czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: pearl »

no to moj pierwszy temat : ]]] co sadzicie o marichuanie ,grzybkach ,meskalinie ,bieluniu i wszystkim tym co naturalne ??? czy znacie kogos kto sie od tego uzaleznil ? : ] i umarl ? ja osobiscie nie znam a moje zdanie jest nastepujace sa to srodki malo niszczace dzieki nim czlowiek moze sie poczuc bardziej tworczy radosny : ]] zakrecony : ]] lepszy : ]]]
wiekszej glupoty nie slyszalam...jak mozna byc LEPSZYM po zapaleniu baki? marycha nie uzaleznia ale wszystko sie od niej zaczyna, jednego dnia baka potem myslisz sobie -wezme cos mocniejszego- i sie zaczyna, poza tym teraz juz nie ma czystych i naturalnych nartkotykow; jak to ujales w temacie bo mieszaja to z jakimis swinstwami

z tym sie chyba zgodzisz ze nawet nie wiesz co palisz :mrgreen: ?
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Kubuś »

Zgadzam się z pearl w stu procentach :nom: Nienawidzę narkotyków i wszystkiego co z tym związane, większość osób któe znam i które paliły maryśke, to robiły to chyba tylko po to, żeby opowiadać to wszystkim naokoło po 10 razy. I jeszcze uważają że są lepsi dzięki temu :emm:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

W końcu ktoś o podobnym zdaniu do mojego...
We are the champions!
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Mintro »

[...]
Ostatnio zmieniony 20.04.2008, 13:08 przez Mintro, łącznie zmieniany 1 raz.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

--- Początek offtopicu ---

Tiaa, poczytaj moje poprzednie posty... ja tu już dawno argumentowałem swój pogląd...

--- Koniec offtopicu ---
We are the champions!
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: ORZO »

::PiotreK:: pisze:osobiście znienałem ale słyszałem o życie po grzybkach po zielsku umarł tylko jeden człowiek przynajmniej kazdy to wie i to był bob marley


Co Ty piszesz??!!!Z tego co czytałem na jego temat pamietam że były to jakieś powikłania w związku z zakażeniem!!!

Co do tematu.Od meskaliny podobno nie można się uzależnić fizycznie.Grzybki hmmm...podobno rozpierdalają układ rawienny co może mieć przykre konsekwencje.
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: ...

Post autor: Mintro »

[...]
Ostatnio zmieniony 25.12.2008, 02:11 przez Mintro, łącznie zmieniany 1 raz.
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: pearl »

wiesz co mintro bron sobie bron tego swinstwa, psuj sobie zdrowie twoj biznes ale nie wciskaj innym ze to jest zdrowsze niz cos innego narkotyk to narkotyk a narkotyk=zlo

nie zgadzam sie ze lepiej wypalic jednego blanta niz siedziec przed kompem... ale jak widac kazdy podchodzi do tego pod siebie i Ty pewnie tez... nie sadze zeby osoba ktora jest przeciw narkotykom byla na straconej pozycji no i powtarzam jedna rzecz: teraz juz NIE ma czystej mj nie wiesz nawet co palisz a zawsze jest wmieszane jakies swinstwo i tu nie zaprzeczysz no chyba ze sam sobie hodujesz mj :roll:
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Nie chcę się powtarzać, bo negatywne nastawienie do mojego poglądu, takich ludzi jak Mintro mnie zniechęca...
Jak się przyjmuje dożylnie? Już to gdzieś pisałem - i to jedynie powtórzę... bardzo popularny na skalę australijską i niemiecką rodzaj mj - forma esencyjna - połaczenie dużej ilości mj z morfiną i innymy środkami łatwo przyswajalnymi - co ciekawe - wszystko inne, próćz mj się rozkłada - ogólnie, przyjmujemy tylko mj...
I to nie są głupoty...
I nie mów, że nie wiem nic na ten temat - od tylu lat jestem, patrząc z boku i pomagając ludziom, którzy na początku mówili, tak jak Ty, a potem zaczynali brać coraz więcej i więcej... I skończyli, jak skończyli...
We are the champions!
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Mintro »

[...]
Ostatnio zmieniony 20.04.2008, 13:14 przez Mintro, łącznie zmieniany 1 raz.
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: pearl »

Ale Holandia to nie Polska i dlugo Holandia nie bedzie...

W Holandii na ulicach jest wielu cponow i tym sie chyba tez od nich roznimy...i ciekawe od czego zaczynali? odpowiedz jest prosta....
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Mintro »

Od piwa.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: JaQb »

Mintro pisze:Od piwa.
tak od piwa i są narkomanami, ehmm...
oligofrenia to zamało powiedziane, osobiście nic do Ciebie nie mam tylko do tego o co tu się sprzeczacie
Taka moja prośba ludzie piszcie sensownie 8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Mintro »

[...]
Ostatnio zmieniony 20.04.2008, 13:13 przez Mintro, łącznie zmieniany 1 raz.
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: ...

Post autor: magnat »

Phantom pisze:
devitto pisze: JA NARKOTYKOM MÓWIĘ KATEGORYCZNE NIE!
WIEMY! Cholera, wszędzie o tym piszesz! "Co za dużo.." Zaczynam mieć mdłości :emm:
Tego niegdy nie jest za duzo!!!!!!!!!!!!!!


"NARKOTYKOM KATEGORYCZNIE NIE"


/W momencie kiedy zaraz po kilkunastu wykrzyknikach piszesz jeszcze ogromną i bijącą po oczach czcionką mam gdzieś co Ty tam sobie o czymś myślisz; nie trzeba krzyczeć. Phantom.
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Cure »

Przedawkuj bieluń-powodzenia,trumnę lepiej zamów...
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: dagnai »

Ja pip*** aż czytac nie można- ludzie czy Wy wiecie co powodują używki? to zapraszam na google.pl
n/c
ciekawy materiał o marihuanie jest na wikipedii.
Piotrek i Devitto- bardziej idiotycznych bzdur to nie widzialem.
mom's don't know


// Phantom: wydaje mi się, czy kolega aspiruje o tytuł Alfy i Omegi? Wyluzuj ;>
Ostatnio zmieniony 17.04.2006, 00:10 przez dagnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Dagnai'zM
ROX'a
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Cure »

...I takimi oto durnymi kłótniami sprowadzamy to forum do poziomu podstawówkowego i to dennego :frown:
Śmieszy mnie ta dyskusja,z jednej strony padają hasełka w stylu "narkotyki są złe bo są be" a z drugiej,że grass jest super i w ogóle ma same zalety.Jedno i drugie gówno i do tego prawda :P
Sam kilka razy w zyciu paliłem zioło,fajne efekty chociaż lajtowe,uzależnić się tym raczej by mi było trudno.Ale nie znaczy,że wszystkim.Myślę,że od czasu do czasu spalenie lufy nie wpłynie ujemnie na zdrowie.Ale spróbujcie palić po kilka razy w tygodniu przez parę lat-to co zielsko zrobi z psychą nie zastąpią nawet skutki walenia amfetaminy...Maksymalnie zryty berecik,ale gdzieś o tym pisałem.
Mam sąsiada,który popalał całkiem często w wakacje.Teraz sam przyznaje,że zaczynały mu się wkręcać różne paranoje.Poza tym kretyniał-dostawał zawiech,przez parę chwil się nieobecny robił i nawet o tym nie wiedział.
I co za [ciach],że trawa uzależnia tylko psychicznie?Co z tego?!Amfetamina czy kokaina też uzależniają "tylko" psychicznie,a nikt nie powie,że nie ma się czego bać.Tak więc czasem w celach rozrywkowych-ok,ale trawka wcale nie jest taka wspaniała...I przestańcie [ciach] takie banały.


// Phantom: żeś się za bardzo rozemocjonował. wyrazy, które wyciąłem były jak najbardziej zbędne (;

BTW. O postępie Twojego uzależnienia nie informują spoty w telewizji, mógłbyś się uzależnić znacznie szybciej niż podejrzewasz.
Ostatnio zmieniony 17.04.2006, 00:17 przez Cure, łącznie zmieniany 3 razy.
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: Piqs - X »

narkotyki sa bee ! : P Ale jak sie znajdzie mase amfy w akademiku na rurze w kiblu to zaczyne sie myslec inaczej :D
shamarmadar
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.04.2006, 00:04

Re: czy naturalne narkotyki moga zabijac ??

Post autor: shamarmadar »

bueheheh wez zeskanuj ten akt zgonu czy tam sekcji, toz to [bum!] jakis fenomen :D


// Phantom: nie tolerujemy wulgaryzmów.
Ostatnio zmieniony 19.04.2006, 01:04 przez shamarmadar, łącznie zmieniany 1 raz.
nothing is true, everything is permitted
ODPOWIEDZ