Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: SkaTe_GirL »

Tak tak. Jak w temacie jest sobie jedna bardzo fajna dziewczynka i dwoch jej adoratorow. Jeden przystojniak w wieku latek 19 ale zdeczka przyglup [ w/g mnie oczywiscie... glosno kolezance tego nie mowilam] no i jest drugi brzydki 17-latek ale z charakteru wypas chlopak =]
Ona jest zauroczona przyglupem ale takze bardzo lubi tego brzydala obydwaj sie w niej kochaja ... ktorego wybrac ? ; -]
Ja jej poradzilam zeby wybrala tego brzydszego ale stawiala na charakter... w koncu to wazniejsze ale ta sie caly czas miota pomiedzy ta dwojka ; -P
Prosze o rady a potem to wydrukuje i zasniose jej do domu =P Zeby w koncu wybrala ktoregos i wracajac ze mna ze szkoly zmienila temat na jakis ciekawszy a nie ... tylko i tylko ktory lepszy ; =P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Nie wypowiadam się, bo sam jestem w takiej sytuacji... jestem jednym z dwóch :ok: Tylko, że w tym wypadku to ja zabiegam o JEJ względy... obydwoje jesteśmy mądrymi, może niezbyt pięknymi, ale mądrymi i odpowiedzialnymi chłopakami... nie wiem... ja na miejscu dzewczyny bym patrzyl na charakter, a nie na wygląd...

P.S - co do mojego wyglądu to zobaczcie sobie moje zdjęcie: http://devitto.foter.pl/fotki/big/2606.jpg Niestety, obawiam się, że się nie spodobam - no zresztą, tak jak mówiłem, do pięknych nie należę (dop. - zdjęcie sprzed około półtora roku)
We are the champions!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ...

Post autor: Paweł »

devitto pisze: P.S - co do mojego wyglądu to zobaczcie sobie moje zdjęcie:
Ty już się tak tym zdjęciem nie chwal... :P :twisted:
Święta idą... :> :mikolaj:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Wang »

ani jeden ani drugi... co jej z brzygłupa? Tylko tyle, że pochwali się przed znajomymi, że ma 19-sto latka, przystojnego i ładnego... ale mało inteligentnego? Co do brzydala - jeśli jej nie przeszkadza wygląd to OKej, jednak wątpie, żeby to też było dobre wyjście. Wygląd jest ważny, bo jeśli jej się nie podoba to nie będzie też pociągał fizycznie - a to jednak jest potrzebne do udanego związku.
Veni Vidi Vici
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: JaQb »

a może za rogiem czai się inteligenty i przystojny 3 chłopak? haa :wink:
To zalezy od podjeścia jeżeli wybierze starszego ładnego no to będzię miała na czym oko zawiesić i pokazać się w towarzyswie ale kiedy on otworzy usta by coś powiedzieć mozna bedzie sie spalić ze wstydu (jeżeli strzeli gafe) kolejny minus to taki ze = starszy równa się większe wymagania od dziewczyny no chyba sobie nie tłumaczmy tego chociaż potępiam to, jeżeli jest atrakcyjny to może miec wiele adoratorek więc łatwiej o zdrade ( jeżeli dodadłas ze nie jest zbytnio błyskotliwy) kolej obsmarować drugiego więc..
dobry charakter jest bardzo w cenie++ ale jeżeli jest naprawde brzydki zacznie się chodzenie w ukryciu, problemy z pokazaniem się gdzieś pochwaleniem no i jak wielu osobą się to zdarza może sie znudzić taki zwykły szarak.
Jezeli bylbym na miescu twojej kolezanki nie wybierabym nikogo..
Jestem w związku w którym mam śliczną! bardzo inteligentą, i z naprawde świetnym charakterem dziewczyne, takiej której szukałem od zawsze.
Pozostaje życzyć powodzenia 8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Linka »

Ja mysle ze nie powinna brac sie za żadnego :P
Przystojniak, zwłaszcza w tym wieku, jak jest przygłupi to na pewno jakis macho co zmienia dziewczyny jak rekawiczki wiec bez sensu sie z takim wiazac.
A brzydal hmmm tez bez sensu chodzic bo jak jej sie nie bedzie podobał to przesrane bo pewnie bedzie sie z nim zle czula, wstydzila.
Tak jak powiedział JaQb niech szuka 3 :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Peggy »

tego właściwego niech wybierze ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: SkaTe_GirL »

niech nie wybiera zadnego... hehe wiecie ze latwo powiedziec a ciezko zrobic.. jak jej powiedzialam "Meg, olej jednego olej drugiego... w sobote pojdziem na dyske bedzie trzeci" ta mi odp :"Kaska nie.z reguly tak jest ze jak teraz nie wybiore chlopacy juz wiecej sie nie pojawia w moim zyciu, musze ktoregos wybrac" wescie ja... ja jej normalnie krzywde zrobie ; -\ co te zauroczenie robi z ludzmi...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: JaQb »

Niech zrobi test.. niech wygra leprzy każdy dostanie tydzien testu...
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Marcino »

może też losować :hihi: albo zrobić jakiś grafik :hihi: wtedy i wilk syty i owca cała :tak:
Marcino
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Wang »

SkaTe_GirL pisze:niech nie wybiera zadnego... hehe wiecie ze latwo powiedziec a ciezko zrobic.. jak jej powiedzialam "Meg, olej jednego olej drugiego... w sobote pojdziem na dyske bedzie trzeci" ta mi odp :"Kaska nie.z reguly tak jest ze jak teraz nie wybiore chlopacy juz wiecej sie nie pojawia w moim zyciu, musze ktoregos wybrac" wescie ja... ja jej normalnie krzywde zrobie ; -\ co te zauroczenie robi z ludzmi...
Hehe... to widze, że i Twoja koleżanka nie jest za bystra :P Ona po prostu chce mieć chłopaka. A, że akurat dwóch się nią zainteresowało, to się dziewczyna cieszy i chce coś z tego mieć...
Niech weźmie obydwóch :twisted:
Veni Vidi Vici
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: tynka:) »

niech wybierze tego, ktory jest blizszy jej sercu...zalezy jaki to jest rodzaj dziewczyny...czy pustej lali, czy jakiejs inteligentnej dziewczyny...jezeli jest pusta "wezmie" ladniejszego, ale glupszego...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Puablo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 25.11.2004, 02:50

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: Puablo »

Moim zdaniem...ani pierwszy ani drugi nie wywolal w niej wystarczajaco silnych emocji aby mogla stwierdzic ...tak to jest ten....

W takiej sytuacji radzilbym poczekac....faceci nie sa towarem deficytowaym aby trzeba bylo wybierac pierwszego lepszego...

Niech poczeka...rok, dwa...warto, w koncu znajdzie tego odpowiedniego z ktorym z pewnoscia spedzi o wiele przyjemniejsze chwile niz z tymi obydwoma razem wzietymi...

A... i nie radze drukowac wypowiedzi z forum kolezance ktora waha sie miedzy dwoma facetami...Internet to nie sposob na rozwiazywanie problemow, a jedynie kiepski pomocnik

Pozdrawiam
Pawel
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: szczypior »

Puablo pisze:Moim zdaniem...ani pierwszy ani drugi nie wywolal w niej wystarczajaco silnych emocji aby mogla stwierdzic ...tak to jest ten....

W takiej sytuacji radzilbym poczekac....faceci nie sa towarem deficytowaym aby trzeba bylo wybierac pierwszego lepszego...

Niech poczeka...rok, dwa...warto, w koncu znajdzie tego odpowiedniego z ktorym z pewnoscia spedzi o wiele przyjemniejsze chwile niz z tymi obydwoma razem wzietymi...
podpisuje sie pod tym obiema łapkami
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Ich dwoch i ona jedna ; -PPPP

Post autor: AgusiaPsujek »

wiesz jak ja bym byla w jej sytuacji tez bym nie wiedziala co mam zrobic ale chyba stawiala bym na charakter:):):):)
ODPOWIEDZ