Body Piercing

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!

Co najchętniej byś sobie przekłuł ???

język
6
9%
pępek
21
30%
brew
13
19%
brodę
4
6%
nic bym nie przekłuł
26
37%
 
Liczba głosów: 70

dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

no chociać Tobie sie to podoba :mrgreen: :kiss:
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Body Piercing

Post autor: Jessica »

Mi się pomysł z tymi oczami podoba.
Ja chciałabym małego skorpiona na prawej łopatce, kilka dodatkowych kolczyków w uszach, koczyk w pępku i w brwi... ale pomarzyć można... :wink:
Let's make all dreams come true!
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

czemu tylko pomarzyć? :wink: chciec to mieć 8) koszta?rodzice?sttrach że sie potem nie spodoba? czy obawa o "przyszłość"??tak z ciekawosci pytam..bo sama sie boje troszeczke tego jak ten tatuaż bedzie wyglądał na kostce statecznej staruszki, kóra kiedyś mam nadzieje będę :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Body Piercing

Post autor: =MiLi= »

Kiedyś chciałam mieć kolczyk w pępku... przeszło mi ;) moja siostra ma w języku i zastanawia się czy lepszy następny w brodzie czy w brwi... hmm skoro Ją to kręci... ja wolę tatuaże ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Body Piercing

Post autor: vanessa »

haha, a ja dziś zrobiłam tatuaż, tu na strefie chyba się kiedyś wypowiadałam, że nigdy tego nie zrobie, blablabla ;D a jednak ;p

jest malutki i nawet niespecjalnie go widać, ale dla mnie to był taki ból, że szkoda gadać, nie wiem jak to może kogoś wciągać, ja już nigdy więcej nie dam sobie wbić ani pół igiełeczki ; ]
a tatuaż wg mnie bardzo ładny, a to ważne ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

zrob fotke i pokaz :mrgreen: lol dzisiaj na treningu widzialam babke ktora miala ohydnie obwisly biust a na piersiach tatuaze w ksztalcie amorkow:/myslalam ze zwymiotuje... :emm: ludzie czasem nie myślą nad tym gdzie robia tatuaz i ze cialo traci z czasem swoją jędrnośc :emm:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Body Piercing

Post autor: =MiLi= »

Pokazuj szybciutko vanessa :D ja się zastanawiam nad bio tatuażem... a w ogóle podobają mi się tatuaże takie białe... są mało widoczne ale pięknie wyglądają przy opalonej skórze :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Body Piercing

Post autor: vanessa »

nie wiem czy to dobry pomysł się tak chwalić ;pp
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Body Piercing

Post autor: =MiLi= »

Fantastyczny :) nie marudź tylko się chwal ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Body Piercing

Post autor: vanessa »

: )
ja jeszcze planuję kiedyś, kiedyś w przyszłości wypełnić sobie mojego motylka właśnie białym tuszem, a Ty MiLi masz już jakiś wzór jaki byś chciała? ;p
Ostatnio zmieniony 31.01.2007, 03:07 przez vanessa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Body Piercing

Post autor: Linka »

Fajnie wyglada.
Ja zawsze chcialam tatuaz nad kostka, ale niestety nie moge zrobic bo przekreslilabym w ten sposob plany dotyczace mojej pracy w przyszlosci. Kobeicie z biura w eleganckiej spodniczce i w butach na wysokim obcasie taka ozdoba wcale nie pasuje- zwlaszcza ze bylaby mocno widoczna.
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

Linka..ja tez mam zamiar chodzic w spodniczkach do pracy(wybieram sie na prawo)i leje na opinie innych;)całe zycie chcesz sie przejmować tym co inni powiedzą na Twoj wygląd? :wink:

a co do tatuazu...to ładniutki:)tylko ohydnie wyglada skora...minus "pierwszych dni":P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Body Piercing

Post autor: Linka »

Wole sie przejmowac, bo na rozmowie kwalifikacyjnej jakby zobaczyli u mnie tkaie cudo na nodze to by powiedzieli papa
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Body Piercing

Post autor: melOn »

i ja właśnie z tego też powodu nie zdecydowałabym się na tatuaż na karku ;<
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Body Piercing

Post autor: vanessa »

i właśnie dlatego mój jest na kości miednicznej ; ]
zgadzam się z Tobą Linka i Melon. dominika, zastanów się co mówisz : ] Twój pracodawca też może lać na Ciebie, bo albo masz poważny stosunek do pracy albo baj ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

no jeśli na rozmowie kwalfikacyjnej wrażenie chce sie zrobić nogami a nie tym co ma sie w glówce i w teczce z odpowiednimi dokumentami...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Body Piercing

Post autor: Linka »

Niestety, wielu pracodawcow oprocz wiedzy i umiejetnosci lubi konserwatywny wyglad.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Body Piercing

Post autor: vanessa »

poza tym dominika, w przypadku kiedy Twoim pracodawcą będzie kobieta to co? bardzo ważne jest to co ma się w głowie, ale odpowiedni wygląd i ubiór w miejscu pracy też jest ważny i nie przesadzaj : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Body Piercing

Post autor: =MiLi= »

Super :) wiesz, ze mam taki podobny jeśli nie identyczny wzorek na kompie? jak zbierałam sobie wzorki, które chciałabym sobie zrobić.. ale eliminacji nie dokonałam i tak zostało ich troszkę ;) jeszcze się nie zdecydowałam.. z resztą ja to strasznie niezdecydowana jestem ;P No i jeszcze miejsce... myślałam o karku, ale to zbyt ryzykowne... może łopatka?

Dominika vanessa ma rację, w wielu biurach/zakładach pracy nie przyjmują ludzi ze względu na tatuaż, jeśli masz niewidoczny to owszem, ale tatuaz w widocznym miejscu dyskwalifikuje Cię na samym wejściu, bo po prostu nie wszystkim może się to podobać a już na pewno nie klientom...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Body Piercing

Post autor: dominika »

i koncerwatywny to spódniczka przed kolanko? :zdziwko: :wink:
ODPOWIEDZ