czym i jak się golicie?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

czym i jak się golicie?

Post autor: Marcino »

ponad rok temu zacząłem się golić 8) używam głównie jednorazówek gilletta lub polsilvera :emm: tylko od pewnego czasu niezbyt są wygodne bo zarost mi trochę zgęstniał i się szybko zapychają i nie golą :emm: pare razy użyłem maszynki na żyletki od taty :? ale chciałbym mieć jakąś swoją stąd pytanie jakich używacie maszynek i czy są dobre no i wgóle jakie macie metody golenia???
Marcino
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: tynka:) »

w prawdzie nie mam tego problemu 8) ale zdecywdowanie lepsze sa plastry do depilacji...nie polecam chlopaka... :twisted:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Paweł »

boooosze.... jak ja nie lubie sie golić!


Obecnie uzywam Mach3. Zadowolony? No raczej tak. Ino wieloma sie nie goliłem, ale ten odpowiad mi i to jak najbardziej. Nawet taki fajny futerałek mam co se moge na wyjazdy zabierac ;)

Ogólnie może kiedys bym se chcial jakas elektryczna maszynke sprawic, co by szybciej było. Ale cholerstwo drogie jest :neee:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Linka »

Kobiety maja zazwyczaj delikatny zarost i maszynki jednorazowe starczaja na jakis dłuzszy czas :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Byczek »

Ja tam uzywam obecnie Gillette Mach 3 Turbo, jest superowa, ma trzy ostrza i ruchoma glowke, kosztuje jakies 30 - 40 zl i do tego masz w zestawie jakies trzy ostrza ktore starcza na okolo powiedzmy pol roku, zalezy jaki masz zarost, jesli jeszcze dosc miekki to wystarczy Ci nawet na rok, przy grubszych wloskach tak jak mowie 6 miechow moze troche dluzej, po tym czasie mozesz zaczac sie zacinac i poleje sie krew :twisted:

Aha po za ma calkiem fajny wyglad, pozdrawiam.
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ja tam uzywam obecnie Gillette Mach 3 Turbo, jest superowa, ma trzy ostrza i ruchoma glowke, kosztuje jakies 30 - 40 zl i do tego masz w zestawie jakies trzy ostrza ktore starcza na okolo powiedzmy pol roku, zalezy jaki masz zarost, jesli jeszcze dosc miekki to wystarczy Ci nawet na rok, przy grubszych wloskach tak jak mowie 6 miechow moze troche dluzej, po tym czasie mozesz zaczac sie zacinac i poleje sie krew

Aha po za ma calkiem fajny wyglad, pozdrawiam.
To się nazywa reklama...... lepsza niż w TV! :hihi:
We are the champions!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Piqs - X »

Mach Czy Turbo :D
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: *MysterY* »

A ja używam jednorazówek BIC-a bo do mojego Wilkinsona są podobno drogie ale mi sie nie chce sprawdzać ile kosztują :p :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Byczek »

I Mach i Turbo, jakas specjalna edycja, inny wyglad, w sumie to tylko o to chodzi, dlatego zmieniona nazwa!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Piqs - X »

ja jednorazowka BICa bym sie raz zabil : )))
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Byczek »

Kurna co ja bym dal zeby ten zarost rosl wolniej, musze sie golic raz na 2-3 dni, a wolalbym raz na np. tydzien!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: JaQb »

mach 4 albo Gillett 3 , ( nigdy jednorazówki)
Jeśli chcesz mieć gładką cere przez cały dzień, powinno być.
Rano prysznic - ciepłą wode na ręcznik do twarzy tak na minute - dwie. pianka Gillett fresh albo jaką chcesz, golić się z włosem -spłukaj wszytsko następnie jeszcze raz pianka na twarz i ogol się z włosem :)
Ja tak robie i mam spokoj na cały dzień w sumie, chyba że nie mam czasu :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Piotrek
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.11.2004, 18:19
Lokalizacja: Lublin

heh...

Post autor: Piotrek »

Ja też sie zaczałem golić ponad rok temu... hmm tak gdzieś na samiutkim począteczku 2 gimnazjum... i... heh... na początku goliłem sie maszynką elektryczną taty... była wporządku ale to taka podkaszarka bardziej... z czasem przestała mi wystarczać... wiec sie przezuciłem na mach 3 turbo... miałem takie komplet maszynka żel futerał, cudo takie fajne... bardzo dobrze sie nią goliło, czy z włosem czy pod włos tak samo gładko szło... potem się stępiła... a końcowe golenie nią, było udręką... pozatym 3 ostrza troche mnie ocierały... za duzo... mam wrażliwą skóre... (ale nie jestem popryszczony, poprostu mam delikatną skóre =P) teraz gole sie Gillette Contour Plus (2 ostrzowa z paskiem nawilżającym), ta moim zdaniem jak dla mnie jest ŚWIETNA! gole sie pod włos, bo tylko tak moja skóra jest idealnie gładka... (gole sie raz na dwa dni, choć już w sumie powinienem golić sie co dzień, bo nautura obdażyła mnie niezłym zarostem...), uzywam pianki Wilkinson do skóry wrażliwej i balsamu nivea po goleniu do skóry wrażliwej, i jest git =P
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: heh...

Post autor: Marcino »

Piotrek pisze:... teraz gole sie Gillette Contour Plus (2 ostrzowa z paskiem nawilżającym), ta moim zdaniem jak dla mnie jest ŚWIETNA! gole sie pod włos, bo tylko tak moja skóra jest idealnie gładka... (gole sie raz na dwa dni, choć już w sumie powinienem golić sie co dzień, bo nautura obdażyła mnie niezłym zarostem...),...
Jak wychodzi cenowo Contour Plus bo Gilletty są raczej drogie, chodzi mi o nożyki? i na ile goleń wystarczają? Pytam bo mam podobnie Piotrek to znaczy mam niezły zarost i ostatnio golę się codziennie. Pewnie mógłbym co drugi dzień jak bym się golił pod włos ale to podrażnia skórę :emm: jak pisałem narazie śmigam żyletkową taty ale chciałbym mieć swoją tylko na co się zdecydować???
Marcino
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: amix »

A co polecają dziewczyny do golenia ? :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Marcino »

mam wreszcie coś lepszego :) jednorazówki poszły w odstawkę bo Mikołaj przyniósł Macha 3. Różnica zarombista 8) goli się superowo ciekawe tylko na jak długo wystarczy mi nożyk???
Marcino
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: JaQb »

na mieśąc raczej Ci starczy :D
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Paweł »

zależy... jak często się golisz, jaki masz zarost... i jaki jest kont padania promieni słonecznych u Ciebie w łazience... ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Marcino »

Paweł Florczak pisze:zależy... jak często się golisz

no prawie codziennie chyba że mi się nie chce :hihi:

, jaki masz zarost...

powiedziałbym nie bylejaki i dosyć twardy

i jaki jest kont padania promieni słonecznych u Ciebie w łazience... ;)
.....????? do mojej łazienki raczej nie docierają promienie słoneczne :neee: chyba że chodzi o żarówkę??? ale co to ma do golenia?
Marcino
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: JaQb »

chodzi zapewne o to czy widzisz a dobrym świetle jak się ogoliłeś, czy zrobiles to porzadnie czy odper[**] maniane :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
ODPOWIEDZ