Rodzeństwo

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Rodzeństwo

Post autor: Byczek »

Macie brata lub siostre? A macie z nimi jakieś problemy? Hmmm, ja mam mlodsza o 9 lat siostre, i powiem ze bez Niej moje zycie byloby smutne, nie wyobrazam sobie zycia bez kogos mlodszego w mojej rodzinie...

Bywa nieznośna to fakt, ale taka jest prawda ze kto jest jedynakiem ma inny charakter niz Ci ktorych rodzice zdecydowali sie jednak na jeszcze jedno dziecko...

To jak to jest u Was?
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Rodzeństwo

Post autor: amix »

No więc mam 3 młodszych braci, Grzesiu ma 7lat, Michał ma 3lata no i Kubuś roczek. Oni są całym moim światem jestem dla nich prawie jak matka no bo ja mam juz 18lat. Tak jak napisał Byczek życie bez nich
było by smutne, bez wygłupów, śmiesznych przekręceń wyrazów i w ogóle ... :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rodzeństwo

Post autor: Anuś »

ja mam 17 lat, moi bratcia 8 i 7 . powaznych konfliktow z nimi nie mam ale bywa ze na siebie jęczymy :P ale fajnie jest. za nic na swiecie nie chcialabym byc jedynaczka :|
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rodzeństwo

Post autor: Linka »

Moje rodzenstwo jest duzo starsze ode mnie- siostra o 13 lat, a brat o 16 i ja znowu nie wyobrazam sobie miec młodszego rodzenstwa. Ogolnie nie przepadam za dziecmi, chyba za codze na gora pol godziny :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ja mam starszego brata - o 9 lat. A on z kolei ma córkę (2 latkę - moją chrześniaczkę zresztą :mrgreen: ) i syna (3,5 miesiąca - słodziutki :ok:). To życie bez nich byłoby na pewno nudniejsze...
We are the champions!
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Rodzeństwo

Post autor: amix »

Linka sorry, ale nie rozumie cie jak nie można kochać takiego małego bobaska.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Rodzeństwo

Post autor: Wang »

Ja mam brata... prawie 5 lat starszego. Trzy lata go nie widziałem... i pół roku temu znowu go zobaczyłem na żywo. Aż dziwnie się poczułem...
Nie raz mieliśmy bitwy, kłótnie itd. ... ale rownież wyobrażam sobie gdyby go nie było. Duży wkład w wychowanie mnie zawdzięczać moge jemu...
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rodzeństwo

Post autor: Linka »

amix pisze:Linka sorry, ale nie rozumie cie jak nie można kochać takiego małego bobaska.
Hmmm na pol godziny tak, ale pozniej on wrzeszczy, płacze, wyje, robi kupe pod siebie bleeeeee Moze kiedys takie moje podejscie sie zmieni.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Rodzeństwo

Post autor: SkaTe_GirL »

a ja .... a ja a ja a ja...
...mam brata, ktory jest debilem ... ; -]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Kiedyś moja koleżanka w gimnazjum...

Mamy narysować swoje zwierzątko...
- A mogę brata?:mrgreen:

Dowcip z brodą, ale wtedy się uśmiałem...
We are the champions!
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Rodzeństwo

Post autor: Michal »

ja mam starsza o 7 lat siostre i ...

... nawet ja lubie, czasami sie przydaje ;)

A tak na serio to nie wiem jakby bylo bez niej. Sa trudne chwile jak w kazdym "rodzenstwie" ale zawsze mozna pogadac, kogos uderzyc...

Fajnie miec siostre i to starsza na dodatek
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Rodzeństwo

Post autor: SkaTe_GirL »

Moj brat jest odemnie 6 lat starszy i wcale sie z tego nie ciesze.Mam go serdecznie dosc... o pomocy z jego strony.Jak mam jakis problem to on na to leje. a o normalnym pogadaniu jak czlowiek z czlowiekiem hehe mozna zapomniec.. jak my nawet w Wigilie oplatkiem sie nie dzielimy ... przerabane..
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Rodzeństwo

Post autor: Mróweczka :) »

ja niestety nie mam rodzenstwa.. tzn. mam brata przyrodniego Szymka ale chociaz ma ponad 20 lat jeszcze nigdy sie z nim nie spotkalam a bardzo bym chciala
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Rodzeństwo

Post autor: amix »

SkaTe_GirL pisze:Moj brat jest odemnie 6 lat starszy i wcale sie z tego nie ciesze.Mam go serdecznie dosc... o pomocy z jego strony.Jak mam jakis problem to on na to leje. a o normalnym pogadaniu jak czlowiek z czlowiekiem hehe mozna zapomniec.. jak my nawet w Wigilie oplatkiem sie nie dzielimy ... przerabane..
Współczuje Ci SkaTe_GirL, ale może jeszcze nic straconego może w te święta będzie lepiej. Życze powodzenia !!
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Rodzeństwo

Post autor: tynka:) »

ooo tak mam siostre...mlodsza o rok i 9 miesiecy...nie duza roznica...no i kiedys sie klocilysmy a teraz to nie.Czasami mnie denerwuje, tym, ze czasami mnie wkopie, ze robi mi na zlosc ,tym ze ma wszystkiego wiecej ode mnie...czesto mnie jednak kryje, jest kochana, nie moge jej powiedziec zbyt wiele bo od razu moja mama wie o wszystkim a to juz inna bajka z jej pojeciem mlodziezy i tego co wolno i nie wolno...i tak je kocham i mame i olke ;)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Rodzeństwo

Post autor: SkaTe_GirL »

amix pisze:Współczuje Ci SkaTe_GirL, ale może jeszcze nic straconego może w te święta będzie lepiej. Życze powodzenia !!
Dzieki ogromne ; -]]] ale powiem Ci szczerze amix ze mi teraz to juz wcale nie zalezy zeby z bratem zyc w jakichkolwiek stosunkach. kiedys to przezywalam ale teraz... przyzwyczailam sie do faktu ze mam ale tak naprawde to nie mam brata.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Rodzeństwo

Post autor: tynka:) »

smutne...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

tynka:) pisze:smutne...
Right...
We are the champions!
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rodzeństwo

Post autor: Peggy »

SkaTe_GirL niech ta Wigilia bedzie inna!

Ja mam brata 6 lat starszego, a on ma syna 4-letniego, ktory jest dla mnie tez jak brat. w sumie miedzy nami jest tak jak miedzy bratem i siostra, jezeli miedzy nimi jest 6 lat roznicy ;) wkurza mnie tylkoo to, ze nie pozwala mi pic, palic i komentuje moich koleguff...
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Rodzeństwo

Post autor: Byczek »

To chyba dobrze ze nie pozwala Ci pic i palic, gorzej jak by Cie do tego namawial, prawdziwy skarb :)

Lubie sprawiac mojej siostrze prezenty, jak jest okazja to zawsze cos znajde, nie wazne ile to kosztuje, wazne zeby Jej sie spodobalo, wazny jest Jej usmiech i ten blysk w oku kiedy rozrywa opakowanie :D

Kiedys bylo gorzej miedzy nami, ciagle klotnie i tylko szukalem powodu zeby sie na Niej wyzyc, teraz juz jest spoko, kochamy sie tak jak powinno sie kochac rodzenstwo :P
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ