ABORCJA dla NIELETNICH

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Byczek »

elka16 pisze:tak...zgadzam sie...wogole aborcja jest dla mnie glupia...jak sie umialo pusic to trzeba umiec poniesc konsekwencje....
Mocne słowa, lecz niestety, prawdziwe, a szkoda, miało być tak pięknie z tą naszą młodzieżą, ech...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: elka16 »

nie no bez przesady...młodzi ludzie tacy "lekko obzyczajowi" do końca nie są...a wiecie co jest najgorsze? że wbrew pozorom młodzież nie ma jak pokazać, że nie jest taka do bani, bo jak na 10 osób, połowa z nich coś przeskrobała, to zachowanie całej dziesiątki się uogulnia, i całość jest zła...a wbrew pozorom, młodzi wcale nie są tacy nierozsądni, tępi, niewyhukani. Tylko musi być odpowiednia okazja by to ukazać...<przecież nie da się być 24h/na dobę świętobliwym...:)
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: apocaLipsa »

Nie zgadzam sie ze zdaniem, ze aborcja moze byc proba naprawy bledu jaki sie popelnilo. Jak mozna zabijac, mala, niewinna, bezbronna istote tylko dlatego, ze nie pomyslalo sie zanim sie zrobilo? Aborcja jest straszna, np. poprzez "skrobanie" po kolei odrywa sie raczki, malutkie nozki, glowke, to jest tragiczne!
Uwazam, ze jesli dziewczyna podjela decyzje na wspolzycie to bierze odpowiedzialnosc nie tylko za siebie, ale tez za konsekwencje jakie moga z tego wyniknac, czyli np. poczecie dziecka.

Jesli chodzi o gwalt, to jest na to inne wyjscie: trzeba isc do lekarza, a ten przepisze silne srodki hormonalne ktore bierze sie do 72h po stosunku, ktore nie dopuszczaja do zaplodnienia. To duzo bezpieczniejsze od aborcji.


pozdr.
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

idiotyzm...

Post autor: Katrina »

Jak mozna zabijac, mala, niewinna, bezbronna istote tylko dlatego, ze nie pomyslalo sie zanim sie zrobilo?
Dokładnie! Ostatnio rozmawiałam na ten temat z kolezanką. Oglądała na lekcji religii film o aborcji. Nie były tam dokładnie pokazane wszystkie czynności, które się wykonuje, ale za to bardzo wyraźnie było powiedziane co się robi. To prawda, że podczas skrobanki dziecko autentycznie się kroi na kawałki... Odrywa się kolejno części ciała. Miażdży główkę, wszystkie kości. To jest straszne. Nigdy tego nie poprę.

A powracając do pierwotnego pytania o to czy 12-16-letnie dziewczyny powinny decydować o tym czy chcą usunąć dziecko, NIE! Po pierwsze są niepełnoletnie, więc odpowiadają za nie opiekunowie. Po drugie taka dziewczyna na początku mówi "tak, urodzę to dziecko, chcę go", a po jakimś czasie zaczyna dochodzić do wniosku, że nie poradzi sobie, że straci najlepsze lata swojego życia. Myśli tylko o sobie. Zachowuje się jak egoistka. Ona straci najlepsze lata, ale jej dziecko dzięki temu w ogóle będzie żyło! A gdy zdecyduje się na aborcję, to wątpię czy te lata będą takie wspaniałe. Jak można żyć ze świadomością, że zabiło się człowieka? Jak można żyć ze świadomością, że zabiło się własne dziecko?! Jak można żyć ze świadomością, że zabiło się je we własnym łonie?!
anonim:O
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.07.2006, 22:18

tia..

Post autor: anonim:O »

tak se tu gadacie i racje macie..coprawda tak powiem, że z z moją 12-letnią dziewczyną spałem razem dużo razy :roll: ale z seksem uważaliśmy, tzn. nic w tym kierunku nie robiliśmy, bo jak by to potem było gdyby w ciąże :fala:..o qrna :shock:. Popieram, co mówicie all, ale nie moge sie zgodzić z niektórymi co do,tego że w w tym wieku nie można CZUĆ prawdziwej miłości!! Ja sie tak z moją Patusią :* kocham że to..ja Jej właściwie nie kocham, to jakoś
takoś coś ZNAAACZNIE więcej. Szkoda że nie ma nazwy :mrblue:..

I tak na marginesie palne takiego linka :
http://www.xxx.strefa9.pl/ - tak bodajże nielegalna strona z najmłodszymi dziewczynami uprawiającymi seks. Od 8-9 do 18 lat.[/quote]

// Phantom: link wycięty, użytkownik zbanowany. A Państwu serdecznie dziękuję za raport. :-\
Ostatnio zmieniony 31.07.2006, 00:11 przez anonim:O, łącznie zmieniany 2 razy.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: tia..

Post autor: melOn »

anonim:O pisze:tak se tu gadacie i racje macie..coprawda tak powiem, że z z moją 12-letnią dziewczyną spałem razem dużo razy :roll: ale z seksem uważaliśmy, tzn. nic w tym kierunku nie robiliśmy, bo jak by to potem było gdyby w ciąże :fala:..o qrna :shock:. Popieram, co mówicie all, ale nie moge sie zgodzić z niektórymi co do,tego że w w tym wieku nie można CZUĆ prawdziwej miłości!! Ja sie tak z moją Patusią :* kocham że to..ja Jej właściwie nie kocham, to jakoś
takoś coś ZNAAACZNIE więcej. Szkoda że nie ma nazwy :mrblue:..
hehe wiesz czytałam właśnie artykuł raz o takich 'bezpiecznych' "pedofilach" i nie obrażając nikogo, ale Twoja postawa w pewnym sensie przypomina 'ich' zachowanie...
sory, ale to aż tragiczne i żałosne ;|
nie wiem po co to napisałeś ale chyba by sie pochwalić ;]
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: zlote_slonce »

no moim zdaniem ma takie prawo jak najbardziej.
mzoe sama podjac decyzje itd.
ale ogolem nie jestem za aborcja
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: pietruszka »

aborcja jest zdaje się nielegalna. [?] zabijanie to zabijanie. nie można zabijać nawet jeżleli ktoś sie jeszcze nie urodził bo żyje i się rozwija. co za różnica w jakim wieku ktoś zajdzie w ciążę. to się kłóci z prawami człowieka. nie ma opcji.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: vanessa »

click

Chrystusie ! :oops2:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: *MysterY* »

wstretne bleh :fala:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Jessica »

I po co jej to było?

Straszne. :emm: :fala:
Let's make all dreams come true!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: pietruszka »

O B R Z Y D L I S T W O ! !
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Paweł »

kiedys, nie pamietam juz gdzie, widzialem "dokladniejszy" film, gdzie bylo widac nawet szczatki dziecka wysysane przez tą całą "rurkę"... ;|
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: ::PiotreK:: »

na religi w pierwszej klasie nam katecheta puścił film ze skrobanki wykonywanej w Polsce. niebyło osoby która by chociaz na chwilke głowy nie odwróciła

tego nawet nie próbuje oglądnąć
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: *MysterY* »

co??? Ksiadz wam pokazal takie cos??? przeciez to sie w glowie nie miesci!!! OMG to byl terroryzm!!! :evil:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: Paweł »

z tego co ja kojarze, to filmik o którym pisalem tez byl puszczany mi na religii.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: pietruszka »

może księża mają jakieś dziwne zboczenia apropos aborcji. ale w sumie kto ma nas w szkole uświadamiać? na jakim innym przedmiocie to puszczać? religia jest najlepsza do takich tematów.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: JaGaKi »

Najlepsze jest wychowanie do życia w rodzinie... ja nie uczęszczam na religiie więc...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: stefan »

szok.

nie wiem jak to skomentować i czy w ogóle komentować.

zresztą, i tak nie mam słów na coś takiego:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 87602.html
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: ABORCJA dla NIELETNICH

Post autor: pietruszka »

o Boże... co się z tymi ludźmi dzieje...

madafakin' debilizm i skretynienie trzeciego stopnia. jak tak można...
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ