Okularnice:P

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
asienka161
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 21.10.2004, 20:40

Okularnice:P

Post autor: asienka161 »

Mam małe pytanko...(raczej do chłopakow:P) Podobają wam sie dziewczyny w okularkach? :hihi:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Okularnice:P

Post autor: bober »

Bezensu pytanie. Nosisz okulary i chcesz wiedzieć czy masz szansę na znalezienie kogoś? .....
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Okularnice:P

Post autor: Linka »

No pytanie troche dziwne bo podobnych mozna wymyslic duuuuuuzo np czy fajne sa dziewczymy co nosza majtki czy lepsze te co ich nie nosza albo czy ktos tam lubi krotkie czy długie włosy u dziewczyn and moreee :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Okularnice:P

Post autor: Byczek »

Może ja nie będę się wymigiwał od odpowiedzi, i powiem że dziewczynom jest po prostu superowo w okularkach (nie tylko tych przeciw słonecznych :P ), oczywiście zależy której, bo jednym jednak lepiej jest bez nich. Ale generalnie zmieniają wygląd i to bardzo, czasami na lepsze, ja noszę okularki wprawdzie tylko do kompa, ale nie czuję się w nich źle, i teraz mam trochę inne podejście do tych co je noszą...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Okularnice:P

Post autor: Piqs - X »

Jak ladna dziewcyzna nosi okulary to taki inteligencik sie robi 8) a jak nizbyt ladna to i tak nic to nie zmienia =] ... ale ogolnie ogolarki sa ladne,i niejedna dziewczyna nosi szkla zerowe :D ..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Okularnice:P

Post autor: Paweł »

Piqs okreslil to najlepiej. Okulary tak na prawde nie maja nic do gadania!

Nie nawidze za to osob (szczegolnie wlasnie dziewczyn) za to ze nie nosza okularow choc powinny i co chwile jak gdzies jestesmy razem to slysze: "a kto to?" "a co tam jest napisane?" Awr.r.... każdy kto musi, NOSIC OKULARY! :tak:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Okularnice:P

Post autor: Peggy »

ja też nosze okulary. wygladam w nich troche powaznie, no ale co zrobie. jak ich nie zakładam to mam problemy o których wspomniał Paweł. ale jak kiedys je zalozylam (to byly poczatki noszenia) to rodzona Matka mnie na ulicy nie poznala :lol:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okularnice:P

Post autor: Anuś »

Ja od niedawna nosze okularki, bo nie widze jak cos jest daleko :) Na poczatku bylo dziwnie, ale teraz jest OK :) Wprawdzie nie nosze ich caly czas bo nie caly czas potrzebuje, a chlopcy w klasie sie smieja ze w koncu inteligentnie wygladam :P A slyszalam i opinie ze "Ladnej dziewczynie we wszystkim ladnie" :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Okularnice:P

Post autor: dagnai »

wszystko zalezy od oprawek!!! okulary dodają uroku!;P
Dagnai'zM
ROX'a
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ja osobiście jakoś lubię okularki.... choć u niektórych - jak są jest dobrze, jak nie ma - też dobrze. Ale jak mają pomagać - lepiej niech będa!
We are the champions!
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Okularnice:P

Post autor: amix »

Ja nosze okulary od zawsze, sama nie pamietam ile dokładnie miałam lat jak zaczełam nosić. Wiem tylko, że dzieci w przedszkolu umieją dokuczyć dziecku w okularach. Może przez to nie lubie tak ności okularów, przeszkadzają mi prawie we wszystkim : na basenie, na wf-ie, nie moge czytać w łózku itp. :(
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Okularnice:P

Post autor: Peggy »

dlaczego nie mozesz czytac w łóżku - ja czytam wyłącznie w łóżku bo na siedząco chyba nie umiem ;)
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Okularnice:P

Post autor: amix »

ale chodzi mi o to, że tak jak wiekszos ludzi (chyba) czyta w łóżko tak długo az zaśnie a ja w okularach raczej tak nie moge uczynić. :?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Okularnice:P

Post autor: Mirriam »

Dlaaaczego?? Moja babcia bardzo często tak robi :wink: (no tylko trzeba jej później okularki zdjac) :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Okularnice:P

Post autor: Wang »

ja nigdy nie czytałem w łóżku przed zaśnięciem i chyba dlatego nie nosze okularów ;-) Chociaż siedze już kilka lat przed komputerem a wzrok dalej mam taki sam...

Przed zasnieciem mozna sobie poczytac, ale trzeba mieć dobre oświetlenie. Bo gdy jest ciemno i pali się tylko jedna lampka szybko wzrok się psuje.
Veni Vidi Vici
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Okularnice:P

Post autor: Peggy »

no fakt, ze mozna zasnac... jeszcze mi sie to nie zdarzyło, chociaz pare razy bylo blisko :) b.t.w. gdzie są moje okulary??????? nie mam ich na nosie...... uhhh
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Okularnice:P

Post autor: shyduo »

Ja noszę okularki od Czerca. Jush się przyzwyczaiłem. Najfajniejsze jest to, że znajomi z gmnazjum nie są przyzwyczajeni do mnie w okularach, a dla tych z Liceum jest to normalne. Ja mam inny problem z oczami. Mam wadę wzroku, ale tylko na JEDNO oko. Na drógie widzę normalnie. Nieraz zdaża mi się po prostu zapomnieć o założeniu okularów.

Co do dziewczyn w okluarach. Okulary mogą poprawić wygląd jeśli dobierze się odpowiednie oprawki.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Mam identyczny problem: mam wadę (krótkowzroczność), ale tylko na jedno oko. Drugie mam spoko, obuocznie widzę bardzo dobrze. O okularach bardzo często zapominam, choć to głównie z pośpiechu...
We are the champions!
ODPOWIEDZ