Szkoła średnia

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Szkoła średnia

Post autor: Fighter »

Montana pisze:Ja tak na poczatku chcialabym zauwazyc, ze w Polsce nie ma innego wyjscia niz nauka w szkole pogimnazjalnej, bo ustawa mowi, ze nauka jest obowiazkowa do 18 roku zycia.... no chyba, ze ktos do tego wieku gimnazjum robil ;)

A ktora to ustawa ???. 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Szkoła średnia

Post autor: Montana »

Fighter pisze:
Montana pisze:Ja tak na poczatku chcialabym zauwazyc, ze w Polsce nie ma innego wyjscia niz nauka w szkole pogimnazjalnej, bo ustawa mowi, ze nauka jest obowiazkowa do 18 roku zycia.... no chyba, ze ktos do tego wieku gimnazjum robil ;)

A ktora to ustawa ???. 8)
Konstytucja ?? Najwyzsza ustawa w panstwie ?/ :roll:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Szkoła średnia

Post autor: Fighter »

Montana pisze:Konstytucja ?? Najwyzsza ustawa w panstwie ?/ :roll:
Ehh :lol:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Szkoła średnia

Post autor: Montana »

Fighter albo mi sie wydaje albo po raz kolejny starasz sie zrobic ze mnie idotke ??
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ