czym i jak się golicie?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: stefan »

to też sądzę - goliłem się kilka razy philishave'm i dawał radę, te 3 kółeczka naprawdę dobrze przylegają do twarzy - ale no jakoś nie potrafię się przemóc i wydać tyle kasy jednorazowo :/

poza tym - wolałbym już tą wersję na akumulatorek i z samoczynnym czyszczeniem, taki ze mnie wybrzydzacz :P
Michał12
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 15.04.2005, 22:20

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Michał12 »

shyduo pisze:No to mówcie sobie co chcecie użytkownicy zwykłych maszynek. Ja mam mojego Philishave'a i uwazam, że jest to jeden z najlepszych wydatków. Wchodzisz rano do łazienki, golisz raz, dwa, używasz wody po goleniu i do konca dnia jestes gładki. NIe trzeba się męczyć z pianką itd. Kiedyś tez sądziłem, że zwykła jest dokładniejsza, ale to nie prawda. W porównaniu do Gillete Mach ten Philishave jest niesamowity. Bardzo dobry wydatek, a jak nie macie kasy to od czego są święta i choinka?? :P
Mógłbyś sprawdzić jaki jest to model bo chciałbym kupić identyczną :nom:
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: shyduo »

Mój to Philiphs Philishave 5830. Ma już kilka latek. Ma wbudowany akumulatorek i oczywiście trzy niezaleznie ruchome głowice (bo sa też takie z trzema, ale nieruchomymi, a to juz moim zdaniem porażka). Aby przeczyścić wystarczy nacisnąc przycisk, zdjąć górę i przedmuchać. Naprawde fajna rzecz.

Mam tez pytanie. Czego używacie po goleniu?? Ja mam strasznie wrazliwą skóre i ostatnio przerzuciłem się na balsam niveiki. Całkiem fajna sprawa, a do tego nie szczypie przy smarowaniu :D
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: JaGaKi »

hatric jak po goleniu mam coś ważnego albo nivea jak siedze w domu:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: TabO »

Na mokro, Gillette Mach 3, Krem Nivea. Ale temat. :mrgreen:
Michał12
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 15.04.2005, 22:20

Re: czym i jak się golicie?

Post autor: Michał12 »

http://www.hoopla.pl/index.php?manufact ... 145&page=1
Którą z tych najlepiej wybrać ? Może ktoś zaproponuje w kolejności 1,2,3 :mrgreen: :) piszcie w jakiej kolejności i jaki model:)
ODPOWIEDZ