Zarost - mój problem :/

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Zarost - mój problem :/

Post autor: JaGaKi »

jak głosi stare porzekadło, "jedni lubią pomarańcze, inni kozy z nosa" - nie trafisz przecież w gusta wszystkich niewiast : )
Mi tatuś zawsze mówił, że to było tak "Jedni lubią ogórki a drudzy ogrodnika córki":d
A ja nie mam problemu z zarostem, mam blond zarost i go nie widać i rośnie powoli :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
kriss86
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 26.01.2007, 17:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Zarost - mój problem :/

Post autor: kriss86 »

słuchajcie chłopaki prawda jest taka że czasami to nasi ojcowie chcą poprostu żeby nosić np wąsy tak jak oni (tradycja w rodzinie itp), tak miałem ze swoim tatą który jak mi się zaczęły sypać wąsy i zarost to najpierw sam mnie nakłonił do pierwszego golenia i chcial uczyć co i jak a po jakimś roku jak miałem 15-16 lat to zaczął mnie namawiać do tego żebym zapuścił wąsy :emm: nie bardzo mi top pasiło ale w końcu zapusciłem i troche chodziłem "pod wąsem", potem zapuściłem baki i w końcu zgoliłem wąsa i zapuściłem brodę, ojciec już się nie czepiał ważne było że mam jakiś zarost, szczerze to bardziej on chwalił się moim zarostem na różnych imprezkach rodzinnych wśród męskiej części naszej rodziny niż ja ale w końcu jakoś doszedłem do tego że lepiej, doroślej wyglądam z zarostem :!: w wojsku musiałem się gładko golić a od niedawna po woju może was to zdziwi chłopaki ale wróciłem do noszenia wąsów a do tego są przycinane baki - więc nie panikujcie chcecie to golcie nie chcecie to nie ale facet coś powinien mieć na twarzy :!: przy okazji czym się chlopaki golicie???
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Zarost - mój problem :/

Post autor: stefan »

kris, nie wiem czemu ale mam wrażenie że wojsko widziałeś tylko w filmie.

po prostu nie wiem czemu.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Zarost - mój problem :/

Post autor: shyduo »

Chyba wiem do czego pijesz stefan i mam podobne odczucia...
ODPOWIEDZ