jednym mam 2)ale bardzo ale to bardzo bym chciala miec w nosie i w pepku to jest moje marzenie chyba nie no bez przesady :hihi: :hihi: :hihi:

/u - dziurka sie pisze przez u zwykłe, nie kreskowane. Mod.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Body Piercing

Post autor: Fergie »

Ja kiedyś widziałam gościa co miał w brwiach, nosie, uszach i wardze. Jakiś totalny świr (według mnie) czy nie wie że co zadużo to niezdrowo? :D:P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Jak dla mnie człowiek sam w sobie jest piękny 8) więc nie potrzeba mu żadnych sztucznych ozdób... :hihi:

A tak szczerze, to nie przekłuję sobie żadnej części ciała. Co najwyzej (ale to w szczególnej chyba skrajności i chęci) - ucho.
We are the champions!
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Wszystko dla ludzi, byle z umiarem !

Post autor: ikets »

Ja od 15-ego roku zycia mam kolczyk w pępku (w uszach od komuni- wow - co ?? ;) ). Swiadomosc rodzicow jest uspiona - udaja ze nie wiedzą. Do 18-tki jeszcze kilka miesiecy i wtedy bede go nosic legalnie, bez przykrywki ;) Zawsze marzyłam o kolczyku w języku... moze kiedys :) Tak czy inaczej - jestem za, ale nie podoba mi sie tego typu przepych na ciele. Piercing ma ozdabiac, a nie okaleczać i obciazac...
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
Zdziesław
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 19.01.2005, 19:51
Lokalizacja: Kalafior

Re: Body Piercing

Post autor: Zdziesław »

ja bym chcial sobie przekuc zoladz albo moszne
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Body Piercing

Post autor: Wang »

Zdziesław pisze:ja bym chcial sobie przekuc zoladz albo moszne
powodzenia

Ja jeśli bym się zdecydował na coś takiego... to bardziej extremalne miejsca :D. Czyli brode albo brew. W pępku, języku... a tym bardziej w uszach bardzo wiele osób już ma... ja nie lubie należeć do większości :P
Veni Vidi Vici
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Body Piercing

Post autor: Kubuś »

Ogólnie uważam, że mężczyźni raczej źle wyglądają w kolczykach, więc nic bym sobie nie przekuł. Mam kolegę, który przekuł sobie ucho, ale mam wrażenie, że ani nie ma większego powodzenia, ani nie czuje się lepiej niż wtedy kiedy miał nieprzekłute ucho. Ogólnie wydaje mi się, że gość po prostu nie wie co ze sobą robić...

A co do kolczyków u dziewczyn, to jestem jak najbardziej za :D Mogą byc wszędzie (jedynie łechtaczka odpada :nom: ), ale oczywiście z umiarem :wink: To chyba wynalazek tylko dla kobiet, tak jak np. hmmmm wibrator? :lol: :wink:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Body Piercing

Post autor: Virgin »

przypomniala mi sie historia, ktora opowiadala mi kobieta przekluwajaca moj pepuszek (ona wkolko wszystkich swoich klijentow straszy):

byla u niej dziewczyna na przekluciu jezyka. wszystko bylo ok, az sie wkula. okazalo sie ze dziewczyna miala w innym miejscu niz pozostali ludzie tetnice na jezyku... dostala krwotoku i skonczyla w szpitalu...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Body Piercing

Post autor: shyduo »

Bardzo podobają mi się kolczyki w pępku u dziewczyn oczywiście. Tak ja Kubuś uważam, że kolczyki to nie zabawka dla chłopaków.
BTW. Chciałbym zobaczyć jak to jest całować się z dziewczyną, która ma kolczyk na języku. :wink:
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Body Piercing

Post autor: Kubuś »

shyduo pisze: BTW. Chciałbym zobaczyć jak to jest całować się z dziewczyną, która ma kolczyk na języku. :wink:
A ja nie :P Wystarczy, że to sobie wyobrażam. Chyba nie lubicie jak ktoś lub coś wam przeszkadza kiedy się całujecie :) ? No, chyba żeby ten kolczyk miał jakiś smak :lol:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Body Piercing

Post autor: SkaTe_GirL »

U mnie paktycznie wiekszosc dziewczyn z klasy ma kolczyki w jezyku.. niby im to nie przeszkadza calujac sie z chlopakiem ale slyszalam ze niektorzypanowie sie skarza ze on po prostu przeszkadza ; -P
Wiec chlopcy rada dla Was calujcie sie z dziewczetami bez kolczykow w jezyczku ; -]
a jesli chodzi o mnie ... mam kolczyki w uszkach no i kolczyk w nosku... i to wystarczy, nie chce miec kolczykow w zadnym innym miejscu.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Body Piercing

Post autor: pearl »

w ankiecie nie ma nosa ;) ja zaznaczylam pepek choc nie wiem czy sobie zrobie zobaczymy 8) w jezyku - never
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Body Piercing

Post autor: Mirriam »

Moja kolekcja się powiekszyła - 6 w lewym uchu i 1 w prawym. Od początku tego roku odliczam dni do mojej 18-stki i będzie pępek + język (mój facet i rodzice mnie chyba zabiją, ale trudno :wink: ).
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: Body Piercing

Post autor: czikita »

Od zawsze chciałam sobie przekuć pępek i język. Ale w sumie to nie wyobrażam sobie jak mogłabym sie całowac z takim językiem :mrblue:
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Body Piercing

Post autor: Mirriam »

Czikita, nigdy nie próbowalam, ale mialam kiedys ochote sprawdzic jak to jest :D Nie wyszlo, a od kumpla, ktory wlasnie ma kolczyk w jezyku dowiedzialam sie, ze jest to bardzo przyjemne i że jego dziewczyna jest bardzo zadowolona z tego gadżetu :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Body Piercing

Post autor: *MysterY* »

pewnie się powtarzam ale ja chciałbym sobie zrobić w dolnej wardze (ala Wiśniewski Michał) wiem że moja dziewczyna była by zła na mnie za takie coś, arodzice to by mnie z domu weksmitowali :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Body Piercing

Post autor: =MiLi= »

a niby skad wiesz ze balbym zla? :>

Hmm ja chcialabym zrobic sobie w pepku ale na to potrzeba ladniusi brzuszek.. (pracuje nad tym ;) ) kiedys myslalam nad kolczykiem w jezyku ale jak zobaczylam filmik i poradzilam sie kilku osob to tylko na mysleniu poprzestalam ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Body Piercing

Post autor: Linka »

Ja mam 5 dziurek- 4 w uszach i w pepku, moze za jakis czas zrobie po 1 w uszach jeszcze :P

Mowicie o kolczyku w jezyku, mi sie nie podoba, wrecz obrzydza. A za to koleczko w wardze jest cool i wcale nie przeszkadza w calowaniu, wiem cos o tym :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Body Piercing

Post autor: kwitnace-magnolie »

mam w każdym uchu po jednej i w zupełności mi to wystarczy..
nie marzy mi się egzotyczny wygląd..
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
ODPOWIEDZ