ABORCJA dla NIELETNICH

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Paweł »

tynka:) pisze:Nie rozumiem dziewczyn, ktore w wieku 12,13,14,15,16 lat decyduja sie na sex!
Wiesz... kiedyś w tym wieku już miały swoje rodziny, dzieci itd..
Fakt, czasy sie zmieniaja, ale akurat TE moze o tym zapomnialy (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Czy wiesz co to jest ta piękna ABORCJA !!!!!

Post autor: Darkman TomB »

po pierwsze wsztrzemięźliwość
po drugie nie powinło się zabijać nienarodzonego dziecka przecież nie ono jest winne lecz jego rodzice (któryś z nich )
po trzecie kto dał komuś prawo o decydowaniu o życiu czy życie
wierzcie mi jeżeli dowiedziałbym sie że ktoś unicestwił takią małą nienarodzoną istotkę sam bez wachania pomścił bym jej życie
Czy wy w ogóle wiecie !!!!!!!!!! co to jest aborcja !!!!!!!!! widziałem wiele dokumętalnych filmów brutalnych w dodatku ze wstrząsającymi zdjęciami !!!!!!!!
ciekawe czy chciałby ktoś żeby mu na żywca miażdżyć głowę , wyrywać ręce................. co chciałby ktoś ? nie można pozwolic że za błędy i wpadki głupich ludzi mają ginąc ci najbardziej niewinni którym odbiera się prawo do zaistnienia !!!!!! Aborcja to ładne słowo jakże chumanitarne................... a kryje w sobie straszliwą zbrodnię NIE ZABIJAJ szczegulnie tych niewinnych .........mnie się to nie podoba
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Phantom »

Darkman TomB pisze:po pierwsze wsztrzemięźliwość
po drugie nie powinło się zabijać nienarodzonego dziecka przecież nie ono jest winne lecz jego rodzice (któryś z nich )
po trzecie kto dał komuś prawo o decydowaniu o życiu czy życie
wierzcie mi jeżeli dowiedziałbym sie że ktoś unicestwił takią małą nienarodzoną istotkę sam bez wachania pomścił bym jej życie
Czy wy w ogóle wiecie !!!!!!!!!! co to jest aborcja !!!!!!!!! widziałem wiele dokumętalnych filmów brutalnych w dodatku ze wstrząsającymi zdjęciami !!!!!!!!
A ile to ja rzeczy widziałem i słyszałem od Ojca Rydzyka.. !!!!!! :oops2:
Niechaj zapanuje moda na seks małżeński! Siejmy tę ideę, siejmy i jeszcze raz siejmy!



W przypadku gwałtu powinien móc decydować wg mnie każdy, bez względu na wiek. Mowa o kobiecie oczywiście.


A jeśli to nie gwałt to nie wiem.. Wiadomo, że 12-latka do łóżka to może jedynie rodzicom wskoczyć i sobie popatrzeć.. :> A jeśli są już osobniczki trochę starsze.. Zagrożenia (konsekwencje w sensie ciąży) i ryzyko są jasne i jeśli ktoś się na nie pisze, to potem powinien być przygotowany na powiększenie rodziny. I jeśli dziewczyna jest niepełnoletnia nie dałbym jej pełnego prawa głosu, ale to co ona ma na ten temat do powiedzenia też w jakiejś części powinno się liczyć; nie skazywałbym jej też z góry na poród. Zawsze pewnym ułatwieniem jest gdy rodzina jest na tyle wspaniałomyślna żeby 'przygarnąć' dziecko..
Zagmatwna sprawa. Na pewno dzieci, to dzieci i za dużo do powiedzenia to one nie mają, a od zawsze było tak, że dzieci swoich błędów nie naprawiają same :-/

SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: SkaTe_GirL »

Chryste panie, przestancie...
co to za roznica czy to gwalt, czy nie...
Dziecko ktore kobieta nosi pod sercem to CZLOWIEK KTORY MA PRAWO ZYC! Przeciez zawsze mozna je oddac do adopcji...
przeciez znacie 10 przykazan bozych...
...nie zabijaj...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Fergie »

aborcja-->zabójstwo-->grzech--> to znaczy że nie jestem za aborcją wszyscy maja prawo życ i mysle tak samo jak SkaTe_GirL a tak w ogole dziewczyny zanim pójdą do łóżka powinny pomyslec o konsekwencjach..
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: jordann »

tynka:) pisze:Nie rozumiem dziewczyn, ktore w wieku 12,13,14,15,16 lat decyduja sie na sex!
i tu sie nie zgodze. jest kobietka i kobieta. Znam wiele dziewczyn ktore majac 15-16 lat sa dorosniete nie tylko pod wzgledem "fizycznym" ale przedewszystkim psychicznym od nie jednej 21 - 22 latki. A tak pozatym to rozsmieszylas mnie to mowiac.... czyli oznacza to ze sex jest tylko po skonczonej 18 pod kocykiem i okiem rodzicow - zeby cureczka sobie krzywdy nie zrobila ? :lol:

SkaTe_GirL pisze:Chryste panie, przestancie...
co to za roznica czy to gwalt, czy nie...
Dziecko ktore kobieta nosi pod sercem to CZLOWIEK KTORY MA PRAWO ZYC! Przeciez zawsze mozna je oddac do adopcji...
przeciez znacie 10 przykazan bozych...
...nie zabijaj...
powiedz szczeze ale tak na prawde ! masz wybor urodzic dziecko najwiekszego gnoja w miescie wychowywac je w klamstwie ze ojcem jest gnoj z kamienicy i widziec w lustrze codziennie twarz tego typa czy tez zrobic "to" dyskretnie i bezrozglosu...


/Phantom: Opcja "Zmień" ciągle istnieje - polecam, świetna zabawa :[
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: SkaTe_GirL »

jordann pisze:powiedz szczeze ale tak na prawde ! masz wybor urodzic dziecko najwiekszego gnoja w miescie wychowywac je w klamstwie ze ojcem jest gnoj z kamienicy i widziec w lustrze codziennie twarz tego typa czy tez zrobic "to" dyskretnie i bezrozglosu...
Nie jestem morderczynia ....
Urodzilabym te dziecko i wychowala JAK NALEZY . . .
Kazdy nawet jakis gnoj ma prawo zyc. . .
I zaden czlowiek tego nie zmieni. . .
a jakby teraz ktos Tobie odebral zycie? To jest cos do czego mozna to porownac. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Montana »

stara krowa jestem... ale jakos na ten temat nie mam do konca wyrobionych pogladow.... :/ bardzo ciezki temat i chyba nie da sie go rostrzygnac tak latwo.. nic nie jest czarne albo biale...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: pearl »

aborcja = morderstwo
i tylko przypadki gwaltu i zagrozenia zycia matki powinny byc brane pod uwage

ludzie przeciez plod to juz nowe zycie !!!

zgadzam sie z Fergie i Skate_girl
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Czarownica »

Dla mnie kobieta która zabija nienarodzone dziecko nie jest człowiekiem , jest zwykłym zwierzeciem pozbawionym uczuć . Niewyobrażalne jest dla mnie jak można żyć po czymś takim , jak można patrzeć na siebie każdego dnia w lustrze ? I nieważne jak to dziecko zostało poczętę . Przecież jeśli wiem że niebędę potrafiła kochać dziecka które przyszło na świat w wyniku gwałtu zawsze mogę je oddać do adopcji . Jeśli niemam rodziny na której mogę polegać to są instytucje które zajmują się udzielaniem pomocy samotnym matkom . Więc nic nieusprawiedliwia tej zbrodni . Aborcja zawsze będzie morderstwem .
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ikets »

Ja mysle ze powinni wprowadzic
-większą cenzurę na wszelkie programy, filmy, teledyski, prasę...
-dyskoteki od 18,
-a w szkole mundurki...
sytuacja by się poprawiła i nie byłoby "co" usuwac i nie trzebaby zabijac... to jest "sydrom pokemona", czyli chorej rzeczywistosci, wroc AKADEMIO PANA KLEKSA !
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Kubuś »

Ciekawe ikets, czy byłabyś taki chojrak, żebyś 18 lat nie miała :nom:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ikets »

Kubuś pisze:Ciekawe ikets, czy byłabyś taki chojrak, żebyś 18 lat nie miała :nom:
Zawsze chciałam nosic mundurek, to tak jakos dobrze mi sie kojarzy. A na dyskoteki owszem jezdziłam, ale rzadko i dopiero jak poszłam do LO. Teraz zrezygnowałam, bo ta Sodoma i Gomora mnie oslepia...
A po co 13-latkom naga Britney czy inne sex-gwiazdy. Telewizor, dobry wynalazek, tylko jakos nie bardzo wykorzystywany :?

PS. 18 lat koncze dopiero za dobrych kilka miesięcy. :)
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Kubuś »

U nas jak ma się rocznik na 18, czyli w tym roku 87, to już na legitke np. alkohol sprzedają czy do niektórych pubów wpuszczają...
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ikets »

Co nie zmienia faktu, ze i tak bym nie poszła bo znalazłoby się tam kilka wyrosnietych trzynasto-dziewietnasto-latek.
A po alkohol wysle swojego 12 letniego kuzyna i tez mi przyniesie :?
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ylka »

Jezu... popieprzony ten świat. :\

sami sobie wszystko utrudniliśmy i ilością zakazów, nakazów, ustaw próbujemy to przywrócić do porządku...
"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw."
gwałty? telewizja? Bravo? nagie teledyski? 'wolna miłość'?
gdyby ludzie nie gwałcili, nie byłoby zgwałconych.
gdyby w mediach nie było tyle seksu, nie byłoby małoletnich matek na taką skalę.
mówicie tu o trzynastoletnich dzieciach!? które ledwo od ziemi odrosły!? które nawet nie mają właściwego pojęcia o tych sprawach!? które może nawet miesiączki nie mają!? Jezu... co tu się porobiło.
smile like a melon slice : )
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Kubuś »

ikets pisze: A po alkohol wysle swojego 12 letniego kuzyna i tez mi przyniesie :?
Nie zdziwilbym sie, zeby zaliczyl zgona po drodze.

Ylka, a ja myślałem, że dziewczyny/kobiety które nie miały jeszcze miesiączki nie mogą zajść w ciąże?
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ikets
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 25.10.2004, 13:43
Lokalizacja: z wariatkowa...

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ikets »

Kubuś pisze:Nie zdziwilbym sie, zeby zaliczyl zgona po drodze.
Co nie oznacza ze wysyłam ,nawet to nie mozliwe bo za daleko mieszka ;)
Kubuś pisze:Ylka, a ja myślałem, że dziewczyny/kobiety które nie miały jeszcze miesiączki nie mogą zajść w ciąże?
Moze, w 'młodej kobiecie' zawsze moze juz czekac dojrzała komórka jajowa...
Everybody's asking questions
Everybody's wanting more
Every time I catch myself I, fall
And it's why you ask me...
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ylka »

Kubuś pisze:Ylka, a ja myślałem, że dziewczyny/kobiety które nie miały jeszcze miesiączki nie mogą zajść w ciąże?
źle mnie zrozumiałeś.


zresztą... gdy ja miałam 13 lat, to myślałam o seksie!? co za czasy...
smile like a melon slice : )
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Byczek »

Ylka pisze:zresztą... gdy ja miałam 13 lat, to myślałam o seksie!? co za czasy...
Tia fakt, kto myslal o seksie w tym wieku!? Niby cos tam sie wiedzialo, ale czlowiek interesowal sie innymi rzeczami! Ja np. komputerami i zadne dziewczyny mnie nie obchodzily!

A teraz? Wiekszosc dzieciakow w tym wieku pali, pije, uzywa sobie, przeklina, niedlugo zaczna nas lać a pozniej kraść samochody i nimi jeździć! Jezu co za ludzie!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ