przy starszych

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: przy starszych

Post autor: Erinne »

NIee ja nie pale prawie(czasem w wakacje)...ale tak przy rodzicach to jeszcze troche za wczesnie... jedyne co to na sylestra, ale to inna bajka..

Divay a ile ty masz lat że spytam, i jaka byla reakcja twojej mamy??
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: przy starszych

Post autor: JaGaKi »

Ja kolejny raz rzucam!:D Będę wielki jak już nie zapalę :P dzisiaj jak biegałem to odczułem wszystkie miesiące palenia podczas bólu płuc... no cóż... never again
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: przy starszych

Post autor: Jessica »

Papierosy- bleee :emm:
alkohol- już never ever

JaGaKi- gdybyś nie zaczynał, to byś nie musiał rzucać, czyż nie? :)
Let's make all dreams come true!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: przy starszych

Post autor: ZooM »

Jessica pisze: alkohol- już never ever
hehe a fajne imprezka wczoraj była? :D

ja ostatnio stwierdziłem że moja mama jest jeszcze bardziej w porządku niż bym to wstępnie przypuszczał po długich latach obserwacji :) taki drobny wypadek.. była u mnie dziewczyna no i się zrobiło 'bardzo przyjemnie', skończyliśmy, bo usłyszałem że mama jest w domu i nie chciałem żeby mnie nakryła z nią w łóżku (właściwie to po prostu nie wiedziałem jak zareaguje i nie miałem ochoty tego akurat teraz sprawdzać). wyszedłem z pokoju.. patrzę, a na stole blacha ciasta, pytam mamy czy je kupiła.. a ona na to że je właśnie upiekła i że nawet nie zauważyłem jak weszła do mojego pokoju po klucze od garażu, szczena mi opadła :) No cóż, ale to dobry przykład do czego prowadzi chwilowe zaangażowanie wyłącznie w to co się dzieje między Tobą a drugą osobą :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: przy starszych

Post autor: melOn »

mi ostatnio tata zaproponował, że jak będą jakieś problemy w kwestii przyniesienia alkoholu na studniówkę to yyy on może nam [mi i mojemu chłopakowi] przynieść ;] hehheh
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: przy starszych

Post autor: shyduo »

Normalka biorąc pod uwagę wczoraj rodziców na studniówce, którzy kazali dać nam cynk o jakimś "zmożonym" osobniku, bo maja kanciapę dla takich, aby nauczyciele się nie dowiedzieli i nie było afery w school (po czym nauczyciele też by scen nie robili jak się okazało :P)
Cameleon
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 16.02.2007, 01:38

Re: przy starszych

Post autor: Cameleon »

Hm, nigdy nie mialam nakazow i zakazow, nawet jesli chodzi o uzywki.
To nie tak, ze moglam robic co tylko mi sie podobalo, ale wiedzialam doskonale sama co jest dobre, a co zle.

Kiedy bylam mala dziewczynka to uwielbialam spijac piane z piwa od Taty :P
Zostalo do dzis, ale teraz wole dobre slodkie wino lub szampana w milym towarzystwie :)

Palic, nie pale, a wiec z tym nie mam problemow, ale moja Mama mi kiedys powiedziala, ze jak juz woli jak bede palic w domu niz gdzies po klatkach schodowych lub po komorkach...
I jak przychodzily moje kolzenaki to na spokojnie z moja Mum mogly zapalic ;)
'' Chcesz wiedzieć, co naprawdę myśli kobieta, to patrz na nią uważnie, ale nie słuchaj tego, co mówi. ''
ODPOWIEDZ