Wasze recenzje ...

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
Zablokowany
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: PLAGIATT »

Tytuł: Nawrót depresji gangstera / Analyze That
Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Robert de Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow
Premiera: 14.03.2003

... terapii ciąg dalszy

Druga część zabawnej komedii w gwiazdorskiej obsadzie.

Szefowi mafii (Robert De Niro) kończy się okres pobytu w więzieniu Sing Sing. Agenci FBI, którzy go obserwują, są zakłopotani. Dzień po dniu obserwują, jak najbardziej znana postać nowojorskiego świata przestępczego chodzi w kółko po swojej celi, lub zapada w katatoniczny stan, od czasu do czasu przerywany śpiewaniem piosenek z West Side Story.

Czyżby to było załamanie nerwowe z powodu niedawnych pogróżek zamachu na jego życie? Czy może jego dziwne zachowanie jest jedynie chytrą sztuczką, która ma mu umożliwić wcześniejsze wydostanie się z więzienia? Tego nie wie ani FBI ani jego poprzedni psychoterapeuta (Billy Crystal), którego wezwano po to, by rozwiązał tą zagadkę.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Basko »

Ostatnio widziałam na dvd film All about Benjamins z Ice Cube jako producent, reżyser i aktor główny. Uwielbiam Ica, więc film też mi się podobał, w sumie fajną bajkę wymyślili. A najbardziej śmiać mi się z tego chce, że co film Ice wyprodukuje i co gra w nim rolę główną, to kogoś ściga, biega za kimś, przeskakuje przez drewniane płoty. Heheeee, ale luzik film.
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: mhl »

"Podziemny krąg" (Fight Club) wg mnie 3/4 filmy to jest mistrzostwo świata, komedia przednia + narracja głównego bohatera, a wszystko takie odbiegające od amerykańskiego kina. Coś pięknego. Polecam!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Piqs - X »

dolanczam do mhl .. genialny film z niebanalnym zakonczeniem :>
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Rico »

Podziemy Krąg to nie jest wcale komedia chociaz pare scen jest śmiesznych to jest raczej opowieść i przybliżenie nam szarym ludzią problemu ludzi chorych na schizofremie czyli rozdwojenie jaźni ale film naprawde dobry
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Rico »

Kroniki Riddicka ( The Chronicles of Riddick )

jest to jeden z leprzych filmów które obejrzałem pod koniec ubiegłego roku, szczeże mówiąc nie spodziewałem sie po tym filmie nic specjalnego, jest to bowiem swego rodzaju kontynuacja filmu "Pich Black" (niewiem czy dobrze napisałem). Akcja Kronik Riddika dzieje sie 5 lat później po wydażeniach które miały miejsce w "Pich Blak". Ukrywającego sie na bezludnej arktycznej planecie Riddicka odnajdują i próbują zchwytać najemnicy, niestety przeliczyli swoje siły (było ich tylko 4 dla Riddicka to jak obelga). Riddick wie że to nie koniec, że jak wiedzą już gdzie sie znajduje to zjawią sie nastepni, i postanawia odnaleźć osobe która wysłała za nim list gończy... Film z gatunku science fiction, perfekcyjna wręcz gra aktorska Vin Diesela znanego choćby z "agent xxx", gra on tytułowego bochatera Riddicka - bezlitosnego, i bezwzglednego pozbawionego uczuć morderce (ale czy tak do końca pozbawionego uczuć?). Moim zdaniem za gre w tym filmie Vin Diesel zasłużył na oskara a przynajmniej na nominacje - wypowiadane przez niego kwestie (prawie bez emocji, wypowiadane zimnym twardym głosem) robią naprawde świetne wrażenie i podnoszą wartość filmu.

orącop polecam wszystkim którzy nie mieli okazji obejrzeć tego filmu :-)
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Fergie »

Mógłby ktoś raz zrecenzować film który widziałam? :mrgreen:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: stefan »

oglądaj filmy, jakie tu recenzują ;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: ORZO »

mhl pisze:"Podziemny krąg" (Fight Club) wg mnie 3/4 filmy to jest mistrzostwo świata, komedia przednia + narracja głównego bohatera, a wszystko takie odbiegające od amerykańskiego kina. Coś pięknego. Polecam!
Uśmiałem się jak nigdy dotąd. :lol:
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Fergie »

stefan pisze:oglądaj filmy, jakie tu recenzują ;)
prosto napisać...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: mhl »

Pacyfikator - beznadzieja, nie idźcie na to do kina bo widziałem na plakatach, ze sie pojawiło. Naprawdę nie warto! Słaba fabuła, standardowe schematy niby komedia, ale ile jest w niej naprawdę śmiesznych momentów to chyba ze 2-3.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Fergie »

mhl pisze:Pacyfikator - beznadzieja, nie idźcie na to do kina bo widziałem na plakatach, ze sie pojawiło. Naprawdę nie warto! Słaba fabuła, standardowe schematy niby komedia, ale ile jest w niej naprawdę śmiesznych momentów to chyba ze 2-3.
przeciw :P (moje prośby zostały wysłuchane) Spoko komedia, wcale nie nudna, w kinie już chyba tego nie grają, chociaż film jest bardziej dla dzieci, niż... starszych dzieci :twisted: jes się z czego pośmiać :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
RYBECZKA
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 12.04.2005, 13:56
Lokalizacja: Łęczna

film

Post autor: RYBECZKA »

,,Karol człowiek który został papieżem'' naprawdę zajebisty film polecam wszystkim
natomiast oglądałam ostatnio ,,Osadę" no fakt trochę stary ale beznadziejny wogóle myślałam że będzie lepszy a tu nic po prostu hała żadnej akcji nic i beznadziejnie się kończy :twisted:
:-)
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Byczek »

Dwa filmy jakie ostatnio oglądalem: " i Twoją matke też" i " City of angels", pierwszy to taki dramat erotyczny, ale można się uśmiać ze scen, niezła pompa! Drugi to chyba najfajniejszy film jaki widziałem, co ja będę się produkował, trza obejrzeć...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Rybkaaa
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 14.10.2005, 20:17
Lokalizacja: warszawa

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Rybkaaa »

ostatni film jaki ogladalam na kompie to byl "my dzieci z dworca zoo" przez 48 godzin go sciagalam non-stop i strasznie sie ciesze ze mi sie udało bo film byl zarąbisty :wink: :mrgreen: :D
.....jestesmy jak aktorzy w teatrze, kazde z nas gra swoja role i nawet kiedy milczymy, ta chwila tez cos znaczy, bo dla kazdego z nas ma ciag dalszy
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Byczek »

Ludzie nie ogladajcie filmu "Lęk" (Creep z ang.), ale klapa, normalnie bajka nie film, dzis ogladalem go ze znajomymi i sie tylko smialismy...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: vanessa »

ja ostatnio miałam okazję obejrzeć film
Byczek pisze:"I Twoją matkę też."
podobał mi się..
:zdziwko: sama nie potrafie uzasadnić czemu..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: vanessa »

obejrzałam dzisiaj film "Hostage" ("Osaczony") z Brucem Willisem (za którym nie przepadam) w roli głównej.
Film podobał mi się, polecam.
Oglądał ktoś? Może ma ktoś coś do powiedzenia o tym filmie :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Stokrotka88 »

Ostatnio oglądałam japoński film "the Shutter"(Widmo) jest zaj***sty. Horror jak horror nawet troszke straszny, ale i tak sie nie bałam. Polecam
:wink: POZDRAWIAM :wink:

8) JAK JA UWIELBIAM HORRORY 8)

może możecie mi jakiś polecić ???
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wasze recenzje ...

Post autor: Paweł »

Jezeli ktoś chce napisac jakąs recenzję niech założy nowy temat o tytule takim samym jak brzmi tytuł filmu... no chyba ze taki topic juz istnieje :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany