dlaczego chlopcy......

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: root »

nie wiem jak wy, ale tacy ludzie mnie rozpier******. po prostu nie lubię się z nimi zadawać
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Luki »

takie ubarwianie rzeczywistości przez kumpli jest na prawde wkurzające... najlepiej jest gdy koleś opowiada jakąs historyjke w której ty takze brałeś udział i słyszysz jak koles dodaje jakieś fakty...ostatnio np. słyszałem historyjke o pewnej wycieczce do kina, na której kupiłem sobie kilka browców no i jeden koleś kupił sobie 5 no i sie zerzygał w kinie, a jak słyszałem opowiesci o tym, to raz było ze 6 piw duszkiem wypił, a wczoraj usłyszałem ze podobno z nim bolsa 0,5 piłem :P
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: ZeT »

Znam kilaka takich koleszków, którzy bardzo lubią "ubarwiać sobie świat". Nie potrafię niestety wytłumaczyć dlaczego tak jest. Chcą być bardziej zauważani, lepsi, popularniejsi :? Kiedyś i tak prawda wyjdzie na jaw i wtedy to oni będą wyglądać tak -> :oops:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Paweł »

Niezgodze sie z Tobą ZeT....
... znam kolesia... chodzil przez 3 lata ze mną do klasy, który cały czas wręcz flugał kłamstwami, jezeli można wogóle tak powiedzieć.... co 3 słowo które mówił może było prawda... sam do tej pory nie wiem czy nazywa się tak jak nam mówił :mrblue:
... wszyscy wiedzieli o tym, że kłamie i wogóle, ale jakoś zarazem wszyscy go wręcz wielbili jezeli nie czcili.... wszyscy mówili, że jest głupi i kłamczuch,... ale jakoś ni było tego widac.....

.... niedawno wracając z budy spotkałem kolesia na przestanku bus z obstawą (3-4 koleżanki) po krótkiej gadce (od ponad roku) mozna było zauwazyć że nadal jest taki jaki był, a dziewczyna sie w nim to podoba... dodam tylko, że nie były to pierwsze lepsze "bladynki" , ale wręcz moje kumpelki, po których bym sie nigdy tego nie spodziewał....

:?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: emailowiec »

poprostu ma w sobie to "coś"... niczym Hitler... :lol:
;)
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Roshowa »

DRACO pisze:
Roshowa pisze:Eeeeeee Zresztą ... nie trzeba było publicznie obściskiwać innej =) ... bo lajf is brutal -_^
ale mi ulżyło,już myślałem że jesteś jedną z tych flądr które muszą mieć 100% pewności że chłopakowi na niej zależy i ciągle go poddają jakimś testom...ale jak koleś obściskiwał inną no to jeszcze rozumiem :)
Heh, nie jestem jedną z nich :P I zazwyczaj nei poddaje chłopaków żadnym testom, ale bywają sytuacje nadzwyczajne, jak np. ta =)
Catzz Rulzz!
Misia
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 24.01.2005, 21:55
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

-

Post autor: Misia »

Sądze, że chłopaki kłamią, aby zaimponować dziewczynie lub żeby nie byli od niej słabsi to znaczy żeby dziewczyna mogła miec w nich oparcie a nie uważała go za jakąś ciote :D
:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Linka »

Dziewczyny tez klamia zeby zaimponowac chlopakom.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Marcino »

Linka pisze:Dziewczyny tez klamia zeby zaimponowac chlopakom.
dokładnie tak jest i umią koloryzować chyba lepiej niż my :tak: to wogóle zależy od sytuacji i charakteru a nie od płci :zdziwko:
Marcino
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: stefan »

polecam fachową lekturę.

a co do kłamstw: faceci (chłopcy) kłamią, żeby postawić siebie w lepszym świetle niż rywala, natomiast kobiety (dziewczyny) kłamią, by postawić rywalkę w gorszym świetle - oczernić ją.

to najczęstsze, kolesie przechwalają się ile to nie wezmę na klatę, jakich to nie mają osiągnięć. w damskim towarzystwie słychać: "ale to jest zdzira!"
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Kubuś »

Zgadzam się ze stefanem. M.in. z tego (nawiązując do innego tematu) wynika to, że gdy chłopak miał kilka partnerek, to jest podziwiany uważany za macho itd., a kobieta za panią lekkich obyczajów...
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: anuśka :) »

Chłopcy kłamią, dziewczyny też. Tu raczej nie ma reguły.
A czemu kłamiemy, lub jak kto woli nie mówimy całej prawdy? Tak jest po prostu wygodniej, często wydaje nam się, że jak pominiemy jakiś mało ważny (dla nas!) szczególik to nic się nie stanie. Czasami też nie mówimy wszystkiego, żeby kogoś nie urazić...

Ale ten temat jest w miłości, więc kłamstwo w miłości to straszna rzecz. Hmm, ale w przjaźni także. :P W ogóle kłamstwo jest fuj :) :P

Się zamotałam ^^
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Blood On The Ground »

Często nie mówimy całej prawdy, bo niewinne kłamstwo może poprawić komuś humor, sprawić, ze będzie się lepiej czuł. W miłości.. Trudno powiedzieć. Omijając pewne fakty chłopcy/dziewczyny nie chcą zranić partnera/partnerki? Choć z drugiej strony może prowadzić to do końca związku. Kłamstwo jest dobre tylko w minimalnej częsci przypadków..
Żyć to znaczy rodzić się powoli
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: SkaTe_GirL »

dla mnie chlopak klamiacy nie ma zadnej wartoSci.. nie tita mnie nic a nic... a taki mowiacy prawde, nawet ta najgorSza... jeSt straSznie wartoSciowy...
a dlaczego chlopacy klamia? Czego sie nie robi aby zdobyc dziewczyne ; -p Szkoda tylko, ze tak niewielu wie, ze szybciej zdobedzie dziewczyne poprzez calkowita prawde ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Byczek »

Jako jedyny chlopak w tej chwili w odkopanym temacie mogę z pełną piersia odpowiedziec ze nie klamie! Po prostu nie czuje potrzeby, moge wszystko swojej polowie powiedziec, wiec nie musze klamac...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Blood On The Ground »

I bardzo dobrze. Nie wstydźmy się wyjmować swoich brudów na światło dzienne! Jakiekolwiek by one nie były. W końcu nawet najgorszą prawdę łatwiej zaakceptować, niż wypić czarę goryczy powstałą z kłamstwa.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: SkaTe_GirL »

Blood On The Ground pisze: W końcu nawet najgorszą prawdę łatwiej zaakceptować, niż wypić czarę goryczy powstałą z kłamstwa.
dokladnie ; -)
Niestety ludzie z reguly maja wstretna nature ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Blood On The Ground »

W końcu na świecie jest około 6 miliardów potworów. Bo tyle jest ludzi (;
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Mabzia »

hehe nie ma co ukrywac taka jest prawda a ja sie z tym zgadzam... to najlepiej wychodzi faceta :D:D:D (nie zawsze)
Zrozum tych którzy tracą grunt i tona :(
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: dlaczego chlopcy......

Post autor: Potępiony »

SkaTe_GirL pisze: Niestety ludzie z reguly maja wstretna nature ; -\
Zgadzam się ale mam wytłumaczenie, ludzie są wredni bo żyją w takim świecie.
A co do pytania w temacie to wydaje mi się, że samce nie kłamią bardziej niż kobiety. Płeć nie ma wpływu na to czy ktoś jest kłamcą czy też nie.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
ODPOWIEDZ