Teksty Waszych nauczycieli

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: bober »

Nauczyciel automatyki:

"Ależ spokój! gdzie wy jesteście, na religi, czy co ?"

buehehehe ;-d
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: SkaTe_GirL »

bober pisze: "Ależ spokój! gdzie wy jesteście, na religi, czy co ?"
Bueheheheehehe dobre ; -]]]]]]
pOzdRo dla nauczyciela ; -]]]]

U mnie byla rozmowa z psorem od Historii :
" - Dobra dziewczyny, organizuje rajd kajakarsko-rowerowy.Ktora chce jechac? - ja sie zglosilam.A ten do mnie :
- oke, Kaska a teraz idz se szukaj jelenia zeby wioslowal za Ciebie.
- panie profesorze ale mam isc szukac na lekcji?
- no, albo ja Ci jakiegos znajde
- no to panie psorze niech mi pan go szuka"
Po godzinie mialam 5 chetnych ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Megan7 »

hehehe dobre :) tekst pani na polskim w piatek:

"....hurtownia drobno detaliczna...."
"....extra mocne super light..."

no i wszysko gra :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: macey »

"siadaj i żyj dalej w nieświadomości"
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: lipa »

Megan7 pisze: "....extra mocne super light..."
DOBRE
:tak: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :tak:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ::PiotreK:: »

zycie to niejebajka - standardowo pani od przedsiebiorczosci
faceci te wstretnie gruboskórne nieczule stwozenia niepotrzebne na swiecie szukaja dziewczyn tylko w jednym celu kazdy wie w jakim ( czy jakos podobnie to szlo)- moja kochana wychowawczyni nauczycielka polskiego a do tego straszna feministka takie teksty padaja co lekcja w strone chlopaków
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Megan7 »

informatyka:


"zawieszasz sie jeszcze czesciej niz ten komputer. a do tego nie da sie Ciebie zrestartowac...:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: lipa »

koleżanka powiedziała że myśli a
dyrektor od p.o.:
"to ty coś takiego wogóle robisz?"
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: SkaTe_GirL »

Historyk :
"Jesli Zenek mowi Ci : I LOVE YOU Ty mu odp. : Stary o czym Ty pierdolis*? " ; -]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Montana »

Chemik
"nie mow co myslisz, tylko mysl co mowisz..."
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Anuś »

Wredna baba od gegry:
ty jesteś głupszy niż paragraf przewiduje!!
Mniej niż zero.
Baba od chemii:
Przepraszam za wyrażenie.kur** zamkniesz się wreszcie czy nie??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ::PiotreK:: »

no i standardowo pani od przedsiebiorczosci
no i czemu sie wynuzyles i bulgoczesz "
niedlugo bedzeimy pisac slownik wyrazen pani od przedsiebiorczosci jak go napiszemy to go wrzuce
aa jeszcze przetlumacze to znanie
czemu przestales czytac temat i rozmawiasz
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Anuś »

aaa zapomniałam, koleżanki pan od matmy wali textami,ona spisuje, jak mi da to wpiszę, na razie pamiętam 2:
1) uczeń:czy może pan mi to wytłumaczyć?
on: przeczytaj jeszcze raz to zrozumiesz.
uczeń (po przeczytaniu): no i przeczytałem i dalej nie rozumiem, może pan mi wytłumaczyć??
on: JA CI NIC NIE BĘDĘ TŁUMACZYŁ, CZŁOWIEK POWIENIEN SAM DOCHODZIĆ W ŻYCIU DO JAKIŚ WNIOSKÓW!!
2) Jesteś ładna ale nie w tym miejscu...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Megan7 »

tekst pana od chemii:

"stopien twojej wiedzy jest proporcjonalny do stopnia mojej....(a po chwili zastanowienia dodal...) przeciwne proporcjonalny..."
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: ::PiotreK:: »

Moja wychowawczyni miala wczoraj imieniny w zwiazku z tym postanowila zrobic jakis poczestunek dla nauczycieli dzis bo wczoraj pelno prezentów dostala wiec caly wieczór piekla jakies ciasta kupila jakis smakolyków itp i postawila to wszystko na takim jakby zapleczu w innej sali bo tak sa lawki inaczej ustawione wiec latwiej bedzie to "skonsumowac" na dlugiej przewie
to wszystko zostawila w tej sali a sama poszla na lekcje do innej potem ona przychodzi i patrzy a tam wszystko zjedzone:P jakas klasa byla chyba glodna ona wiezdiala jaka klasa ale wszystko zwalila na nauczyciela który mial z ta klasa lekcjie bo uwazala ze to nauczyciel niedopilnowal
przyszla do nas na lekcjie opowiedziala cala zdazenie i sie spytala co zrobic to my jej doradzilismy zeby w pokoju nauczycielskim przy jak najwiekszej liczbie nauczycieli podeszla do niego i kazala odkupic to ona powiedziala ze tak zrobi

ale pod koniec lekcji przyszla inna nauczycielka i powiedziala ze znalazla tego nauczyciela to nasza pani odrazu wziela dziennik rzucila klucze dla soltysowej zeby zamknela sale powiedziala ze zalatwi tego nauczyciela i w szybkim tepie opuscila sale

jutro sie okaze co mu zrobila :P bo to strszna feministka a ten nauczyciel to facet wiec ona go zniszczy jutro skacze ta historie ;P jak sie dowiem co bylo
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: Megan7 »

bojowych masz nauczycieli w szkile ;) a nasza pani od matmy kurzyla sie bo wszyscy zeby nie byc na jej lekcji poszli pisac poprawe z polskiego, i na matmie zostaly 2 osoby. oj sie wkurzyla ostro ;)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: psychokill-she »

miałam poloniste w liceum, był jednoczeście moim wychowawcą i jak cos dowalił to... ojej :)
np:
do rozgadanego kolegi "Iksiński jak sie zapytam naj masz imie to nie będziesz wiedzał jak masz na nazwisko!!!" :hihi:
albo
przy przerabianiu opowiadań Borowskiego(kto skończył 4 klase to wie o co chodzi :) ) "Maria była studentką i Tateusz też był studentką" :)
albo
mój polonista lubił poruszać na lekcji tematy polityczne
"ja nie wypowiem nazwista waszego prezydenta bo bedze miał opryszczke" :)

a ja teraz poszłam w kego slady i jestem na polonistyce, może kiedys o mnie tez jakis uczeń na forum napisze :wink:
...w każdym z Was jest wariat...
bunia0911
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.12.2003, 19:29
Lokalizacja: Kożuchów/k Zielonej Góry

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: bunia0911 »

nie no ja mam najlepiej... moja baba z polaka wyglada jak buka z muminkow i jakby nie patrzec, ma ogromna szpare miedzy zebami- przypuszczam , ze na zetrony... no i zawsze krzyczy na nas : "O wy dzicze, wy przypały, tepaki, zawodówka"... kazdy i niej jest tepy a jak cos sie mowi, to ona cie i tak nie slucha i caly czas jest swiecie przkonana, ze jest najmadzrejsza... czasem jak pojedzie to sie nawet plakac chce..ale humorku dodaje jej rudy koczek (zawsze jest w niego uczesana)- ktory wygloda jak antena satelitarna- podejrzewamy ze ma kontakty z rosyjska mafia albo samym bin ladenem- i szparka miedzy zebami :) Ale najlepsze texty ma moj nauczycel z P.O. :) NP: "To jest głowa, czy twój cholgram?"... "Wyciągajcie pokemony"- mamy indentyfikatry w szkole... "Hewj ju, pikaczu" i takie tam wałki i niewałki.... Jest smiesznie
bunia0911
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.12.2003, 19:29
Lokalizacja: Kożuchów/k Zielonej Góry

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: bunia0911 »

nie no ja mam najlepiej... moja baba z polaka wyglada jak buka z muminkow i jakby nie patrzec, ma ogromna szpare miedzy zebami- przypuszczam , ze na zetrony... no i zawsze krzyczy na nas : "O wy dzicze, wy przypały, tepaki, zawodówka"... kazdy i niej jest tepy a jak cos sie mowi, to ona cie i tak nie slucha i caly czas jest swiecie przkonana, ze jest najmadzrejsza... czasem jak pojedzie to sie nawet plakac chce..ale humorku dodaje jej rudy koczek (zawsze jest w niego uczesana)- ktory wygloda jak antena satelitarna- podejrzewamy ze ma kontakty z rosyjska mafia albo samym bin ladenem- i szparka miedzy zebami :) Ale najlepsze texty ma moj nauczycel z P.O. :) NP: "To jest głowa, czy twój cholgram?"... "Wyciągajcie pokemony"- mamy indentyfikatry w szkole... "Hewj ju, pikaczu" i takie tam wałki i niewałki.... Jest smiesznie
bunia0911
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.12.2003, 19:29
Lokalizacja: Kożuchów/k Zielonej Góry

Re: Teksty Waszych nauczycieli

Post autor: bunia0911 »

nie no ja mam najlepiej... moja baba z polaka wyglada jak buka z muminkow i jakby nie patrzec, ma ogromna szpare miedzy zebami- przypuszczam , ze na zetrony... no i zawsze krzyczy na nas : "O wy dzicze, wy przypały, tepaki, zawodówka"... kazdy i niej jest tepy a jak cos sie mowi, to ona cie i tak nie slucha i caly czas jest swiecie przkonana, ze jest najmadzrejsza... czasem jak pojedzie to sie nawet plakac chce..ale humorku dodaje jej rudy koczek (zawsze jest w niego uczesana)- ktory wygloda jak antena satelitarna- podejrzewamy ze ma kontakty z rosyjska mafia albo samym bin ladenem- i szparka miedzy zebami :) Ale najlepsze texty ma moj nauczycel z P.O. :) NP: "To jest głowa, czy twój cholgram?"... "Wyciągajcie pokemony"- mamy indentyfikatry w szkole... "Hewj ju, pikaczu" i takie tam wałki i niewałki.... Jest smiesznie
ODPOWIEDZ