artykul o MJ

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: artykul o MJ

Post autor: Phantom »

W zamieszczonych ocenach napisanego przez Ciebie, Virgin, artykułu nikt nie wspomniał o tym, że Jacksona nie lubi. To raz, a dwa - to czego oczekujemy jest elementem jego historii i, czy negatywne czy pozytywne, jest interesujące! Życie miał burzliwe, urozmaicone i już. I na biografię, to jest stanowczo za krótkie. Skupiasz się na jego małżonkach i początkach 'robienia w interesie'. Chaos. Sama zmiana koloru skóry nie jest negatywna, do dziś wręcz niespotykana i wyjątkowo frapująca ogół, więc czemu nie odnajduję tego w texcie? Podtrzymuję swoje poprzednie wypowiedzi na temat utajniania. Jesteś przewrażliwiona, każdy kto nie ma go za swego bożka jest wrogiem - takie sprawiasz wrażenie. Kropka. A np. ja jestem do jego muzyki nastawiony w sumie pozytywnie i właściwie jego życie prywatne mnie nie rusza; poczułem się zaatakowany : )
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: artykul o MJ

Post autor: Wang »

Hmmm... to jak Ci fani Jacksona wszystko o nim wiedzą to tym bardziej możesz pisać o wszystkim. A jeśli oni go kochają i nie chcą słyszeć o tym, że gwałcił... to mozesz to troche w zart obrocić.

Zmiana koloru skóry to była afera, ale niekoniecznie na korzyść Jacksona. Co prawda ja nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobił - nie z powodu, że bałbym się operacji, ale lubie mój kolor i uważam, że... to rodzinne.

Biografia nawet ze szczyptą humorku tym bardziej chyba nie będzie ciekawa dla osób, które go znają.
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: artykul o MJ

Post autor: SkaTe_GirL »

Wiecie co... zakonczmy ten temat boto sensu nie ma ; -P
Powstaly dwa obozy i tyle...
a 'artykul' jush jest napisany i obgadany ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: artykul o MJ

Post autor: Virgin »

MAM OGROMNA PROSBE:

zaczal sie juz ten konkurs a mnie bardzo zalezy na wygranej,
czy moglibyscie zaglosowac na moja prace????????? prosze...

trzeba wejsc na http://jacksonworld.yfw24.net
po lewej stronie na pasku : TRZECI MJ KONKURS
pozniej na dole strony wybrac: ARTYKUL 6 (PARIS)
i zaglosuj

BEDE WAM WDZIECZNA
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: artykul o MJ

Post autor: SkaTe_GirL »

nie zaglosuje...
dla mnie to co napisalas jest beznadziejne...
bez urazy... ale to co stworzylas nie jest artykulem...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: artykul o MJ

Post autor: Wang »

I ja również 'nie moge' zagłosować na Twój tekst z kilko powodów: może gdybyś była moją dobrą znajomą, zrobiłbym to.... ale czy znaczyłby ten mój głos coś dla Ciebie? Powinnaś raczej uczciwie podejść do tego i zobaczyć na ile naprawde ludzi zainteresuje i spodoba się Twój artykuł.

Kolejny powód jest taki, że musiałbym przeczytać wszystkie inne artykuły. Jeśli inne były by gorsze od Twojego to bym oddał głos na Twój. Cóż... ta tematyka mnie w ogóle nie interesuje, więc nie znajde raczej na to czasu.

A... no najważniszy powód: Mi również nie podoba się Twój art.

Sorry
Veni Vidi Vici
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: artykul o MJ

Post autor: pearl »

hmmm virgin rozumiem Twoj zamysl artystyczno-dziennikarski ale w artykulach tego typu nie mozna tylko upiekszac i nie pisac calej prawdy, nie pisac o wielu istotnych inf tak jak np zmiana koloru skory czy molestowaniu

nie jestem fanka mj nie smuce sie z tym ale wiem ze jak czytam o moim idolu to chce wiedziec o nim wszystko jaki jest i byl - nawet te zle rzeczy

wybacz ja tez nie zaglosuje...
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
ODPOWIEDZ