dlaczego chlopcy......

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

dlaczego chlopcy......

Post autor: dwie »

dlaczego chlopcy klamia... moze niedoslownie ale mijaja sie z prawda?? przesadzaja nie mowia prawdy koloryzuja albo pomijaja"nie istotne szczegoly" ?????????????????????????? (oczywiscie nie zawsze)ale tak bywa
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ANO »

poprostu oni chcą się popisać, bardziej ubarwić swoje przeżycia, bajkopisarze poprostu, myślą, że tak bedzie lepiej, ale...

kiedyś qmpl własnie tak robił(robi nadal) powiedział, że był z kolerzanką na dyskotece, no w sumie normalne, rozmawiam potem z nią a ona nawet nie wiedziała kiedy i gdzie z nim była :mrgreen:
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: dwie »

hehe ale po co wszytko ubarwniac?? chlopcy powinni byc tacy jacy sa a niesciamniac nie wiadomo co nooooooooo wkoncu i takie bajeczki wyjada i po co ?? ta tylko tracis ie zaufanie
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ANO »

ja tam zawsze się stara powiedzieć całą prawdę, tzn powiedzieć prawdę nie koniecznie całą...... ale dziewczynie i/lub kobiecie nie powiedziałbym kłamstwa prosto w oczy.... wyłączając z tąd rodziców....
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: PAL MAL »

A panie w tej kwestii też nie są święte. Nie kiedy też ostrą bajere wciskają koleżankom lub swoim kolesiom jak nie chcą się z nim ustawić. Ja czasami też coś poskręcam ale to tylko w dobrych intencjach.
YO MY BROTHER!
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Cz@rek »

My to znaczy Fajni Faceci 8) 8) 8) Kręcimy by mieć w pewnym sensie zaplecze :twisted: :twisted: :twisted: Resztę drogie dziewczyny dopiszcie sobie same :wink: POZDROWIENIA Cz@rek 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: dwie »

a my wcale nie twierdzmy ze w tej kfestii dziewczyny sa swiete ale chyba kazdy chce wiedziec prawde a nie byc oszukiwanym :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: bober »

tak jak ktos to wyzej napisal zazwyczaj wali sie scieme dla szpanu bo niby po co :? a jak juz sie raz walnie to potem trzeba sie tego trzymac zeby nie wyjsc na kretyna i walic kolejne sciemy :roll:

BTW: jak tak piszecie o tych klamstwach to zaraz przypominaja mi sie sciemy typy: jak rybak mowi "Taka ryba" [rece rozklada tak szeroko jak sie tylko da] :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: DRACO »

ja tam staram siem nie kłamać tylko wybierać z życia co ciekawsze kawałki i je opowiadać :D to o wiele bezpieczniejsze
ale jeśli już kłamię to mam jakiś ważniejszy powód typu...eee...a zresztą niefażne.grunt w tym że robię to żadko i tylko kiedy NAPRAWDĘ muszę.ściemnianie dla szpanu jest moim zdaniem głupotą w czystej formie
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Paweł »

dwie pisze:dlaczego chlopcy klamia... moze niedoslownie ale mijaja sie z prawda?? przesadzaja nie mowia prawdy koloryzuja albo pomijaja"nie istotne szczegoly" ?????????????????????????? (oczywiscie nie zawsze)ale tak bywa
nom ja przyznam się szczerze, że jeżeli rozmawiam nie potrafie kłamać, a nawet ubarwiać rzeczywistości. Nie lubię tez starsznie jak ktoś inny to robi. W pewnym sensie jest to tez moja wada... no ale... :?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Roshowa »

Ja zazwyczaj nie kłamię :D A jak już to rzadko ... A co do okłąmywania chłopaków: dwa razy:
a) kiedy musiałam sie opędzić od jednego lalusia, który nosił różowe plecaczki :P
b) żeby sprawdzić czy jednemu chłopakowi na mnie zależy (i sie ostatnio okazalo ze jest zazdsrosny o moejgo wymyślonego chlopaka :P zobaczymyc o będzie dalej ...)
Catzz Rulzz!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: bober »

Roshowa pisze:a) kiedy musiałam sie opędzić od jednego lalusia, który nosił różowe plecaczki :P
BLEAHHHH
nie dziwie Ci się też bym go chciał spławić na Twoim miejscu ;P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ANO »

Roshowa pisze:[...]
b) żeby sprawdzić czy jednemu chłopakowi na mnie zależy (i sie ostatnio okazalo ze jest zazdsrosny o moejgo wymyślonego chlopaka :P zobaczymyc o będzie dalej ...)
a jeśli bedzie zazdrosny, ale nie będzie tego okazywał, to co wtedy zrobisz :?:
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Roshowa »

Eeeeeee, po jakimś czasie z każdego wyjdzie zazdrość :P Może będzie udawał miesiąc, dwa, ale wkońcu nie wytrzyma :P
Catzz Rulzz!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ANO »

chcesz go 2 miesiące męczyć :?: ale ty brutalna jesteś :mrgreen:
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Juleczka »

ANO pisze:ja tam zawsze sie˛ stara powiedziec´ ca?a˛ prawde˛wy?a˛czaja˛c z ta˛d rodziców....
hehe to mnie rozsmieszylo!!
trzymaj tak dalej!! :P :P :P
I love Mr. W.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Roshowa »

Eeeeeee, dwa miechy to nie :P A zresztą, to zależy od niego, hihi :P Będzie sie tylko głupio wypytywał moje koelżanki o mojego chłopaka (stworzony w oparciu o ideał :P) to troche go jeszcze przeciągne :P Zresztą ... nie trzeba było publicznie obściskiwać innej =) ... bo lajf is brutal -_^
Catzz Rulzz!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ANO »

brutal z Ciebie :mrgreen:
Juleczka dzięki :mrgreen:
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: DRACO »

Roshowa pisze:Eeeeeee Zresztą ... nie trzeba było publicznie obściskiwać innej =) ... bo lajf is brutal -_^
ale mi ulżyło,już myślałem że jesteś jedną z tych flądr które muszą mieć 100% pewności że chłopakowi na niej zależy i ciągle go poddają jakimś testom...ale jak koleś obściskiwał inną no to jeszcze rozumiem :)
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: PLAGIATT »

dlatego iż nichca skrzywdzić drugiej osoby :] i próbują ominąć konflikt :P
ODPOWIEDZ