Moda w dzisiejszych czasach ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: PLAGIATT »

Moda w dzisiejszych czasach jest ciężka do określenia. Właściwie ciągle się zmienia.
Zauważyłem że modne staje się to, co jest mocno reklamowane i rozpowszechniane.
Dla mnie moda to własny styl bycia pod każdym względem. Uważam, że nie należy
jej szukać w czasopismach, których nie brak w kioskach, ale w swojej głowie i kreatywności. Oczywiście moda to nie tylko sam ubiór czy styl bycia. Modne stało się chodzenie do klubów, częstsze przebywanie w barach, szybka jazda samochodem, noszenie ekstrawaganckich fryzur. Także w sporcie wiele się zmieniło. Kiedyś bardzo trendy była jazda na nartach, pływanie, teraz każdy chce spróbować snowboardu, jazdy na desce czy bmx-ie.
Czasy się zmieniają, a my razem z nimi, tak samo moda. Trudno określić co tak właściwie jest na topie. To jest po prostu indywidualna sprawa.

Co wy sądzicie o dzisiejszej modzie ???
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Plik »

ja chcialbym zwrocic uwage na muzyke jakiej obecnie sluchamy/sluchaja ludzie ... jest to oczywiscie straszna komercja.Na przykladzie hip hopu stal sie on nagle modny, trendy ktory jest prawie bez przerwy puszczany w rozglosniach radiowych .. ja nie wiem co sie dzieje nagle wszysyc zaczeli sluchac hh i ubierac sie jak hh bo przeciez oni to wielcy hh od zawsze go sluchali i musza miec szerokie spodnie ... dla mnie to poprostu jest zalosne.
Nie wiem czy ludzie sa tacy naiwni, nie maja swojego mozgu tylko kieruja sie zdaniem innych i tym co w chwili obecnej jest modne :/
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: macey »

ja jestem trendi :]
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Wang »

Ja nigdy właściwie nie interesowałem się za bardzo modą. Słuchałem, ubierałem się tak jak chciałem. A często nawet wolałem czegoś nie kupować bo wiedziałem, że WSZYSCY to maja - bo taka moda... a wtedy nie staje się to już jakieś... ciekawe.
Veni Vidi Vici
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: bober »

Moda modą ale automatem z salonu ksero też być nie można, chyba się zgadzacie ?
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: tynka:) »

nie lubie jak ktos ma taka sama rzecz jak ja...to takie ksero!!mam wlasny styl i nie interesuje mnie co mowia inni...slucham czego chce, robie to co chce...czasami w pogoni za moda gubimy sie niby w wielkim miescie...nie odnajdujemy siebie, swojego stylu bycia...jestesmy kopia, jedna z wielu
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: SkaTe_GirL »

a mi to ze tak powiem *wisi* czy ktos ma taka sama rzecz . . . ja kupuje to co mi sie podoba a jesli jakiej innej dziefffczynce sie to samo podoba a niech se to kupuje w koncu Polska wolny kraj ; -]

macey ... oooo ta jestes trendi ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Montana »

mi tam tez to wisi i powiewa.. naprawde... oby ludzie mieli tylko takie problemy....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Linka »

Moda.....eeeee czasmi mozna kupic sobie cos co jest fajne i nowoczesne, ale bez przesady. Wykreca mnie jak idac ulica widze ze co 2 dziewczyna ma taka sama bluzke. Juz 2 razy niestety cos takiego mi sie zdarzylo kupic :| Cieszylam sie a tu na 2 dzien patrze eee cale misto cos takiego nosi, oczywiscie jedna nosze tylko po mieszkaniu, a druga sprzedałam kolezance, ktora sie bardzo cieszyła :twisted: Moda muzyczna tez mi zwisa, słucham tego co mi sie podoba.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Byczek »

Ja jestem weteranem wlasnego stylu, zawsze ta sama muza, od bardzo dawna slucham hh, teraz stal sie bardziej komercyjny, to fakt, ale ja nadal go slucham i mam swoje ulubione zespoly od lat, wiec nie ide razem z moda bo to teraz jest na czasie i teraz tego trzeba sluchac, u mnie tak nie jest. Wczesniej sluchalem tylko techno, teraz tez slucham ale mniej....

Zawsze powtarzalem ze nie ide razem z trendami, razem z moda, ubieram sie po swojemu, i tak mi pasuje, ludzie myla pojecie oryginalnosci, wydaje im sie ze adidas czy nike jest oryginalna marka, a tak nie jest, oryginalny znaczy niepowtarzalny, swoj wlasny, taki jakiego nikt inny nie ma, a dresy tych firm ma wiekszosc ludzi ktorzy lubia przewiewna odziez....
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: tynka:) »

nie zwracam uwagi, na to czy moja kolezanka powie, ale masz fajne...,albo nie podoba mi sie...kogo to obchodzi?? moj styl, moje zycie...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Fighter »

"...Zostaw mode, przestan sobie wmawiac ze to lubisz i zamiast mowic co myslisz, zacznij myslec co mowisz..."
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: macey »

bober jestes trendi ? ;] bo ja jestem :D
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Co do mody - ja lubię mieć coś, co MI się podoba, a czy to jest modne, czy nie - po cholerę, za przeproszeniem mi to wiedzieć?

Np. mam długie, blond włosy - co podobnież wcale nie jest modne - za przystojnego faceta (nie wiem czemu) uważa się głównie krótkowłosych brunetów - no i co z tego? ja uważam, że w tym wyglądam dobrze (nie wyobrażam siebie w krótkich włosach - zresztą - looknijcie na moje zdjątko: http://devitto.foter.pl/fotki/big/2606.jpg Teraz jeszcze noszę dłuższe włosy :hihi: )

A co do muzyki: jestem zupełnie nie trendi :nom: Słucham Enyi, Stinga, czasem jak coś fajnego poleci w radiu, no i klasyki - Czajkowskiego i Dvoraka :nom:

P.S - właśnie, czemu tak jest, że blondyni są uważani za dziwolągów i się ich wogóle nie zauważa? zawsze ci bruneci i bruneci ! Grr......
We are the champions!
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: JaQb »

P.S - właśnie, czemu tak jest, że blondyni są uważani za dziwolągów i się ich wogóle nie zauważa? zawsze ci bruneci i bruneci ! Grr......
oj przesadzasz przesadzasz, ja jestem krutkowłosym brunetem ( hehe brzmi jak określenie psa :mrgreen: ) ale co to ma do rzeczy czy ktoś jest brunetem blądynem? to tak samo jak z kobietami, jednym się podobają blądynki innym brunetki, jeszcze innym szatynki czy rude :wink: Ja np. znam Dziewczyne któa bardzo lubi długowłosych gości, ale z koleji inna dziewczyna ich nie znosi. :)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: bober »

macey pisze:bober jestes trendi ? ;] bo ja jestem :D
Ja Macieju jestem Trendi-Max, Trendi-Power, Trendi-Boski i Trendi-Trendich... słowem wymiatacz jak Ty, na jedyn poziomie uplasowany : >



devitto to Ty brzydki jesteś, a nie, że Non-Trendi : D
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: macey »

noo.. bober.. przeco ja to wieidzialem hehe ;] we 2 tu zamiatamy wszystkich ;]
tylko jak devitto mowi ze dlugi blond nei jest trenti to musze sie przefarbowac na pomaranczowo..albo choc na bakłażanowo (-:.. bob.. co o tym myslisz?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: bober »

Wiesz, że wolę długie i czarne... ale fakt do pomarqańczowych mam fano sentyment...

Hmmmmm

hmmmmmm

hmmmmmmmmmm

A, no to może zrobimy sobie Hiper-Trendi pasemka zielonkawe na pół głowy i pod jedną pachą każdy? : >>>>
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: Montana »

pffff :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Moda w dzisiejszych czasach ??

Post autor: devitto »

bober pisze:devitto to Ty brzydki jesteś, a nie, że Non-Trendi : D
No to mnie Bober zdołowałeś... :emm: :nom:
We are the champions!
ODPOWIEDZ