Teksty Waszych nauczycieli

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
bunia0911
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.12.2003, 19:29
Lokalizacja: Kożuchów/k Zielonej Góry

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: bunia0911 »

nie no ja mam najlepiej... moja baba z polaka wyglada jak buka z muminkow i jakby nie patrzec, ma ogromna szpare miedzy zebami- przypuszczam , ze na zetrony... no i zawsze krzyczy na nas : "O wy dzicze, wy przypały, tepaki, zawodówka"... kazdy i niej jest tepy a jak cos sie mowi, to ona cie i tak nie slucha i caly czas jest swiecie przkonana, ze jest najmadzrejsza... czasem jak pojedzie to sie nawet plakac chce..ale humorku dodaje jej rudy koczek (zawsze jest w niego uczesana)- ktory wygloda jak antena satelitarna- podejrzewamy ze ma kontakty z rosyjska mafia albo samym bin ladenem- i szparka miedzy zebami :) Ale najlepsze texty ma moj nauczycel z P.O. :) NP: "To jest głowa, czy twój cholgram?"... "Wyciągajcie pokemony"- mamy indentyfikatry w szkole... "Hewj ju, pikaczu" i takie tam wałki i niewałki.... Jest smiesznie
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Polan »

Pytanko profesorka na univerku: "Czemu macie wyraz twarzy rybek w akwarium? " o ile pamiętam to przyłorzył jakieś zajebiste zadanko... :hihi:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Nessos
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 30.01.2004, 22:13

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Nessos »

Słyszeliście kiedyś coś takiego "Wy za dużo myślicie a za mało robicie"...
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Fuzzy »

Co do tekstów moich nauczycieli, to fakt.. zdażają się u mnie "perełki"...

Kilka przykładów:

Fizyka. Każdy ma mieć zawieszony identyfikator, bo koleś we wejściu mówi "Komu to nie wisi ten nie wchodzi...."

Polski. Mieliśmy przeczytać tekst... jasne jest, że wszyscy nie przeczytali, a na to gościarka tak.. "No bo z dupami siedzieliście całą niedzielę [...] a to jest wszym zasranym obowiązkiem przeczytać co wam każę..."
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ::PiotreK:: »

u mnie w szkole do kazdej szatni sa dwa okienka i zawsze nauczyciele pilnuja zeby nikt bez kolejki sie niewpychal no i jedna kolejka siegala az do drugiego okienka no i stanelem na koncu tej kolejki i chcialem sie wepchnac do tego okienka i przyszedl facet no i ja udalem ze sie niewpycham i tylko tak sie odwracalem i patrzylem czy on niepatrzy zeby sie wepchnac i on w koncu do mnie
"a ty czego sie tak odwracasz " sam sie odwrucil i mówi' tam same kaszaloty niema na co patrzec "
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Polan »

"... no i to wtedy inny jest owies ... yyyy ... obraz! " :mrgreen: nie wiem czy słyszeliście że głodnemu chleb na myśli

" ... cours va se terminer ... " to francski, a czyta się to:" ... kur wa se termine... " Gościu czerwony się robił bo nie wiedział co takiego powiedział, z czego się wszyscy zlewamy :mrgreen: ( a to znaczy:" ... wykłady się skończą ..." )
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Natka »

A moja wychowawczyni to mam w zwyczaju tekścik: "Dalej, jazda!!!" Jak mamy cos zrobic :P
W jej wykonaniu brzmi to naprawdę komicznie :P.
buzuk
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.02.2004, 19:09
Lokalizacja: Sam nie wiem dokładnie

---

Post autor: buzuk »

Nasza od plastyki to nic tylko "halo halo dzieciaczki". Ma z 60 lat :mrgreen:
"Powaga jest wrogiem wyobraźni" - BiG CyC
buzuk
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.02.2004, 19:09
Lokalizacja: Sam nie wiem dokładnie

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: buzuk »

A od histy to ciągle mówi do nas "gucie i misiaczki". A Do trzech pseudo-uczniów na sprawdzianie "Dalej trzej muszkieterowie! Jeden za wszystkich wszyscy za jednego!" :mrgreen: :mrgreen:
"Powaga jest wrogiem wyobraźni" - BiG CyC
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Polan »

"Autobus nie prezerwatif i nie rozciąga się" Użalanie się gościa na komunikację miejską, na tłok w autobusach - fizyka... :)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ::PiotreK:: »

mózg to mięsien a niećwiczone mięsnie zanikają wiec rusz ten tyłek na miejsce sztok
pani z fizyki do mnie jak niewiedziałem jak zrobić zadanie przy tablicy
oskar87
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.04.2004, 16:35
Lokalizacja: Police

hehe "...wszystko w granicach dobrego smaku!" :P

Post autor: oskar87 »

Ulubione powiedzonko mojej baby od polaka:"...pamietajcie wszystko w granicach dobrego smaku!"...a kobieta od woku to do nas sie zwraca:"Dzieciaczki kochane" albo "Staruszki" :emm:
ejoł!!!!!! baunSSSS!!!!! ajjjjjjjjjj!!! :P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: SkaTe_GirL »

Ostatnio na chemii :
"Puszek okruszek jest w budzie"
wytlumaczenie : puszek okruszek to gabka ale o co z ta buda chodzi to cala moja klasa nie wiedziala po czym dowiedzielismy sie ze w biurku pani psor jest specjalne miejsce na gabbke (ktore ona zrobila ;p) nazywane gabka ;p
jak szlam do tablicy to ze smiechu plakalam ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ylka »

Czaisz bazę?!?
Babka z historii do jednego z uczniów po wyjaśnieniu obszernego tematu.

(Po ujrzeniu naszych twarzy, a szczególnie grymasu na nich powstałego, wyjaśniła nam, że trzeba umieć się dogadywać z "innymi" ludźmi.)
smile like a melon slice : )
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ylka »

bunia0911 pisze:...pokemony- mamy indentyfikatry w szkole...
To i u was identyfikatory nazywane są pokemonami? :)
smile like a melon slice : )
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: *RyBkA* »

ODCZEPCIE SIĘ OD MOJEGO MALUCHA - tekst baby z geografii na każdej lekcji, kiedy zaczyna się dyskusja na temat jej FIATA 126p, ile pali, jaka prędkość max/min itp
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: *MysterY* »

U mnie jest dobra facetka od ruska ona gada jak towarzysh Stalin, a dokładniej jej częste słówko "zlokalizuje, spytam, postawie jeden''
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Anuś »

Wy jesteście jajko i macie być ode mnie mądrzejsze. Ja jestem kura :D
baba od gegry :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: SkaTe_GirL »

Uczenica do historyka :"Panie profesorze co mi wychodzi?"
Historyk : " nie wiem, nie widze wstan to Ci powiem"
Chemiczka :" Ehhh, ucze w szkole dla debili..."
Psor od niemca : " I dyrek mysli ze ja bede normalnym czlowiekiem uczac ta klase... tak sie nie da.Albo rezygnuje z pracy albo mi po tych 45 minutach odbije tak jak Wam"
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: *MysterY* »

Dziśaj Lord Vader (tj. ksiądz) powiedział "a niektóre kobiety pachą jakby używały perfumów Chanell deGnojówa"
buhahaha żeśmy zgrzewali jak tylko się dało!! :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ