Z życia wzięty problem!!!!!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Cz@rek »

Mam siostrę o rok starszą odemnie (19), była, a raczej jest z chłopakiem od 4 lat. On jest w moim wieku (18) i dzisiaj zadzwoniła do nas do domu moja ciocia (jej mama) i powiedziała że moja siostra jest w CIĄŻY, na początek czerwca ma wyznaczony termin :shock: :shock: :shock: Czy waszym zdaniem sex przed małżeński to dobra rzecz czy nie :?: :?: :?: Moim zdaniem to dobre ale trzeba bardzo uważać (przynajmniej 2 sposoby antykoncepcji) by potem nie mieć zmarnowanego, przecież jak pięknego młodego życia :evil: :evil: :evil: POZDROWIENIA Cz@rek 8) 8) 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: ANO »

no to nieźle się wpakowała, trza było uważać, a nie.....
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: DRACO »

wspułczucia dla siostry
a co do sexu przedmałżeńskiego to siem zgadzam
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: ANO »

DRACO pisze:[...]
a co do sexu przedmałżeńskiego to siem zgadzam
mógłbyś troszke jasniej :?:
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Cz@rek »

ANO pewnie mu chodzi o antykoncepcję :!: :!: :!: Co ty taki nie kumaty :wink: :wink: :wink:
ONLY LOVE---REMEMBER
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: DRACO »

Cz@rek pisze:ANO pewnie mu chodzi o antykoncepcję :!: :!: :!: Co ty taki nie kumaty :wink: :wink: :wink:
niom właśnie.popieram wypowiedź z początku
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Piqs - X »

Jeżeli ktoś jeest cholernie religijny, to może uważać takie pożycie za niestosowne i niereligijne. Ostatnio całą lekcje Religii miałem poświęconą stosunkom płciowym przed ślubem i np dowiedziałem się, że dziewczyna może założyć do ślubu welon tylko wtedy gdy jest dziewicą :D i mase innnych rzeczy .. niestety nie notowałem :(
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Paweł »

wszystko zależy od tego czy się kochają... i czy to był przypadek, czy ich wspólna decyzja....

co do sexu przed małżeńskiego, to ja nie widze, żadnego sprzeciwu... ale na ten temat nie będe się rozpisywał 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: ANO »

Paweł dlaczego :?: no prosze podziel się z nami swoimi opiniami, prosimy :!: :mrgreen:
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Juleczka »

no Pawel!!!!
prosimy!!!!!1
sesesesesesese
I love Mr. W.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Paweł »

czemu? poprostu.... przeciez to nic złego jak dwójka ludzi kocha sie nawzajem, a nie ma np. kasy na ślub i nowe życie.... poza tym trza się lepiej poznać.... :mrblue:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: ANO »

ahaaaa.... :mrgreen: zawsze można wziąć szybki ślub w LasVegas :mrgreen:
ReVeNgE
-#100 usser!
-#100 usser!
Posty: 31
Rejestracja: 09.11.2002, 23:35

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: ReVeNgE »

:shock:
ja osobiście niemam nic do sexu (po czy przed ślubem)
a religijny też za bardzo nie jestem :D
ale gartulacje!!!
bedziesz miał siostrzeńca lub siostrzenice <-- "które" wolisz ?
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: f »

Cz@rek pisze:Mam siostrę o rok starszą odemnie (19), była, a raczej jest z chłopakiem od 4 lat. On jest w moim wieku (18) i dzisiaj zadzwoniła do nas do domu moja ciocia (jej mama) i powiedziała że moja siostra jest w CIĄŻY, na początek czerwca ma wyznaczony termin :shock: :shock: :shock: Czy waszym zdaniem sex przed małżeński to dobra rzecz czy nie :?: :?: :?: Moim zdaniem to dobre ale trzeba bardzo uważać (przynajmniej 2 sposoby antykoncepcji) by potem nie mieć zmarnowanego, przecież jak pięknego młodego życia :evil: :evil: :evil: POZDROWIENIA Cz@rek 8) 8) 8)
Szczerze mówiąc to nie wiem ... Zależy jak zdecydują obie strony.
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Decain »

Ja chyba jestem dinozaurem ...

Po prostu dziwnie bym się czuł gdybym ożenił się z kobietą, która współżyła wcześniej z kilkoma mężczyznami. Dziewictwo jest czymś najważniejszym (prócz miłości - choć to słowo jest ostatnio wypaczanie) co kobieta może ofiarować mężczyżnie, którego kocha. Dlatego jestem na - nie. 8)
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Shirya »

Nie widzę nic złego w uprawianiu sexu przed ślubem :) Gdybym myślała inaczej to musiałabym żyć w celibacie do grobowej dechy, bo my z Padlinką nie chcemy ślubu :) Mamy zaplanowaną taką małą uroczystośc w której sami sobie powiemy co czujemy i czego oczekujemy od siebie :) Cos na kształt zaręczyn.... :)

Jeśli juz podejmuje się decyzję o współżyciu... to należałoby pomyśleć o zabezpieczeniu. Wiem, że czesto wszytsko wychodzi spontanicznie, i ta spontanicznośc nie jest zła wcale.... tylko powinna być jednak połączona z odpowiedzialnością. Dziecko "zrobic" to nie sztuka, sztuką natomiast jest je utrzymać i odpowiednio wychować... a na naszych ulicach, w szkołach itd. widać, ze jednak naszemu społeczeństwu nie bardzo to wychodzi.
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: sexigirl »

no tak .... hmn..... hmn....... hmn....... sex przed ślubem.....

to raczej decyzja dwojga konkretnych ludzi :D

ale Decain masz moje poparcie :) tzn, uważam że że do współżycia powinno dojść dopiero wtedy, gdy "para" zdecyduje sie na wspólną przyszłość . Tzn niekoniecznie musi to być ślub, no bo wiadomo że są tacy /np. Shirya/ którzy nie chcą iść do ołtarza. Ale powinna to być świadoma decyzja wspólnego przeżycia reszty życia :D

ja też nie chciała bym być z kimś, kto przespał sie z nie wiadomo iloma i jakimi laskami. To tak jak nadgryzione przez obcą osobę jabłko....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Decain »

Otóż to sexigirl ... lepiej bym takiego porównania nie ujął.

Żeby słowa nie okazały się pustymi dodam że z moim Słonkiem postanowiliśmy że spróbujemy dopiero jeśli właśnie zdecydujemy się na wspólne życie i zapieczętujemy ta decyzję sakramentem małżeństwa. Nie sądzę by możnaby teraz ustalać cokolwiek ale jeśli tak by się stało ... przyszłaby pora na współżycie ... ale też nie na siłe. :)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Z życia wzięty problem!!!!!!

Post autor: Basko »

To jest wielki i przykry problem. Nie chciana ciąża to coś strasznego zwłaszcza w młodym wieku. Jeżeli już chce się uprawiać sex przed zawarciem związku małżeńskiego, to tzrba sie zabezpieczać, nietylko gumką bo to nie jest 100% pewniak, ale także pigułkami, lub czymś takim. Czasem trzeba też poprostu pomyśleć, bo jeżeli młoda dziewczyna kocha się z kolesiem bez żadnego zabezpieczenia bo ufa jego "wyczuciu" (jeżeli wiecie o co mi chodiz) to ona chyba nie zabardzo jest istotą myślącą. ten przykład też był z życia wzięty. Robi tak moja kumpela z klasy a ma ona 16 lat.
ODPOWIEDZ