Kolczyki ;)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o kolczykach u płci przeciwnej??

Czas głosowania minął 01.12.2004, 13:43

Są extra, strasznie mi się podobają!!
2
20%
Nie mam zdania - są to są, nie ma to nie ma...
8
80%
Są okropne, powinny być zabronione!!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Kolczyki ;)

Post autor: Mirriam »

Nie bardzo wiedziałam gdzie ten temat umieścic, wiec piszę tu. Wypowiedzcie sie co sadzicie o kolczykach u swego partnera, partnerki? Nie ukrywam, ze chodzi mi tu głownie o zdanie chłopców (chodziaz dziewczyny tez mowcie, czy podoba wam sie jak chlopcy maja gdzies kolczyk). Czy spotykaliscie sie kiedys z dziewczyna, ktora miala kolczyk np. w jezyku?? Jesli tak to czy przeszkadzalo wam to?? Albo w brwi?? Czekam na odpowiedzi.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Kolczyki ;)

Post autor: tynka:) »

zalezy w jakim miejscu u chlopaka...ale raczej mi sie to nie podoba...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Virgin »

Będę szczera: BARDZO podobają mi się kolczyki u facetów!!! Nie wiem czemu, ale to mnie do nich przyciąga ;)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kolczyki ;)

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja jestem przeciwniczka kolczykow u facetow gdziekolwiek by on nie byl ... to obrzydliwe...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Linka »

Dla mnie zupełna normalka :P Moze dlatego ze moj chłopak ma koleczko na wardze i jestem do tego przyzwyczajona na codzien. Inne kolczyki tez spoko byle nie w jezyku bo to akurat mi sie wyjatkowo nie podoba.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Pyton »

Powiem tak.
Po primo - W ankiecie brakuje "Tak, ale bez przesady [uszy, pępek]"
Po secundo - mogą być, ale tak jak napisałem tylko w uszach. Jeśli i nie tu to nigdzie. Nie chce aby moja panna była obwieszona jak choinka.
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Kolczyki ;)

Post autor: *MysterY* »

Virgin pisze:Będę szczera: BARDZO podobają mi się kolczyki u facetów!!! Nie wiem czemu, ale to mnie do nich przyciąga ;)
No to sobie robie kolczyk :mrgreen: :mrgreen: żartuje wg. mnie to kolczyk wogóle mnie nie intere, jak jest to dobrze jak nie ma to też dobrze. po rpostu mnie to <hmmm> :roll: lata??
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Kolczyki ;)

Post autor: JaQb »

Delikatne kolczyki podkreślają urode, natomiast jezeli panna Ma kolczyk w języku to tego ehmm no poprostu BAN! nie mówie już u brwiach
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Byczek »

Moja kolezanka ma kolczyk w pepku, jezyku, kilka na jednym uchu, moja siostra cioteczna miala w nosie.

Ja tylko nie lubie jak dziewczyna ma kolczyki w uszach, nie wiem dlaczego, ale mi sie to nie podoba, no chyba ze takie fajne kulka :D
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Kolczyki ;)

Post autor: *MysterY* »

Muślałem ze mówimy o kolczykach tylko w Uchu, jak nie to nie lubie kolczyków u dziewczyn na brwi. W języku spx, w wardze spx, a nawet SUPRAwo [ sam chcę sobie kiedyś zrobić] w uchu żadna nowość. W pępku fajna sprawa :mrgreen: podobają mi sie kolczyki na fajnych brzuszkach :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Peggy »

jezeli chodzi o facetów to podobaja mi sie kolczyki jedynie w brwiach i na języku ( :D ), bo na uszach to takie jakies ... sama nie wiem. Linka wspomniala o wardze - tez niezła sprawa, ale spotkalam kilku gosci, ktorzy namietnie bawili sie tymi kolczykami i to mnie denerwowalo. Sutki, pepki i penisy - NIE.
o dziewczynach sie nie wypowiadam
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Kolczyki ;)

Post autor: magnat »

Ja tam lubię, gdy chłopak ma kolczyka i nie przeszkadza mi wogóle obecność na języku czy gdziekolwiek indziej. Nie ma to jakiegoś większego znaczenia :)
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
Kasia :)
Młody aktywny
Posty: 92
Rejestracja: 30.08.2004, 15:37
Lokalizacja: Lódź

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Kasia :) »

Sama mam kilka kolczyków(na razie tylko w uszach) więc muszą mi sie podobać. Zawsze w brwi chciałam mieć... ale juz niedługo, za kilka miesiący sobie pewnie zrobię:D

A co do płci przciwnej to też jestem za!!
Także jak by mój mąż sobie gdzies kolczyka zamontował to z pewnością bym sie nie obraziła :D :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Paweł »

zależy gdzie, zalezy jak, zależy jaki i zależy ile...

Ogólnie moga być, ale bez przesady. W przypadku Virgini to juz chyba kiedyś pisałem, a na pewno osobiście mówiłem... :P A co do Ciebie Kasiu, to tylko spróbuj zrobić sobie we brwi to zobaczysz... :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

U dziewczyn tak, ale delikatne, ładne (w uchu)... ewentualnie (choć nie przepadam) w pępku, ale też delikatne
We are the champions!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Virgin »

*MysterY* pisze: W pępku fajna sprawa :mrgreen: podobają mi sie kolczyki na fajnych brzuszkach :wink:
Spróbowałbyś powiedzieć inaczej :]
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Kolczyki ;)

Post autor: Michael »

Moja była dziewczyna miała kolczyk w języku i to wcare nie przeszkadało nam ja sam ma dwa kolczyki w jednym uchu.Mój kumpel ma kolczyk w brwi i to też mu nie przeszkadza
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Kolczyki ;)

Post autor: Mróweczka :) »

podobaja mi sie kolczyki ale nie chcialabym zeby moj chlopaka mial kolczyka gdziekolwiem... sama planuje przeklocie sobie pępka.... ale jeszcze nie wiem...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kolczyki ;)

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja od paru miesiacow mam kolczyk w nosku... taka mala slodka muche ; -P I bardzo mi sie to podoba...
Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie... dziewczyna tak! owszem niech se robi kolczyki gdzie kolwiek chce ale chlopak ma byc beeeeez kolczykofff =]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Kolczyki ;)

Post autor: Michael »

Przecież chłopaki też noszą kolczyki tylko własnie jest coś takiego jak ja bo sobie rozerwałem trochę jeden z dwóch który mam w uchu ale i tak warto mieć kolczyki to fajna sprawa dla odważnych spróbuj a potem oceń ktoś tak kiedyś powiedział :D
ODPOWIEDZ