przy starszych

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

Jakbym był ojcem też pewnie bym nie puszczał tak córeczki :wink: jak gdzies grasowałby psychopata gwałciciel, no chyba że znałbym dobrze jej chlopaka i wiedziałbym że się opiekuje nią i nie odstępuje na krok na tych dyskotekach :) To jest Dobre, że gościa najwyżej pobiją okradną ale co tam da się wylizać - a panienka musi uważać na coś jeszcze :neee:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: przy starszych

Post autor: tynka:) »

dobrze, ze mam siostre!! i fajnie, ze mlodsza :twisted:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: przy starszych

Post autor: AgusiaPsujek »

moji rodzice nie wiedza ze pale i niechce zeby narazie wiedzieli piffko czasem z nimi wypije ale o fajkach nieeeeeee
ARON
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.01.2005, 23:35
Lokalizacja: Skierniewice

Re: przy starszych

Post autor: ARON »

jedyne czego używam przy rodzicach to żel do włosów :lol:
a tak to żadnych używek no chyba że traktujemy pepsi jako używki :hihi:
I love family, tuning, techno and my girl
poas
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 27.12.2004, 01:01

Re: przy starszych

Post autor: poas »

hmmm wiedza ze pale wiedza ze pije bo to wszystko widac ale przy nich jeszcze i z nimi nie palilem : ]] i nie pilem no moze okazyjnie kieliszek : ]]a ziolo to jak cos w swoim pokoju zadymiony kadzidelkami : ]] wpatrzony w jakis film : ]]] fkrecic sie jest fajnie : ]]
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: przy starszych

Post autor: czikita »

Jeszcze nigdy nie piłam przy rodzicach ani z rodzicami...rodzice nie pozwalaja mi nawet na małe piwo :? Ale mama wie ze pije bo wkoncu jak wracam z imprezki to widac i czuć :mrblue:
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: przy starszych

Post autor: jordann »

moj ojciec pewnego dnia na meczu postawil na stole 2 browary z lodowki i tak sie zaczelo - pijemy razem jednak tylko okazyjnie :P
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: przy starszych

Post autor: shyduo »

Mama postawiła mi piwo w te wakacje w Chorwacji. Później w te saem wakacje jak byłem na wyjeździe tylko z tatą w jakiejś knajpie zaproponował mi piwo. Uśmiałem się, bo najpierw mówił mamie, że jest nie poważna, że mi kupiła, a następnie zrobił tak samo :]
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

Uważam ze lepeij własnie jak rodzice sami zaproponują, a nie jak syn czy córka pod jakimis Arkadami się przewraca i żyga w parku :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

JaQb pisze:Uważam ze lepeij własnie jak rodzice sami zaproponują, a nie jak syn czy córka pod jakimis Arkadami się przewraca i żyga w parku :wink:
W pełni sie z Toba zgadzam :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: przy starszych

Post autor: stefan »

wspólne picie z rodzicami:
:arrow: piwa (zakładam, że z ojcem): jest średnio przyjemne, bo nie mogę z nim swobodnie rozmawiać o kobietach tak jak bym chciał,
:arrow: wina lub wódki: jest przyjemne, bo nigdy nie muszę nic kupować, jeśli jest impreza i leje się jakiś trunek to zawsze znajdzie się zapitka i zakąska. słowem: wpadam na gotowe : )

czy lepiej, jak rodzice zaproponują? oczywiście, że lepiej - bezpieczniej, spokojniej. pojawia się tylko problem (dla rodziców): kiedy proponować?
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: przy starszych

Post autor: Fergie »

Przy rodzinie nie pale, nie pije itp. z reszta bez niej tez nie :P Ale znam chlopaka ktorego rodzice sa chyba slepi bo nie zauwazaja ze chowa przed nimi fajki, albo to ukrywaja, ale to az razi bo on pali od 2 kl sz.p
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: przy starszych

Post autor: =MiLi= »

Moi rodzice wiedza ze pije, nieraz pije nawet z nimi :) a na uroczystosciach rodzinnych to normalne. Oni stwierdzili, ze wola zebym pila w domu i na imprezach niz mialabym sie szlajac po ulicy i tam to robic. A o paleniu.. hmm wiedzieli ze sobie popalalam, ale wiedzieli tez ze mnie do tego nie ciagnie i nie byloo obawy ze sie uzaleznie ale troszke tam mi o tych fajkach truli :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: przy starszych

Post autor: ::PiotreK:: »

z rodzicami to tylko winko na imieninach babci i czasami kilka łyków browaru od mamuśki ale to bardzo żadko
a palić nie doś ze niepale przy nich ale oni przy mnie niepalą bo opiepsz odrazu dostaja ;p
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: przy starszych

Post autor: AgusiaPsujek »

piwko przy starych owszem choc nie czesto.Papierosy NIE chociaz mi sie wydaje ze mama sie juz zaczyna dosmyslec ze pale ale kit z tym
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: przy starszych

Post autor: Cure »

Alkohol mogę chlać na legalu,piwo często.Inne używki to już cichaczem,ale trudno się dziwić :)
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
Radkuseq
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 26.04.2006, 10:49
Lokalizacja: Jedwabne

dsds

Post autor: Radkuseq »

u mnie jest tak ze browca sobie z ojcem moge wypic, matka nic nie wie oczywiscie,
szkoda tylko ze stary nie pozwala mi z innymi pic :D
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: przy starszych

Post autor: ZooM »

Ja w sumie już ze 2 latka mam ustalone stosunki z matką (tylko z nią mieszkam) no i wychodzi na to, że piwko w domu to nic dziwnego i całkiem normalna sprawa zwłaszcza na upalne lato.. jak ja kocham jak zdycham z gorąca, a tu mama ze sklepu wróciła z zimniutkim piwkiem :D

A co do kwestii palenia to moge palić bez problemu przy matce, ale nie w domu, bo po prostu nie lubie jak mi w pokoju śmierdzi za bardzo (coś z wentylacją domu mam skopane), ogólnie to matka jest przeciwko, ale wie że jak mi zabroni to i tak zapale tylko jak nie będzie widziała, chociaż to i tak coraz mniej pale chyba dzięki temu właśnie.. wiem że jej to ni pasuje i z szacunku nie mam ochoty nawet.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: przy starszych

Post autor: agatka »

no to ja też nie moge narzekac, bo zawsze jak jest np. wino do obiadu to się pytaja czy chce, jak tata pije piwo, tez zawsze proponuje... wlasciwie to jak coś chce to mam, tyle, ze ja nigdy nie chce... i tak to juz jest

a co do palenia to kategorycznie nie... nawet bardziej ja NIE niz rodzice :P
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
Divay
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2007, 18:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: przy starszych

Post autor: Divay »

hmm... nie naduzywam nic poza netem ;] (od wrzesnia tamtego roku :hihi: )
a pierwszy raz? hmm...

-"mamusia rzuc palenie!"
-"nie"
-"to daj macha bo juz na Ciebie patrzec nie moge..."
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
24.01.2005 - data mojej życie...
28.12.2006 - data mojego urodzenia...

Dziekuje ze dajesz mi nadzieje na lepsze jutro!
ODPOWIEDZ