Czy powinniśmy wybaczać????

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: Cz@rek »

Panowie i Panie, Panie i Panowie :wink: Czy zastanawialiście się czy powinniśmy wybaczą dziewczynie (chłopakowi) po tym jak nas zdradzi :?: Czy dajemy drugą szansę czy wysyłamy taką osobę do diabła :evil: :evil: :evil: Jak chcecie to podzielcie problem na zdradę psychiczną i fizyczną :?
ONLY LOVE---REMEMBER
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: emailowiec »

Wybaczyć zawsze można...
Ale wszystko zależy od sytuacji i od tego w jaki sposób dana osoba Cię zdradzi. :P
;)
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

no wiesz to zależy od sytuacji... jeśli np ty ją przyłapiesz na zdradzie to na pewno będzie kłutnia, a co dalej to zależy co w kłutni bedzie....no a jesli np on/a Ci powie, że Cię zdradził/a to moim zdaniem wybaczyć należy, bo miał/a na tyle odwagi, aby Ci to powiedzieć prosto w oczy....
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: bober »

nom macie racje ale pamietajcie jedno:
jak ktos was zdradzi lub wy kogos to nawet jesli sie pogodzicie i bedziecie spowrotem razem to i tak przy kazdej klutni padnie pare nie milych slow zwiazanych z ta ze zdrada :roll:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: PAL MAL »

Ja już do takiej osoby niemiałbym zaufania. Bo pewnie to niebyłby ostatni raz, a to znaczy że ma nas gdzieś, chyba że ta osoba jest tak wypita że nie wie co robi. To zrozumiem.
YO MY BROTHER!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

po jednym razie zaufanie bym jeszcze miał, ale jakby to się zdarzyło jeszcze raz to byłby najprawdopodobniej koniec.....
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: dwie »

no rzeczywiscie wiele zalezy od sytuacji ale nawet jesli siem wybaczy to juz pelenego zaufania sie nie ma i nic juz nie bedzie tak jak dawniej....
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: Cz@rek »

A zastanawialiście się co będzie z tą osobą z którą on/a was zdradził/a, skoro taka osoba zdradziła to i na pewno zdradzi tego/tą drugiego/drugą :lol: :lol: :lol: :wink: :twisted: :twisted:
ONLY LOVE---REMEMBER
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

qrd, ależś namieszał :mrgreen: musiałem to aż 2razy przeczytać :mrgreen: ta osoba na pewno se znajdzie kogoś drugiego, albo bedzie dalej próbować u Twojego partnera/ki
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: DRACO »

Cz@rek pisze:A zastanawialiście się co będzie z tą osobą z którą on/a was zdradził/a, skoro taka osoba zdradziła to i na pewno zdradzi tego/tą drugiego/drugą :lol: :lol: :lol: :wink: :twisted: :twisted:
lubisz kogiel mogiel czy jak? 8) ja też dopiero za drugim razem zrozumiałem co tu pisze :D 8)
hmm...osoba która najpierw zdradziłem pierwszą osobę z drugą,a później tą drugą osobę z trzecią osobą pewnie będzie zdradzać dalej z kolejnymi osobami aż za któąś osobą ta enta osoba będzie jej zdaniem tą jedyną osobą i wtedy ta osoba ją (tę osobę) zdradzi z inną osobą i wreszcie przestanie zdradzać bo zrozumie co robiła(ta osoba) i będzie żyć w zryzocie przez jakiś czas aż znajdzie w końcu tą osobę której (tej osoby) nie zdradzi i ta osoba również jej nie zdradzi,a wtedy siem pobiorą,będą mieli dzieci,wnuki,prawnuki,pra pra wnuki pra pra pra wnuki i kilka pra pra więcej wnuków,a za którymś kolejnym pra pra umrą spokojnie razem we śnie. THE END/FIN/FINITO/KONIEC 8)
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: Piqs - X »

DRACO .. ty tez namotales 8) wcale nie musialeś, ale jednak :P .. a ja dalej próbuje sie dopatrzec sensu w wypowiedzi Cz@rka :lol:
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: DRACO »

Piqs - X pisze:DRACO .. ty tez namotales 8) wcale nie musialeś, ale jednak :P .. a ja dalej próbuje sie dopatrzec sensu w wypowiedzi Cz@rka :lol:



8) 8) 8) :D :D :D 8) 8) 8)

Podobno mam naturalny talent do utrudniania rzeczy prostych i uniemożliwiania rzeczy trudnych

8) 8) 8) :D :D :D 8) 8) 8)
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: Roshowa »

No to ja mam mniejszą od was skape po dopiero po trzykrotnym przeczytaniu koglu-moglu zrozumiałam o co chodzi :P Hehe, a co do zdradzania: ja bym wybaczyła, ale jeszcze raz by sie powtórzyło, to było by kiepsko ze "zdrajcą" ...
Catzz Rulzz!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: bober »

kiepsko mowisz :lol:
kiepsko to było gdy moja koleżanka przyłapała swojego chlopaka z inna :lol:
ale mu wjeba** hehe nawet miotła dostał :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

a ja przytoczę tylko jeden przykład:
Arek z BARII i jego 2 dziewczyny w jednym czasie :mrgreen: ale mu się oberwało :twisted:
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: Roshowa »

bober pisze:kiepsko mowisz :lol:
kiepsko to było gdy moja koleżanka przyłapała swojego chlopaka z inna :lol:
ale mu wjeba** hehe nawet miotła dostał :mrgreen:
Hehe, no niektózys ą bardziej uzdolnieni do "dawania nauczek", a niektószy mniej :P Ale odemnei tez by sie chłopakwi dostało, bo w gniewie to jestem "niebezpiczna dla otoczenia" :wink:
Catzz Rulzz!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

dostało w sensie przenoścnym :?: czy miałby liście na twarzy :mrgreen:
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: DRACO »

Roshowa pisze:
bober pisze:kiepsko mowisz :lol:
kiepsko to było gdy moja koleżanka przyłapała swojego chlopaka z inna :lol:
ale mu wjeba** hehe nawet miotła dostał :mrgreen:
Hehe, no niektózys ą bardziej uzdolnieni do "dawania nauczek", a niektószy mniej :P Ale odemnei tez by sie chłopakwi dostało, bo w gniewie to jestem "niebezpiczna dla otoczenia" :wink:
Chryste...KOBIETY BIJĄ!!!dzięki Bogu że nie mnie...eee...nie za często :P i nie za mocno :P
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Czy powinniśmy wybaczać????

Post autor: ANO »

męski bosker z nije :mrgreen: no ale niekiedy dajemy się pobić dziewczynie....
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Zdrada... czy wybaczyc?

Post autor: Offik »

Cz@rek pisze:Panowie i Panie, Panie i Panowie :wink: Czy zastanawialiście się czy powinniśmy wybaczą dziewczynie (chłopakowi) po tym jak nas zdradzi :?: Czy dajemy drugą szansę czy wysyłamy taką osobę do diabła :evil: :evil: :evil: Jak chcecie to podzielcie problem na zdradę psychiczną i fizyczną :?
Odkopujemy:

Jak dla mnie, trzeba tu jeszcze rozgraniczyc wybaczenie od zapomnienia... Jako ze wierze w Boga, on jest milosierny i kazdemu wybacza (ale nie zapomina) tak samo i ja do tego podchodze:)
Pozatym, kazdy ma prawo do jakiejs slabosci, pomylki, upadku, i warto dac takiej osobie druga szanse...
ODPOWIEDZ