Wasze recenzje ...

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

Macey .. ten dom nie żył .. to była nadprzyrodzona siła, stworzona przez duchy wszystkich tam poległych .. i to mnie jeshcze bardziej zniechęciło .. chociaż wygądała ona przyzwoicie :> .. nie na taki koniec liczyłem .. bleeee.. ale klimat był fajny, i fajny był ten gosciu .. co zaczał machac głową do wekranu, a za nim zaczeły leciec takie urywki (z 20) .. jak ta goscioofka umierała ..
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

She's All That

Post autor: bober »

She's All That
Film nie najgorszy... to wlasnie na jego [miedzy innymi] zostal nakrecony "Not Another Teen Movie".
Historia najbardziej pozadanego przez panie chlopaka w szkole. Po tym jak dostaje po rogu od jednej zarozumialej laski podejmuje zaklad ze w 1,5 miesiaca zrobi z wybranej panienki krolowa balu maturalnego. Wybor pada na jedna usmurana farba panienke... jest ona nie przystepna i zamknieta w sobie, unika wszystkich i z malo kim gada....
No i pomijajac pierdoly przy koncu filmu panienka jest bardzo popularna i ma ogramna szanse na zostanie krolowa balu, ale zazdrosny kumpel naszego bohatera mowi jej o zakladzi .... czar pryska i sie laska obraza :(
ale na koncu i tak wszystko jest ok :) i zyli dlugo i szczesliwie :wink:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: macey »

hymm... moglbym kogos prosic o pełną recenzje z filmu jakiegos?
pełną czyli: pełny tytuł, reżyser, obsada głównych ról, itp.. cos o filmie, muzyka, efekty specjalne, gra aktorow, i wlasna ocena ;]
bo takie skopane mam zadanie na WOK a widze, ze wam recenzje nieźle idą ...
proooosze :>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

ojj macey leniu jeden :lol: poszukaj sobie na onecie w serwisie filmowym :) tam znajdz taki film co ogladales, zeby go samemu opisac a aktorow i inne pierdoly tam znajdziesz :cinol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: macey »

eeenoooooo wam tak dobrze idzie ;P i tak ladnie opicujecie... moze jednak? :>
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

Obejrzałem 'Cube'a' Film jest po prostu wyjebio*** .. ta fabuła ;) .. i tamasa niedociagnietych wątków .. po prostu masta :] .. lipa tylko, że moja ulubiona bihaterka zgineła na koncu :( .. (głupi czarnuch, dobrze ze go przepołowiło)
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAN NA 2 CZĘŚĆ !!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

The Sweetest Thing

Post autor: bober »

The Sweetest Thing polski tytul : "Ostroznie z dziewczynami"

Komedia o 3 kobietach, ktore hmmm :twisted: sa hmmm :mrgreen:
no powiem tak lubia imprezy, facetow, i lamac serca :P
Jedna z nich wlasnie zostala rzucona przez chlopaka, zeby jej wybic z glowy smutki, kolezanki zabieraja ja na dyskoteke :) jedna z nich podrywa dla niej pewnego blondyna, ktory bardzo grzecznie ale i stanowczo zbesztal ja z blotem za to ze nazwala go "kutas**] po tym jak odmowil jej kolezance... ale kto sie czubi ten sie lubi :P i tak bylo w ich przyadku... potem ona i jej kolezanka jada a slub jego brata.... po drodze przezywaja wiele, wiele, wiele przygod... a gdy docieraja do kosciola okazuje sie ze to wlasnie "on" sie zeni :( a nie jego brat ;( rog ladny...
panienki wracjaja do domu jednak jak wychodza panstwo mlodzi do chodza do wniosku ze nie chca byc malzenstwem i do slubu nie dochodzi...
w tym czasie ich 3 kolezanka tez nie proznowala :lol: [kto ogladal to wie o czym mowie]
po jakims tam czasie dochodzi do ich ponownego spotkania i po malym rogu dla "niego"... nastepuje happy end :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

Ten film oglądałem dafno temu :PP .. w kazowej jakości.Dopishę dlatego to, co i ja o nim mysle :> Do oglądnięcia zachęcił mnie trainer :P ... fajny był . 3 lesbijki niby to se obejrze nie ... :] .. do tego Cameron Diaz gra :) ..extra miodzio i wogóle cool cool :P .. ale dfilm okazał sie taki sobie :) .. choc były momety które mi sie podobały :> Najfajniejsza scena : Jak fallus :> goscia utknął goscioofce w przełyku i go nie mogli wyjąc :D .. bo sie zahaczył :>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

no nie no tak dla sprostowania to te 3 urocze "damy" :lol: wcale nie sa lezbijkami, mimo ze moznatak bylo wniostkowac po trailerze :P


ATAK PAJAKOW
film nizszego rzedu :|
efekty specjalne nie specjalne, fabula oklepana a jeszcze te komediowe watki :/
Akcja dzieje sie w malym miasteczku w USA [jak zawsze :P] pewna firma skladuje toksyczne odpady w dawnej kopalni zlota i z tych, ze odpadow zwykla malutkie pajaczki zmieniaja sie w:samce pajaki czlowiekowi troche wyzej niz po pas,a samice [wlasciwie jest tylko jedna] jest 3 razy wieksza od samcow........... tarantula jest taka duza ze potrafi przewrocic przyczepe kampingowa :]
na kocu wszystki pajaki gina po tym jak zostaje wysadzona kopalnia w powietrze a wczesniej zalatwily polowe miasteczka ... i zyli dlugo i szczesliwie
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: macey »

macey pisze:hymm... moglbym kogos prosic o pełną recenzje z filmu jakiegos?
pełną czyli: pełny tytuł, reżyser, obsada głównych ról, itp.. cos o filmie, muzyka, efekty specjalne, gra aktorow, i wlasna ocena ;]
bo takie skopane mam zadanie na WOK a widze, ze wam recenzje nieźle idą ...
proooosze :>
sory ze sie powtarzam, ale moze jednak ktos mi udzieli pomocy ... :P ja to na srode musze miec.. wiec czy mam szukac sam po necie, czy sa tu ludize pomocni ;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

[offtopic] AHA .. i tu ci mam .. chodzi ci o pełną recenzje, składającą się z częsci informacyjnej i krytycznej.. ktos ma cię wyręczyć, ,nie ebiej samemu napisać ? .. [/offtopic_end]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

Jackson X
Film kategori 'B' lub jak kto woli nizszych lotow ;p
Akcja dzieje sie nieco w przyszlosci... seryjny morderca zabil prawie 200 osob ... ludzie sa bez silni gdyz nie wiedza jak go zabic [ma on jaka taka moc regeneracji czy cos w tym stylu] przeprowadzono na nim serie egzekucji np. powieszenie, krzeslo elektr., zastrzyk życie etc. nic na niego nie dziala... ktos wpada na pomysl skonstruowania krio-komory w ktorej zostal by on zamrozony do czasu az ktos wymysli jak go zabic... caly plan diabli wzieli... morderca wykancza kupe pilnujacych go zolnierzy ... na drodze staje mu tak jedna pani naukowiec, fuksem udaje sie jej go zamknac w krio komorze, jednak gdy zaczyna napelniac sie ona gazem bandzior robi w drzwiach dziure swoja maczeta gaz ulatniajacy sie usypia takze pania dokto...
jest rok 2455 zaloga jakiegos transportowca odnajduje baze gdzie jest zamrozony bandzior i piekna pani doktor :D...
nie trudno sie domyslec co dalej ... morderca odtaja i zaczyna zabijac wykonczyl zolnierzy i polowe zalogi statku... na drodze staje mu czlonek zalogi - android, ktory ku mojemu zdziwieniu rozjebuje go w pare chwil...
jednak jak to bywa w filmach klasy 'B' zli nigdy nie umieraja odrazu... na statku znajdowala sie nowoczesna aparatura medyczna ktora stawia na nogi morderce, a nawet go ulepsza jest teraz wielokroc silniejszy... android ktory go uprzednio pokonal odrazu 'traci glowe' ...
statek ledwo zipi na pomoc zalodze przylatuuje inny statek gdy juz wszyscy ucieki i morderca zostal w srodku aby walczyc z jedynym ocalalym zolnierzem statek wybucha ale [tu sie zaczyna kategoria 'C' albo i 'D' :lol:] sila wyburu wyrzucila bandziora w przestrzen i leci on w kierunku nowego statku ... w ostatniej chwili zostaje on zlapany przez tego zolnierza i lapie ich sila grawitacji planety i oboj spalaja sie w atmosferze... ale czy aby na pewno ? raczej nie bo na koncu para zakochanych widziala 'spadajaca gwiazde' wpadajaca do jeziora ...

ocena +2/6
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

Zielona Mila
Bardzo dobry film ... opowiada historie wiezniow i klawiszy bloku życie... wplecione watki 'cudow' nadaja filmowi calkiem fajny klimat ;]
pewien 'ogromny' [ma chyba z 2,3m] murzyn trafia do pudla na wrok życie za zgwalcenie i zamordowanie dwoch dziewczynek.. jest on niewinny jednak zostal przylapany niemal ze na goracym czynku tak, ze nikt nie mial watpliwosci ze to on zabil...
jeden ze straznikow wieziennych jest bardzo chory jednak stara sie to ukryc - John [ten murzyn] wyczul to i zawolal go aby podszedl do krat, wtedy go chwycil i uleczyl... widzial to tylko jeden z wiezniw zaprzyjazniony z pewno cyrkowa myszka ;ppotem john zaskarbia sobie przyjazn i zaufanie wszystkich klawiszy, za wyjatkiem jednego okrutnego lalusia :|... uzdrawia on zone naczelnika wiezienia, ktora miala guza na mozgu... potem dzieki swojej mocy [beda juz spowrotem w wiezieniu bo aby uleczyc zone naczelnik zostal on 'przemycony' do jej domu] kieruje tym zlym straznikiem i zabija jednego z wiezniow... ktory to wlasnie zabil te dwie dziewczynki... klawisz trafi do czubkow... john idzie na krzeslo jednak wczesniej ukazal straznikowi [temu ktorego uleczyl] wizje tego jak ten zly wiezien zabija te male dziewczynki] wtedy czesc mocy przechodzi na tego ztraznika, po czesci czyniac go dlugowiecznym... na koncu jest ukazany jako 108 letni dziadek wygladajacy co najwyzej na 70 lat ...

Film jest bardzo dlugi i ma dosyc zawily i trudny do opowiedzenia scenariusz dlatego powiem tylko ze jak ktos bedzie mial okazje niech go pooglada a na pewno nie pozaluje :idea: :!:
ocena 5+/6
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

SCOOBY DOO
wilm jest zajebisty.... efekty specjalne 1 klasa :D wszystko loox :]
ale przejdzmy do recenzji....
po rozwiazaniu kolejnej sprawy druzyna scoobiego przechoodzi kryzys i wynikiem tego jest rozstanie sie na 2 lata ;(
Shaggy [Kudlaty] i Scooby spedzaja czas na plazy smarzac burgery ;]
Fred pisze kolejne 'puste' ksiazki, Wilma [ta w okularach] pracuje w NASA... a Dafney zgobyla czarny pas w karate ;)
pewnego dnia kazdy z nich dostal zaproszenie na pewnoa wyspe gdzie zostal urzadzony park strachu... spotykaja sie wszyscy na lotnisku ale nikt po za Shaggym i Soobym nie jest skory do pojednania sie :(
na miejscu dowiaduja sie ze maja do rozwiazania sprawe... jednak postanawiaja dzialac kazdy na wlasna reke... po woli pna sie do przodu.......
reszte zostawie wam bo film jest super i szkoda zebym komus popsul frajde przez ten mizerny text ;)
na koncu okazuje sie ze za wszystkim stoi *********** :P i paczka znowu stanowi zespol :) :D

film super ocena to 5/6 :!:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

FROM HELL
Londyn XIX wiek... po miescie grasuje wyjatkowo okrytny psychopatyczny morderca... gwalci... zabija ... i wycina swoim ofiarom [prostytutkom] organy wewnetrzne np. macice [zygi ;)]...
do schwytania go zostal wyznaczony detektyw jakis tam ... jest on najlepszy w swoim fachu... jednoczesnie urzadza sobie 'Poscig za smokiem' ;] [cpa :cinol:] ... zaprzyjaznia sie on z jedna z prostytutek [bez skojarzen prosze] i postanawia ja ochronic.... morderca zostaje okrzykniety mianem Kuby 'Rozpruwacza'....
potem film sie troche gmatwa ale okazuje sie ze morderca jest jeden lekarz zabijajacy jak mu sie zdawalo w 'sluzbie krolowej'
troche pozniej detektyw umiera ... [chyba przedawkowal ale nie pokazali tego]...
film sredni ocena +3/6
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: emailowiec »

hmm bober, dużo tych filmów oglądasz :) :D :D :D
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

Ja zaczałem oglądać Wściekłe Psy, ale nie wiem kiedy dobejrze bo mi sie po 20 minutach znudziło :]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Virus

Post autor: bober »

Virus
Film S-F... Rosyjski statek naukowy na pacyfiku, jego zadaniem jest utrzymywane kontaktu z rosyjska stacja kosmiczna MIR. Astronaucia podczas przekazu na ziemie widza jakas 'blyskawice' zblizajaca sie do nich... Blyskawica ta za pomoca MIRa nadaje sygnal na ziemie do tego wlasnie statku na pacyfiku... 7 dni pozniej panuje poterzny tajfun... plynie barka, ktorej zaloga liczy 10 osob, statek ma powazne uszkodzenia i zeby sie uratowac zaloga wplywa do oka, zeby miec czas na usuniecie usterek. Jednak sa one zbyt powazne i barka powoli tonie. Wtedy dostrzegaja na radarze potezny statek i udaja sie w jego kierunku, jest to rosyjski statek badawczy, ktory otrzymal sygnal z MIRa... Nie odpowiada on na wezwanie o pomoc, dlatego zaloga decyduje sie na wejscie na poklad, nikogo nie zastaja...
Po pewnych okolicznosciach jeden z marynarzy wymaga pomocy lekarskiej, zabieraj go do gabinetu lekarskiego i ... z szafy wyskakuje babka i zaczyna siekac wszystko z Uzi... naszczescie cela zbyt dobrego to ona nie ma... po jakims czasie opowiada co sie stalo.
Sygnal z MIRa nie byl sygnalem tylko zywa forma zycia, nietak jak kazda inna na ziemi komorkowa tylko elektryczna, opanowala komputery i zaczela 'uczyc sie'... po pewnym czasie przejela caly statek, ludzi siekalo rowno, z zabitych robila cyborgi sluzace 'blyskawicy'.
Wiec zaloga wazczy z maszynkami .... i walczy .... i walczy....
Na koncu ocalala grupka decyduje sie na zatopienie okretu nie chcac ryzykowac ze 'sila' wydostanie sie na lad... Walcza z szefem, ginie ta ruska z uzi i jeden goscik co zgrywal rambo, przy zyciu zostalo tylko 2 osoby... bobka i gosc :mrgreen: na koncu daja dyla ze statku [nie zabardzo wiem jak bo mialem wtedy telefon ;)] a cala ruska lajba idzie na dno :cinol:
Film taki sobie, temat oklepany jednak mozna po ogladac. Ocena 69/100
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

ZAKOCHANI
Polska komedia, niby fajna ale mi jakos nie przypadla do gustu.
Zosia jest piekan blondynka [tak na nia mowili w filmie ale mi sie nie podobala, jakas taka koscista ;)], ktorej praca [o ile mozna to tak nazwac] jest opdrywanie bogatych facetow i wyciaganie z nich kasy :cinol: jest w tym bardzo dobra, nikt nie potrafi sie jej oprzec. Kiedys podczas naciagania [bez glupich skojarzen prosze] jednego goscia poznala pewnego forografa... na poczatku niezbyt sie polubili ale potem zaczeli sie spotykac, a ze gosc kasy mial jak lodu Zosi postanowila naciagnac [:mrgreen:] i jego... Wydaje sie jej ze idzie jej dobrze... zblizaja sie do siebie coraaz bardzie, udaja sie nad morze na romantyczna wycieczke... tam po pewnych zajsciach okazuje sie ze ow fotograf tez jest naciagaczem i chcial naciagna Zosie ;>
Po jakims czasie postanawiaja, a wlasciwie to on wpada na pomysl polaczeniasil, bo we dwojke moga wiecej zarabiac ;]
I tak tez sie dzieje... potem troche sie gmatwa cala sytuacja ale na koncu Zosia i fotograf biora slub i leca na miesiac poslubny do cieplych krajow...
Hymm jak na polski film to nie bylo az tak zle no ale jak pisalem nie zbyt to do mnei 'przemowilo' dlatego ocena 65/100
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: bober »

Znaki
Moj ulubiony aktor w roli glownej - Mel Gibson... film zapowiadany jako zajebisty thiller s-f okazal sie dramatem psychologicznym w ktorym obcy to jedynie dodatek ;|
Pewien farmer odkrywa na polach kukurydzy 'znaki'... mysli ze to wyglupy miejscowych rozrabiakow....
Pewnej nocy coreczka go budzi, ze za jej oknem jest potwor, mel idzie do jej pokoju i patrzy.. dostrzega na dachy stadoly czyczegos tam wysoka postac... idzei obudzic brat i razem wypadaja z krzykiem zeby wystraszyc delikwenta, ale juz go nie zastaja ...
Jakis czas pozniej obcy przylatuja na ziemie, troche jak w 'dniu niepodleglosci' rozstawiaja swoje statki nad miastami i rozpoczynaja inwazje... na calym swiecie straty sa ogromne, wybucha panika... ale w filmie ukazane sa osobist przezycia czlokow rodziny, ich leki i niepokoje...
dalej same pierodly... na koncu obcy atakuja dom... brat 'ojca' [tak nazywaja Gibsona w tym filmie] zabija jednego z intruzow za pomoca kija bejzbolowego i wody ;] .... i pierodly dalej az wreszcie wymarzony koniec :cinol:
nudy i tyle nie polecam tego filmi bo to kompletna strata czasu 20/100 [z czego 15 za obsade ;)]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Zablokowany