Mauro Picotto...

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Mauro Picotto...

Post autor: Wang »

Jeśli lubicie techno i wszelkie jego odmiany... to polecam tego człowieka. Mauro Picotto urodzony we Włoszech... w czołówce światowych dj'ów podbija Stany Zjednoczone, a w szczególności Chicago. Jest szybki i ma naprawde niesamowite kawałki. Jak nie często słucham tego rodzaju muzyki... jego kawałi bardzo lubie.
Ściągnijcie i napiszcie czy Wam się spodobał.
Veni Vidi Vici
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mauro Picotto...

Post autor: Peggy »

kilka lat temu (jakies 4) kiedy chodzilam na imprezy i w ogole techno mi nie przeszkadzalo, sluchalam Mauro Picoto. Fajna muzyczka, ale nie wiem czy nie podpada raczej bardziej pod house niz techno. Moze sie myle moze go z pomylilam z jakims rogerem sanchezem :) w koncu jestem tylko kobieta :)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Mauro Picotto...

Post autor: Wang »

Peggy pisze:Fajna muzyczka, ale nie wiem czy nie podpada raczej bardziej pod house niz techno.
dlatego napisałem "techno i wszelkie jego odmiany" ;)
Veni Vidi Vici
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Mauro Picotto...

Post autor: magnat »

Nie podoba mi się. Ja wole mocniejsze brzmienie techna. To odpada absolutnie, nawet bym nie nazwała tego technem, własnie raczej jakąś odmianą.
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Mauro Picotto...

Post autor: Wang »

Obejrzałem filmiki z imprez w Chicago... gdzie grał oczywiście Mauro. Pogadałem również z jego wiernym fanem... Mauro w klubach gra czyste dobre techno. Jednak kawałki bardziej komercyjne można nazwać.... euro (czyt. juro).
Veni Vidi Vici
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mauro Picotto...

Post autor: Peggy »

aaaaahaaaaaaa. to teraz juz jestesmy w domu :)
ODPOWIEDZ