O której idziecie spać?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Byczek »

Jakos nie daje rady pojsc spac wczesniej jak przed pierwsza w nocy, dwunasta minimum a o drugiej tez sie zdarza, a to pogram sobie w cos, albo pisze na gg, albo siedze na moim ulubionym forum i odp na takie posty :lol:
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Mirriam »

No ja przeważnie nie kładę się przed 24:00. (Chyba, że jestem tak styrana, że zasypiam na stojąco). A wstaję przeważnie o 7:00, chyba, że idę na 8, to wtedy musze się budzić ok. 6:15, bo już o 7:24 mam autobus do szkoły.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: O której idziecie spać?

Post autor: tynka:) »

yyy ja chodze spac o 22,30 jak musze wstac na 6,0 do szkoly a jak ide na roraty i musze wstac o 5,30 to ide spac o 21,30 !! lubie spac... minimalnie musze spac 8 godzin, bo potem jestem nieprzytomna reszte doby!! a co robie przed snem?? siedze na gg, pisze sms-y, czytam książke, ogladam tv , a caly czas leci muzyka, nawet kiedy spie, lub czytam!!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Linka »

Ja jestem okropnym śpiochem :P Zazwyczaj to w tygodniu jak chcodze do szkoly ide spac 22- 23 bo jak pojde o 24 to musza mnie rano z łozka sila sciagac. W ogole zazwyczaj mam okropne problemy z porannym wstawaniem :D W weekendy chodze spac 24- 1 ale na drugi dzien spie do conajmniej 10 :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Paweł »

Akhm... spać? Niestety jestem strasznym śpiochem. Standardowo chodzę spać koło 24-1 w nocy. Czasami zdaza mi sie siedziec do 2-3 ale do hardkor bo usypiam. Tym bardziej jest źle bo codziennie wstaje o 6:15 do szkoły. No chyba, że weekend. wtedy 8 lub siódma...
Czasem jak sie zdazy zebym szedl na na 10:45 to potrafie spac do 10:00 u potem robić wszystko w biegu! Spioch jestem! :) Niejednokrotnie jak przychodze ze szkoły wczesniej (przed 16:00) to sie klade tak gdzies do 17:00... choć zadko tak wczesnie wracam ze szkoły... częsciej to bywa 18-21 ;/
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: O której idziecie spać?

Post autor: amix »

Ja chodze spać około godziny 24, 1 w nocy, ale tak się dzieje dopiero od niedawna, poniewaz dopiero od 2 miesięcy mam własny pokuj a nie z 2 młodszymi braćmi ! Przed spaniem przeważnie gadam ze znajomymi na gg lub w cos sobie gram, a jak zasypiam obowiązkowo musi być muzyka i naczej nie zasne. Dobranoc :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Peggy »

w zeszlym tygodniu gasilam swiatlo (przez to rozumiem "isc spac") o 1.10. na ogol przed północa nie zasypiam. przed snem robie rozne rzeczy, kapie sie, czytam, w necie mykam, a ostatnio nawet sie ucze :/ zato wstaje ok. 10, ale jutro musze wstac wczesniej bo nie widzialam Jeziora Marzen, a poffturka jest o 9.20 :)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Wang »

heh... w tygodniu kiedy pracuje i musze wstac o 7 ide spac o ok 11-1. Jednak weekendy to nocne zycie. Jesli nie poza domem... to przy kompie do ok 2-4. Ale to dlatego, ze czekam az moi znajomi z Polski sie obudza i zasiada przed kompem (to przeciez 7 godzin roznicy miedzy Chicago a Polską).
Veni Vidi Vici
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: O której idziecie spać?

Post autor: tynka:) »

no taak, ale widzisz to Twoje "nocne zycie" to ma gdzie funkcjonowac...pelno klubow i w ogole, a u mnie w taaaaakim wieeelkim miescie...wezz pare dyskotek i to jeszcze takie, ze szkoda slow!!! Pozdrawiam
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Wang »

oj tak... klubow to tu jest ogrom. Jednak... żeby dostać się do jakiegoś trzeba mieć nie 18, tylko 21 lat. A ja jeszcze nie mam... chociaż jakbym chciał się do jakiegoś dostać to jakoś sobie bym poradził - wkońcu Polak potrafi ;) Ale kluby mi się troche znudziły. Wole jakieś inne imprezki... ;)
Veni Vidi Vici
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: O której idziecie spać?

Post autor: magnat »

Ja zawsze mam zamiar iść wsześnie spać, żeby się wkońcu wyspać. Ale mi to nie wychodzi, bo wracam do domu to jest już przeważnie 24 i jeszcze wejde na kompa i zleci mi trochę czasu tak mniejwięcej to 24.00-2.00 Myślę o wszytkim co się zdażyło danego dnia
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: O której idziecie spać?

Post autor: tynka:) »

Wang, rozumiem!! :tak:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: O której idziecie spać?

Post autor: SkaTe_GirL »

Od niedzieli do czwartq chodze spac gdzies tak 23.00 - 24.00 a o 6.00 lub czasem o 5.00 ( jesli mam na 7 do szkoly) budzi mnie ATB - Ecstasy ; -] Gdy slysze rytmu tej piesni wiem ze czas wstawac do szkoly ; -\ Jesli chodzi o piatek to z reguly klade sie spac gdzie o 7 rano w sobote bo jak wiadomo w piatki sie odreagowuje ciezkie tygodnie w szkole. no i wtedy spie tak do 16 ... ? ; -] no a dzis nie poszlam bo mam rozwalona raczke ; -\ i boli zdeka ; -\ no a w sobote tesh sie klade pozno bo jakos w nocy z soboty na niedziele lubie sie uczyc ; -] wtedy ma tesh wolna niedziele ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Pyton »

Spać powiadasz :zdziwko: :zdziwko: Ja jak normalny, przeciętny maniak komputerowy :D tzn. w tygodniu ok 12-1, a w piątki i soboty oraz dni kolejne wolne od sql to tak o 2-3 :) :fuck:
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Wang »

Szkoda życia na spanie... najlepiej siedzieć do momentu kiedy oczy same się zamykają, albo przetrwać krytyczny moment i później można siedzieć do rana.
Znam ludzi, którzy mogliby przespać całe życie... to po co żyją? Niech idą spać.
Veni Vidi Vici
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Pyton »

No ta... Wszystko ładnie pięknie ale zobacz że jak nie przśpisz nocki a potem musisz naginać do szkoły to już nie jest tak kolorowo ...
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Wang »

A żeby to raz tak było.... zawsze odsypiałem w szkole. Teraz troche mam gorzej bo pracuje, więc nie mam za bardzo jak i gdzie odespać. A w szkole tyle nudnych i debilnych lekcji, że było gdzie spać. ;P
Veni Vidi Vici
pawcio-2
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 25.11.2004, 23:08
Lokalizacja: siedlce

Re: O której idziecie spać?

Post autor: pawcio-2 »

ja to się kłade minimum 23.00 do 24.15
lubie linkin park i limp bizkit lubie ciokusa nienawidze młodzika
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ja nie potrafię zasnąć przed północą (po niej też czasem się zdarza mi nie zasnąć :hihi: ). Zazwyczaj zasypiam koło 1, 2 nad ranem, wstaję o 6:30 (czasem o 5:30, a jak później do szkoły, bądź sobota - no to naturalnie później). Do spiochów nie należę - śpię jak widać koło 4, 5 godzin

P.S - kiedyś moja nauczycielka od polskiego z gimu powiedziała, że nie wyrobię liceum bez kawy... (że niby będę zasypiał przy lekcjach) jak narazie jestem górą! :hihi: A tak szczerze, to nie lubię kawy, dlatego bym nawet jej nie wypił
We are the champions!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Wang »

devitto... jeśli nie lubisz kawy to polecam redbulla... ja również kawy nie pijam a jeśli już siedze do późna i spać mi sie chce to pije właśnie to.

A jeśli już naprawde nie możesz usnąć... w jakiejś krytycznej sytuacji to redbull i kieliszek wodki - gwarantuje, że nie uśniesz a oczy Ci się otworzą jak tylko potrafią. Choć nie jest to najzdrowsze bo w tym momencie podnosi Ci to nieźle ciśnienie.
Veni Vidi Vici
ODPOWIEDZ