owłosienie

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: owłosienie

Post autor: JaQb »

Kiedyś sobie to czytałem, i było z czego śmiac ale to dawne czasy, :mrgreen:
Chyba sie zatrudnie i będę tam odpisywał na pytania 8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: owłosienie

Post autor: ylka »

JaQb pisze:Kiedyś sobie to czytałem, i było z czego śmiac ale to dawne czasy, :mrgreen:
Chyba sie zatrudnie i będę tam odpisywał na pytania 8)
My to kupujemy nałogowo - a potem 27 bab zwija się ze śmiechu... ;p
smile like a melon slice : )
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: owłosienie

Post autor: JaQb »

a jednak ktoś tam pisze i nie są to chyba ludzie z innej planety..? wystarczy wejść na strone bravo. :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: owłosienie

Post autor: Peggy »

Marcino pisze:hmm :roll: większość z nas raczej chyba nie goli się pod pachami czy jeszcze gdzieś tam :emm: kiedyś gadaliśmy z kumplami na ten temat i jakoś chłopaki nie są zwolennikami takiego zabiegu uważa się to za delikatnie mówiąc nie męskie :neee: co do higieny to dobre dezodoranty np w sztyfcie załatwiają sprawę :wink:
To ja chyba zyje na innej planecie! ! ! wiekszosc moich qmpli goli sobie "miejsce intymne" a prawie wszyscy gola sie pod pachami.
Marcino za kilka lat tez bedziesz sobie golil jajka, bo Ci dziewczyba powie, ze nie lubi wyciagac wlosow z zębów
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: owłosienie

Post autor: ylka »

Nie na temat, ale na temat Bravo, itp.:
Ja mam taką teorię i wiem, że nie jestem odosobniona, bo już kilka osób okazało się uważa tak samo, że! Że początkowo ci redaktorzy samy wymyślali tak głupie problemy i jeszcze głupsze odpowiedzi na nie. Młodzież (dzieci) podchwyciła to, wcieliła w swoje życie, itd., zaczęła się reakcja łańcuchowa i tak to dalej idzie, a biznes się napędza... Rety. :\

Na temat:
Mój przyjaciel sam wyznał mi szczerze, że on się nie goli nigdzie, nawet zarostu, bo:
a) piecze, swędzi, boli czy coś (w miejscach intymnych);
b) włosy odrastają i potem są nieprzyjemnie twarde, kłujące, itd. (chociażby na twarzy).
Popieram!
smile like a melon slice : )
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: owłosienie

Post autor: Kubuś »

Ostatnio widziałem kobietę z wąsami... i powiem Wam, że patrzyłem, gdzie jest najbliższa toaleta... Bleee :emm:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: owłosienie

Post autor: Peggy »

na temat BRAVO:
pare ładnych lat temu zostal wytoczony Bravo proces o to, ze listy w nim publikowane byly pisane przez redakcje. Wina zostala udowodniona i BRAVO przegralo sprawe. teraz podobno sa to prawdziwe listy... podobno
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: owłosienie

Post autor: JaQb »

b) włosy odrastają i potem są nieprzyjemnie twarde, kłujące, itd. (chociażby na twarzy).
Popieram!
no tak ale to Jest naturalne, nie ma faceta który by się nie golił a jak się goli to zarost coraz twardszy, No te słowa " nie ma" są do facetów którzy nia mają brodek :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Misia
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 24.01.2005, 21:55
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

golić się ??

Post autor: Misia »

::PiotreK:: pisze:wybaczcie wszyscy golący sie faceci ale dla mnie chłopak golący sie gdziekolwiek indziej niz na głowie to z letka pedał
Święta racja! Jeśli chcesz zachować higienę to musisz się myć i to dosyć często ale golenie to lekka przesada! :D
:)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: golić się ??

Post autor: Wang »

Misia pisze:
::PiotreK:: pisze:wybaczcie wszyscy golący sie faceci ale dla mnie chłopak golący sie gdziekolwiek indziej niz na głowie to z letka pedał
Święta racja! Jeśli chcesz zachować higienę to musisz się myć i to dosyć często ale golenie to lekka przesada! :D
:lol: Piotrek... w takim razie wielu sportowców i ludzie, którzy mają silne geny odpowiedzialne za pot to pedały? Hehehe...

Misia... czasem nawet dobre umycie nie do końca daje efekty... uwierz mi.
Veni Vidi Vici
Zdziesław
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 19.01.2005, 19:51
Lokalizacja: Kalafior

Re: owłosienie

Post autor: Zdziesław »

jak mozna sie golic toz to chore....
ja sie nie gole tylko zapuszczam wlosy i zaplatam warkoczyki z nich i czuje sie z tym dobrze
Timon
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 16.08.2004, 11:06

Re: owłosienie

Post autor: Timon »

Z częścią się zgadzam bo golenie takich miejsc jest "nie męskie"
Niektórzy mówią na takie osoby "pedałki" i ja sie do tego dołączam!
A wogóle to i tak jak się raz ogolisz będziesz sie musiał golić non stop
bo w przeciwnym wypadku zarośniesz>
Rzeczy niemorzliwe załatwiam od ręki, a cuda w terminie do trzech dni.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: owłosienie

Post autor: Byczek »

Zdziesław pisze:jak mozna sie golic toz to chore....
ja sie nie gole tylko zapuszczam wlosy i zaplatam warkoczyki z nich i czuje sie z tym dobrze
A co Ty Obelix jestes ze sobie warkoczyki zaplatasz?

Dajcie spokoj z tym owlosieniem, przecie to normalka, czasami na jajkach tez trzeba, tylko pozniej troche swedzi :emm:

Dzis np. sie golilem i jakos mnie kurde nie szczypalo, trzeba wiedziec jaka pianke kupic, zalezy jak bardzo wymagajaca macie cere!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
soul
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 31.01.2005, 05:43

Re: owłosienie

Post autor: soul »

hm

wlosy pod pachami sa oblesne
zwlaszcza gdy sa takie szare, dlugie, i jest ich mnostwo
latem, na nieogolonych facetow w podkoszulkach to po prostu patrzec nie moge
bleee
az chce sie wymiotowac :zdziwko:

to samo z wlosami w miejscach intymnych

wyobrazcie sobie sytuacje: rozochocony chlopak zdejmuje bielizne, dziewczyna patrzy na "dzungle" po czym wybucha histerycznym smiechem :mrgreen:
do you think you're better off alone?
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: owłosienie

Post autor: Wizard23 »

Chłopak ogolony czy nie?? Pytanie oczywiście do pań :)
No nie chodzi mi tutaj o golenie zarostu na twarzy , bo to chyba wydaje mi sie oczywiste. Chodzi mi tutaj o golenie włosów łonowych, czy to dla płci pięknej nie wygląda mało estetycznie i nieprzyjemnie? No i jeśli miały byście wybierać to czy wolałybyście chłopaka który jest "ogolony", troche przycięty czy może żeby nic nie ruszał i wyglądało to jak palma rosnąca w dżumgli?
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: owłosienie

Post autor: Piqs - X »

O cholera, a pawiany Ci sie juz zadomowily?:D .. Kto powiedzial ze facet jest "jak dżungla" :/ ?
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: owłosienie

Post autor: h3lix »

Golenie się pod pachami pomaga. Łatwiej zachować higienę. Ale po co od razu golić sobie przyrodzenie? :ok: Lepiej po prostu ostrzyc :wink: Przynajmniej jakoś to wtedy wygląda i nie szczypie :]
A do tych co mówią, że golenie się jest pedalskie- zobaczymy co powiecie za kilka(naście? :zdziwko: ) lat gdy włosy będą wam wychodziły z gaci i drapały po nogach i codziennie będzie wywalać ich po pół kilo z majtek :mrgreen:
ćma
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 26.04.2005, 16:36
Lokalizacja: spadłam z nieba

Re: owłosienie

Post autor: ćma »

facet z reklamy dove ma fajne włosy pod pachami, prawie ich nie widac a są :D ehehe
God, friendship, love
paulinasmyk
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 28.04.2005, 10:47
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: owłosienie

Post autor: paulinasmyk »

Ja uważam że chłopacy powinni się golić jeżeli mają naprawde duzo włosów... przecież ja nie mogę patrzeć jak jakiś chłopak w podkoszulku podniesie rękę a tam dżungla czarnych włosów długości 5 cm blee ...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: owłosienie

Post autor: Piqs - X »

Hm..ja mog e dodac ze dla niektorych facetow te wlosy to synonim ich meskosci, za cholere nie dadza ich sobie ogolic..nie pozbeda sie swojej meskosci ;) .. moze i stereotyp , ale trwaly :)
ODPOWIEDZ