Ciekwe info :D

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
loosiu
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 17.10.2004, 21:36

Ciekwe info :D

Post autor: loosiu »

No dziewczyny macie okazje sie zrewanzowac my juz powiedzielismy co lubimy w dziewczynach wiec teraz mozecie wy powiedziec co lubiecie e chłopakach (prócz wygladu i 18 cm :D)dokładnie chodzi mi o charakter :D czym powinien sobie zasłuzyć meżczyzna na wasze wzgledy ???

szczeze mówiac pewnie było takich topików wiele i zapewne cieszyły sie duza popularnoscia (hahaha) ale gusty sie zmienaja co chwila :D

No Dziewczyny pisac :D :twisted:
Fredoom For Bobies !!!!!!!

Komputer zadzi :P
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Polan »

no pewno był
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Ciekwe info :D

Post autor: devitto »

no, ciekaw jestem, co te dziewczyny napiszą :ok:
We are the champions!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Ciekwe info :D

Post autor: SkaTe_GirL »

no to ja sie wypowiem ;-P
Chcecie wiedziec jaki charakter musi miec chlopaczek aby mial jakies tam wzgledy ; -] przedewszystkim szczery ; -D i opiekunczy odrazu po tym chcialabym aby byl moim przyjacielem na dobre i zle ; -] abym miala w nim oparcie ; -P
Co prawda nie chcecie wiedziec co urzeka w wygladzie ; -P ale i tak napisze ; -P OcZzzZki ; -]]] Jesli chlopak ma niebieskie oczka mRrrRR
; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:no to ja sie wypowiem ;-P
Chcecie wiedziec jaki charakter musi miec chlopaczek aby mial jakies tam wzgledy ; -] przedewszystkim szczery ; -D i opiekunczy odrazu po tym chcialabym aby byl moim przyjacielem na dobre i zle ; -] abym miala w nim oparcie ; -P
Co prawda nie chcecie wiedziec co urzeka w wygladzie ; -P ale i tak napisze ; -P OcZzzZki ; -]]] Jesli chlopak ma niebieskie oczka mRrrRR
; -]
A moze napiszesz to czego nie wiemy :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Miło to słyszeć... to oznacza, że jakieś tam względy mam - i niebieskie oczka też :wink: . Muszę tymi oczami zawojować :hihi: :ok:
We are the champions!
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Byczek »

Ty Devitto wojuj z tymi oczkami nie na forum tylko gdzie indziej, i Ty dobrze juz wiesz gdzie, znajdz wreszcie jakis sposob zeby Ja zaskoczyc.

Slyszalem tyz ze dziewczyny lubia jak chlopaki przyznaja sie do bledow (gdzies juz o tym chyba pisalem :P ), a jak mi sie zdaje przyznanie sie do bledu przez chlopaka to dosc trudna sprawa, przynajmniej u mnie, ale staram sie staram i nawet wychodzi!

No dziewczyny cos Wam kiepsko idzie!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Byczek, wiem o czym mówisz, i to właśnie miałem na myśli... a z tym przyznawaniem się do błędów - to u mnie pisałeś :hihi:

(dla niewtajemniczonych - link: http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1688)
We are the champions!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Ciekwe info :D

Post autor: SkaTe_GirL »

Fighter pisze:A moze napiszesz to czego nie wiemy
łojej to Wy juz wszystko wiecie ; -))))
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

łojej to Wy juz wszystko wiecie ; -))))
No, może nie wszystko. Prawie wszystko :roll: :hihi:
We are the champions!
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Mróweczka :) »

ja lubie jak chlopak jest mily... czesciej sie zajmuje mna niz kolegami... spedza ze mna kazda wolna chwile.... lubie jak zna sie na takich pierdolach jak samochody, komputery itp. bo wiem, ze poza mna ma jakies zainteresowanie... lubie jak do mnie dzwoni, pisze smsy... czyli okazuje, ze o mnie pamieta.... (chyba znalazlam takiego chlopaka.. podkreslam chyba)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Virgin »

No cóż, ja lubię niegrzecznych chłopców :mrgreen:
To nie jest dobrze, bo ja wcale taka niegrzeczna nie jestem, ale awanturnicy, niezależni pociągają mnie.
No i jeśli chodzi o wygląd to podniecają mnie kolczyki u chłopaków (w brwi, języku, wardze).


PS Witam ponownie :wink: wróciłam :ok: znów będziecie się ze mną użerać PS
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ciekwe info :D

Post autor: Paweł »

Virgin pisze:No i jeśli chodzi o wygląd to podniecają mnie kolczyki u chłopaków (w brwi, języku, wardze).
Ty coś masz z tyimi kolczykami :P

No to ja już nie mam szans, kurcze :emm: :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ