dziecinstwo

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: dziecinstwo

Post autor: Mirriam »

Mnie się ogólnie dzieciństwo źle kojarzy i bardzo mało z niego pamiętam, bo poprostu nie chciałam mieć wspomnień z tego okresu. Najgorsze było przedszkole i podstawówka, klasy 1-3, poźniej jakoś było lepiej, a potem przenioslam sie na drugi koniec miasta i przeszlosc zostala za mna. A z tych lepszych wspomnień to pamiętam bajki na Tele24, pamiętam jak rano szlam do przedszkola i spiewalam z tata albo mama piosenke, zawsze ta sama - to byl sposob zebym nie myslala o tym ze musze isc do przedszkola, ktorego nie cierpialam. Pamietam jak przechodzilam obok LO do ktorego teraz chodze (jeden z wiekszych bledow mojego zycia) i marzylam, ze jak dorosne to bede jedna z tych powaznych dziewczyn chodzacych do niego. Pamietam Wigilie, jeszcze te prawdziwe, kiedy kazdy przywiazywal wage do tradycji (12 potraw itp.) i pamietam kiedy pierwszy raz jak mialam 4 lata tanczylam na wystepie z okazji dnia dziecka w naszym Parku. Wiecej nie pamietam i ciesze sie z tego bardzo.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: dziecinstwo

Post autor: Czarownica »

z dzieciństwa pamietam to , ze do 7 roku życia mieszkałam z babcią i dziadkiem , miałam przyjaciółkę od serca , zawsze sama sznurowałam sobie buciki , lubiłam śpiewać i ogólnie byłam przez ten czas bardzo szczęsliwa .......moje dzieciństwo skończyło się w momencie gdy moi rodzice przypomnieli sobie , że mają córkę i zabrali mnie od dziadków
I'm a ghost of one's former self....
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: dziecinstwo

Post autor: =MiLi= »

A musiałam odkopać ;p bo przypomniało mi się coś bardzo ważnego! bajki z dzieciństwa.. te japońskie w stylu yattamana, magicznych igraszek, Heli, Dzidzi białe majteczki itd ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: dziecinstwo

Post autor: Bros »

ekhm... gwoli wyjaśnienia. To ja Ci przypomniałem o nich:P
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: dziecinstwo

Post autor: Dominik »

Mi sie kojarzy z pechowymi wakacjami do 13 roku rzycia !!!!! wyjazdami na wies do babci, i wiele innych np klotni z bratem, chodzenie w pole blleeeeee
Dance Cool
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: dziecinstwo

Post autor: =MiLi= »

Przypomniałeś wczoraj i skojartzyło mi się, że mogę to tu napisać ;P ale tak naprawdę to towarzyszą mi często ;P Bastek ma yattamana na kompie ;P i Kurczak nagrane tygrysie maski, magiczne igraszki, mako itd ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: dziecinstwo

Post autor: PLAGIATT »

dziecinstwo.... hm... z zabawa w piaskownicy :))) z kumplami... zabawa w podchody i gonito :))) pszedszkole... ;] i zmiaenie kobiet jak rekawiczki a raczej wymienianie sie nimi z kumplami :))) ooo i zabawa z przedszkola mam chusteczke chawtowana co ma 4 rogi :)))
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: dziecinstwo

Post autor: melOn »

PLAGIATT pisze: i zmiaenie kobiet jak rekawiczki a raczej wymienianie sie nimi z kumplami :)))
no no ladnie xD :zdziwko:

heh.. a mi sie kojarzy z potluczonymi kolanami.. i checia noszenia tylko spodni.. i meskimi zabawami ;P
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: dziecinstwo

Post autor: PLAGIATT »

oj fakt kolana to ja mialem potluczone ;] i do teraz mam nawet blizne ;] heheh ;]

no co ja mowie prawde wtedy było łatwiej z dziewczynami to na starosc jakos tak z dziczały i nie wiadomo co musimy robić ;]
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: dziecinstwo

Post autor: Potępiony »

A mi z dzieciństwa została blizna na pyszczku. :emm: Dokładnie to na brodzie, nie widać jej za dobrze bo jest mała.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: dziecinstwo

Post autor: melOn »

PLAGIATT pisze: no co ja mowie prawde wtedy było łatwiej z dziewczynami to na starosc jakos tak z dziczały i nie wiadomo co musimy robić ;]
heh a faceci to nie? ;P


tez mam blizne i na rece i na nodze bo zdrapywalam strupki ;P
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: dziecinstwo

Post autor: Blood On The Ground »

Dzieciństwo kojarzy mi się z tajnymi bazami, łażeniem po drzewach i przebywaniem do oporu na dworze, aż zaczynali mnie szukać d;
O! i miałam trzech chłopaków w przedszkoku w tym samym czasie xD żaden nie wiedział o sobie :x
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: dziecinstwo

Post autor: Offik »

Blood On The Ground pisze: O! i miałam trzech chłopaków w przedszkoku w tym samym czasie xD żaden nie wiedział o sobie :x
no ladnie... tak wczesnie zaczynać :twisted: od małego bigamistka :P ja w przedszkolu mialem dziewczyne ... ale nie pamietam nawet jej imienia :(
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: dziecinstwo

Post autor: Blood On The Ground »

Eeee tam c(; ja pamiętam, że był Marek Mateusz i Bartek :x
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: dziecinstwo

Post autor: Offik »

a tak wracając do tematu to dziecinstwo dla mnie to:

całe dnie na dworze i do tego w wieku 7 lat zwiedzanie retkini od armi krajowej az do kaliskiego w jedną strone, do zajezdni brus w drugą, i kolo obecnej oczyszczalni sciekow w trzecią :P granica czwarta przechodzila blisko bo przy torach kolejowych :P (dla takiego malego dzieciaka to spory kawalek powierzchni)
Ostatnio zmieniony 26.01.2006, 18:47 przez Offik, łącznie zmieniany 1 raz.
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: dziecinstwo

Post autor: Szamot »

Dziecinstwo = beztroska i nie przejmowanie sie niczym. Ja caly wolny czas spedzalem na podworku grajac w pile, wkurzajac sasiadow, bawiac sie w policjantow i zlodziei, chowanego, berka itp. ehhhhhh to byly czasy........ :)
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: dziecinstwo

Post autor: melOn »

ogladanie power rangers i smurfow !!!!!
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: dziecinstwo

Post autor: Offik »

melOn pisze:ogladanie
(...) smurfow !!!!!
smerfy :D:D:D:D hej dzieci jesli chcecie, zobaczyc tamten swiat, podlaczcie sie pod tysiac wat :twisted:
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: dziecinstwo

Post autor: melOn »

teraz leca na TVP1 w poniedzialki i wtorki o 19
czasami milo jest powspominac (:

muminki tez byly... (:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: dziecinstwo

Post autor: Offik »

melOn pisze:teraz leca na TVP1 w poniedzialki i wtorki o 19
pracuje w tych godzinach zazwyczaj
melOn pisze: muminki tez byly... (:
muminkow nie lubilem...ale lubilem misia uszatka :D
ODPOWIEDZ