Wasz najdłuższy związek

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

Tak wiec majac nadzieje ze do tej pory nie było takiego tematu chcialabym z czystej ciekawosci zapytac ile trwały do tej pory Wasze najdłuzsze zwiazki z osobami płci przeciwnej :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: *MysterY* »

Ciężko i wstyd się przyznać ale 2 miesiące [tak nie ma tu pomyłki]
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

U mnie - totalne zero :oops2:
Za to czekam już ponad pół roku na swoją Najdroższą. Mam nadzieje, że to czekanie się opłaci, bo nie chcę narazie myśleć o żadnej innej dziewczynie.
We are the champions!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

Devitto nie ma sie czym martwic, trzeba zaczac działac, sama doskonale wiem czym jest takie czekanie i jak potrafi byc uciazliwe. Kiedys czekałam, czekałam az poznalam kogos zupelnie lepszego (bez porownania) i jestesmy razem 9 miesiąc. To jest moj najdłuzszy zwiazek bo wczesniejsze rozpadały sie przed upływem.... tygodnia :roll:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: AgusiaPsujek »

Moj najdluzszy zwiazek trwal 4,5 miesiaca ale chce czego na dluzej :( :( :|
Semi
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 02.01.2005, 16:25
Lokalizacja: ...z nieba...

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Semi »

Nigdy nie mialam zwiazku na serio, choc czasem myslalam inaczej :(
I don't wanna grow up! :P
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: devitto »

AgusiaPsujek pisze:Moj najdluzszy zwiazek trwal 4,5 miesiaca ale chce czego na dluzej :( :( :|
Ojej. Czegoś nie kapuję. Czegoś bardzo nie kapuję...
W innym temacie a dokładniej http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1482 piszesz, że po fakcie (czyli chyba po stosunku?) uznałaś, że byłaś gotowa... I przepraszam bardzo - twój najdłuższy związek trwał 4,5 miesiąca? Jak można odważyć się pójść do łóżka z chłopakiem, którego się tak krótko zna? (bo 4,5 miesiąca, jeśli nawet to było w tym przypadku - to jak dla mnie o wiele za mało)...
Mnie się to w głowie nie mieści...

Przepraszam za offtopic, ale to ogólnie bardzo mi zdziwiło (mało powiedziane :oops2: )
We are the champions!
aniołek999
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 02.01.2005, 21:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: aniołek999 »

ja własnie jestem w najdłuzszym zwiazku trwa juz prawie2,5 roku i mamy zamiar sie zareczyc jest roznie raz lepiej raz gorzej jak to zawsze w zyciu ale jestm szczesliwa ze go mam :hihi:
nie wiem o co chodzi w tym wszystkim ale mam nadzieje że niedługo zrozumiem Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: SkaTe_GirL »

Najdluzszy .. hmmm rok...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: ::PiotreK:: »

wiedzialem ze taki temat jusz był az w końcu znalazłem : P http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1044
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Wang »

::PiotreK:: pisze:wiedzialem ze taki temat jusz był az w końcu znalazłem : P http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1044
no tak, ale to było już ponad rok temu :P

U mnie się troche zmieniło (patrząc właśnie na ten stary topic). Tam napisałem, że najdłuższy to 4, a tu... napisze 5 :P Mam nadzieje, że mój najstępny związek (jeśli w ogóle nadejdzie ;-) :P ) będzie trwał o wieeele dłużej - może wiecznie? :zdziwko:
Veni Vidi Vici
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: AgusiaPsujek »

devitto ja tego chlopaka znalam juz 4 lata zanim zaczelam z nim chodzic a spotykalismy sie z pol roku zamim sie zdecydowalam na zwiazek z nim
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

devitto pisze:Jak można odważyć się pójść do łóżka z chłopakiem, którego się tak krótko zna? (bo 4,5 miesiąca, jeśli nawet to było w tym przypadku - to jak dla mnie o wiele za mało)...
Ja znam znaczy sie znalam osobe ktora stracila dziewictwo z chlopakiem ktorego znala... 2 godziny :roll:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aniołek999
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 02.01.2005, 21:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: aniołek999 »

devitto ja straciłam dziewictwo po 5 miesiacach nie żałowałam ani razu to była najwsapanialszy moment w moim zyciu przemyślany i przygotowany w każdym calu i jestem z tym chłopakiem nadal juz 2 lata mineły od tego czasu nie wydaje mi sie to za mało mimo ze moj chlopak wczesniej mial wiele dziewczyn z ktorymi szedl szybciej do lozka ale sie zmienil a ten nasz wspolny raz przezył chyba bardziej odemnie
nie wiem o co chodzi w tym wszystkim ale mam nadzieje że niedługo zrozumiem Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Phantom »


Jak na razie pięć miesięcy.. :mrgreen: pięć miesięcy, które z każdą chwilą 'rośnie' : ) :mrgreen:


PS. To nie jest temat na temat dziewictwa ;-]
aniołek999
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 02.01.2005, 21:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: aniołek999 »

wiem że to nie jest strona o dziewictwie ale odpowiadałam na wypowiedz devitto i tyle a rozmowa zawsze schodzi w końcu na inny temat
nie wiem o co chodzi w tym wszystkim ale mam nadzieje że niedługo zrozumiem Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Pyton »

Mój to było ok. 2 miesięcy. Może troszke mniej. Związek rozpadł się troche głupio, ale różnie to w zyciu bywa ... :roll:
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: SkaTe_GirL »

Pyton pisze:Mój to było ok. 2 miesięcy. Może troszke mniej. Związek rozpadł się troche głupio, ale różnie to w zyciu bywa ... :roll:
a zwiazek rozpadl sie z Twojej winy ?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: jordann »

no prawie 1,5 roku :) chodz doprawdy nie wierze w to az do dzis :) a to 1,5roku jest wieksze z kazdym dniem :)
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Byczek »

Tia, ten temat daje do myslenia, mój, ekchm 2 lata i chyba miesiac, bylo lepiej niz u Pana Boga za piecem, lepiej niz w niebie, a jednak musialem to wszystko spieprzyc :? :emm:
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ