kurde test w gimnazjum co moze być na nim poradzcie!!!!

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Innuendo
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 12.10.2004, 16:27

Re: kurde test w gimnazjum co moze być na nim poradzcie!!!!

Post autor: Innuendo »

Montana pisze:
Innuendo pisze:Trudno się z wami.... ZGODZIĆ :neee:
MK pisze:Tym sposobem WOGLE się nie uczyłem, a z części humanistycznej miałem najwięcej pkt.
Ha ha, właśnie widzę - pisze się W OGÓLE (to taka mała lekcyjka Nie byłbym tego taki pewien... ;)
w tym wypadku mozna napisac wogole.... i to nie jes tgrzeczne tak kogos poprawiac...
Czemu nie jest grzeczne? Przecież wyraźnie widać że nie mówie mu tego złośliwie. Jak ja bym pisał: wogle dzisiaj nie mam chómoru itp. To nie poprawiłabys mnie? Wybacz, bo ja tak- i nie ze złośliwości...
Jeśli nie potrafisz odróżnić złośliwości/chamstwa od zwykłego poprawienia kolegi, ktory zrobił błąd... to już Twój problem.
MK
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 14.05.2004, 21:25
Lokalizacja: Lublin

Re: kurde test w gimnazjum co moze być na nim poradzcie!!!!

Post autor: MK »

Montana pisze:
Innuendo pisze:
MK pisze:Tym sposobem WOGLE się nie uczyłem, a z części humanistycznej miałem najwięcej pkt.
Ha ha, właśnie widzę - pisze się W OGÓLE (to taka mała lekcyjka Nie byłbym tego taki pewien... ;)
to nie jes tgrzeczne tak kogos poprawiac...
E tam, nie czuje się urażony :mrgreen: Ma dysortografie więc jestem dość często poprawiany :wink:
NIE dla chamstwa NIE dla buraków NIE dla Samoobrony!
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Egzamin...

Post autor: devitto »

Tak szczerze mówiąc, to jednak dobrze jakieś 2 tygodnie przed testem chociaż - zasiąść do książek i notatek - trochę się pamięć odświeża. Ale - powiem jak moja wychowawczyni z gimu - największe szanse mają tutaj "inteligentne leniuchy"... To prawda - test ten to ogólnie test umiejętności nt. pracy z tekstem - praktycznie nic ponadto.
I choć ja nie jestem leniuchem, test poszedł mi znakomicie - ogólnie 98 pkt (50 z mat i 48 z polskiego). Mówię o teście, z roku szkolnego 2003/2004 - najgłupszy możliwy temat z polskiego (jak dla mnie) - nie lubię gadaniny o modzie... ale cóż - nie było w końcu tak źle.

A co do tego, co może na nim być - poprostu wszystko... i nic..... Bo tak jak mówiłem, to jest test umiejętności nt. pracy z tekstem... jeśli coś pamiętasz z lekcji i uważnie przeczytasz źródła w teście - pójdzie Ci dobrze.

Pozdrawiam!
We are the champions!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: kurde test w gimnazjum co moze być na nim poradzcie!!!!

Post autor: shyduo »

Egzamin Gimnazjalny. Gdy to słyszę zaczynam się śmiac. Moja nauka wyglądała tak samo jak MK. Jedyne co zrobiłem to test z CD dołączonego (chyba) do Gazety Wyborczej. W weekend przed egzaminem wziąłem ze sobą na działkę książki. oczywiscie nawet do nich nie zajrzałem. Z egzaminu miałem 81 pkt. Z polaka 41, z matmy 40. Jednak ja lubie rozprawki (a na taka właśnie trafiłem). "Wodolejostwo" to moja mocna strona :D Wystarczy użyć główki i pamiętać o PODSTAWOWYCH PODSTAWACH (np. 1 stopień to 60 min) i egzamin w kieszeni. :D
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: kurde test w gimnazjum co moze być na nim poradzcie!!!!

Post autor: mhl »

Właściwie to wystarczy trzeźwo mysleć a dostanie się 40pkt, a jak sie nie mysli to poniżej 40. Jak się myśli i dodatkowo kuje to ponad 40pkt.


Ja mam próbny jutro i uczyłem się 2dni, łącznie zoribłem 4 testy i przeczytałem książke "jak dobrze napisać...".

Gorzej jest z Fizy, trzeba miec ściąge ze wzorów bo właściwie wzór wystarczy aby rozwiązac zadanie, co do Chemii tutaj trzeba miec reakcje w głowie bo nie sposób ich wszystkich zapisać. Matma to tez sa wzory ale banalne, bardziej liczy sie pomysł.
ODPOWIEDZ