GG a Real

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
QrczePieczone
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.11.2004, 21:49
Lokalizacja: W-wa

GG a Real

Post autor: QrczePieczone »

Hey ludziska, mam problemik ..

Otóż niedawno poznałem pewną dziewczynę .. bo ja wiem .. 3 miechy , na pcozatku dorbze sie z nia rozmawialo przez gg, potem coraz lepiej, jeshcze lepiej i jeshcze lepiej, aż w końcu sam zapałałem rządzą poznaania jej w rzczywistosci. Poniewaz tak sie sklada ze jestemy z jednej miesciny, dodatkowo z jednej szkoly nie omieszkałem z nia porozmawiac. Okazalo sie ze w rzeczywistosci jest strasznie niesmiala i malomowna, co mi tez malo odpowiadalo bo sam jestem jaki jestem, ale mneijsza o to. OStatnio czesto chodzimy do pubow, odprowadzam ja do domu... wiem zi czuje ze ona do mnie cos ten tego ... ciekawi mnie tylko jedno, dlaczego na gg potrafimy ze soba flirtowac 2 godziny, z tego ona czesto potrafi mi idealnie wypomniec ze chcialaby to i tamto :) a na real juz taka smiala nie jest...znaczy, rozmawiamy niby o jakichs tam poeierdulach, ale nic wiecej .. a jak probuje troshq poflirtowac temat zostaje uciety w zaroq .. Ciekawy jestem waszej opini na ten temat .. powinienem poczekac na teo zeby na real sie rozkrecila? .. narazie zostawic flirtowanie w spokoju?! .. Aha, musze dodac ze jak na poczatku nic nie mowila w mojej obecnosci tak teras juz sie calkiem rozkrecila ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: GG a Real

Post autor: SkaTe_GirL »

Daj jej czas... jesli uwazasz ze ona do Ciebie cos tamteges ;P To powinna sie rozkrecic troche...potem ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: GG a Real

Post autor: Linka »

Zawsze łatwiej jest z kims gadac nei widzac go, np pisac z tym kims na gg. Czesto osby niesmiale w necie zdobywaja smialosc, a w rzeczywistosci dalej sa zamkniete w sobie.
Mysle jednak ze jesli ta dziewczyna cos czuje do ciebie lub zaqczyna czuc to sie rozkreci predzej czy pozniej :]
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: GG a Real

Post autor: tynka:) »

tez tak mialam...nie umialam gadac z moim chlopakiem na realu...wykasowalam gg...nie wchodzilam na niego...kazalam sobie zmienic stale lacze na modem...przestalam siedziec w necie i nauczylam sie gadac otwarcie na realu...teraz umiem gadac i przez neta i na realu
a jej to potrzebny jest czas...rozkreci sie :mrgreen:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

...

Post autor: dominika »

hm mojego chlopaka poznałam przez neta...no i najpierw bylismy qmpalmi:Dtaki co to sobie wiecznie dokuczają hehehe(dziecinada...ehm)ale opoc zasie on stwierdzil ze to bylo tylko po to by rozkręcic"zabawe'moze sprobujesz?:>na dorbe wam to wyjdzie...
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: GG a Real

Post autor: kris18 »

w sumie sam poznałem swoją dziewczyne przez gg również jestem nie śmiały i na gg moge jej wszystko powiedzieć a na realu jush mi tak dobrze nie idzie :roll: :roll: :roll: Jąkam się denerwuje i wszystko idzie nie tak jak powinno więc nie martw się kiedyś sie przełamiesz ty i ona również ;) pozdro zycze powodzenia
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

GG a Real

Post autor: Michael »

ja bym poszedł za ciosem czyli skoro zaczołeś jush to teraz nie przestawaj tylko idz dalej spróbuj pójśc na całość ale w realu i nie flirtuj tylko wymysl coś orginalnego nie wiem moim zdaniem powienes spróbować mi sie udało pójscie na całość jak chcesz wiecej inteligentnych rad to odezwij sie do mnie na gg pozdro :mrgreen:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: GG a Real

Post autor: Fighter »

Toz to stary post
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ