A Przyjaźń???

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Niebieski Anioł
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 29.12.2004, 13:07
Lokalizacja: niebo

A Przyjaźń???

Post autor: Niebieski Anioł »

Zastanawiam się gdzie na tym forum miejsce na przyjaźń i dlatego tutaj.. Bo chyba od Przyjaźni do Miłości tylko o krok. A cóż cenniejszego na Ziemi niźli przyjaźń???
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: A Przyjaźń???

Post autor: PLAGIATT »

no w sumie tak... masz po niekąd racje... tyko tak naprawde trudno teraz znaleść i mieć prawdziwego przyjaciela/przyjaciółke :))
Niebieski Anioł
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 29.12.2004, 13:07
Lokalizacja: niebo

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Niebieski Anioł »

Być może, ale "mieć" znaczy dbać i dawac odczuć, że ktoś jest nam bliski, że mu na nas zależy, że jest naszym Przyjacielem :-)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: A Przyjaźń???

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja uwazam( to jest tylko moje zdanie) ze przyjaciol nie ma. Ktos zawsze kiedys Cie kopnie w pupe i powie bye bo cos mu nie bede pasic... pare razy w zyciu myslalam ze mam przyjeciala/przyjaciolke i dupa* z tego wyszla ...
... tak wiec uwazam ze przyjazni raczej nie ma...
...albo inaczej... jest ale na krotko...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Michal »

A ja uwazam, ze przyjaciele sa. Ja mam przyjaciolke taka prawdziwa. Nasza przyjazn przetrwala naprawde ciezkie i trudne chwile a mimo to jestesmy przyjaciolmi nadal - trwa to juz ponad 7 lat i mam nadzieje ze bedzie twac jeszcze dlugo. Ale jest jeszcze jedna osoba, ktora uwazam za przyjaciele, znamy sie krotko bo 1,5 roku ale wiem ze moge na niego liczyc.

Powodzenia i zycze wszystkim takich przyjaciol jakich ja mam...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Phantom »

Odpowiedź brzmi: nic.

..Bo przyjaźń i przyjaciele istnieją..
..A dupa po coś jest taka miękka :>

... :'((
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Przyjaźń i przyjaciele są.

I faktycznie, od przyjaźni do miłości tylko jeden dzieli krok. Szczególnie w stosunkach damsko-męskich :nom:
We are the champions!
Niebieski Anioł
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 29.12.2004, 13:07
Lokalizacja: niebo

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Niebieski Anioł »

Hmmm, przyjaciele są ale jak anioły strzeagą nas i otaczają skrzydłami i czasem o tym nie wiemy nawet, że są obok Nas...
Prawdziwa przyjaźń rozwija sie powoli, ale nie mija z chwilą rozstania lecz trwa wiecznie.. nawet gdy znajdujemy sie w różnych końcach świata...
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Wang »

tym, którzy napisali, że przyjaźni nie ma... współczuje. Poważnie... widocznie jeszcze nie znaleźliście odpowiednich ludzi.

Ja mam przyjaciólke z prawdziwego zdarzenia. Co prawda, często mówi się, że przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną jest niemal niemożliwe, jednak my ten mit obaliliśmy. Teraz w dodatku dzieli nas ok 10 000 km (już od pół roku) i przyjaźń nasza jest jeszcze mocniejsza.
Nigdy się nie pokłóciliśmy... mieliśmy często różne poglądy, ale tak właśnie powinno być. Moge nawet spokojnie powiedzieć, że ona jest dla mnie kimś więcej niż przyjaciółką... nie mówie tu o związku między chłopakiem a dziewczyną... Renia (bo tak ma na imie) jest... ehm, brak słów.

Prócz niej mam kilka osób, które również zaliczym do wspaniałych przyjaciół... mój kuzyn i kuzynka... są ze mną od kiedy pamiętam i ZAWSZE mi pomagali...

oj jak ja za nimi tęsknie...
Veni Vidi Vici
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Virgin »

ja rowniez z kolega obalilismy mit o tym, ze przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna konczy sie miloscia. znamy sie od 8lat i traktujemy sie jak rodzenstwo. my para??? nieeee....
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Linka »

Dla mnie prawdziwi przyjaciele tacy w 100% nie istnieja. Nigdy juz niekgo nie nazwe przyjaciele bo kiedys tak powiedzialam i zalowałam moze byc dobra kolezanka ale nie przyjaciolka.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: A Przyjaźń???

Post autor: AgusiaPsujek »

tez tak sadze ze od Przyjazni do Milosci jest bardzo krotka droga bo sama sie przekanalam ale od Milosci do Nienawisci tez jest.kazdy moj chlopak byl w pewnym sensie moim przyjacielem
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Anuś »

przyjazn istnieje :) :) :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: A Przyjaźń???

Post autor: Marcino »

taa przyjażń jest bardzo ważna i chyba każdy jej potrzebuje :tak: ale niekoniecznie musi się przerodzić w miłość :nom: to zależy już od tego czy ta druga osoba pociąga nas :? zresztą miłość łączy najczęściej ludzi różnych płci a przyjażń bardzo często i chyba najczęściej jest między ludżmi tej samej płci :nom:
Marcino
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: A Przyjaźń???

Post autor: mhl »

usłyszałem fajny tekst w pewnym filmie


przyjaźń między kobieta i mężczyzną? jasne, ale tylko przyjaźń erotyczna :mrgreen:
ashanti
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 19.11.2004, 19:44
Lokalizacja: 3miasto

Re: A Przyjaźń???

Post autor: ashanti »

hmm
nie dosc ze przyjazn istnieje to jest najwazniejsza sprawa w moim obecnym zyciu...ja mam pare osob na ktore zawsze moge liczyc i zawsze mi pomagaja..niezaleznuie od tego co sie stalo...czego nue moge powiedziec o moich bylych a wiec przyjazn!!!! i milosc!!!!
ODPOWIEDZ