Wasz najdłuższy związek

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: GoSiAcZeK »

13 sierpnia będzie pół roku i zanosi się na więcej :) A najdłuższy zresztą z tym samaym chłopakiem (jesteśmy ze sobą 3 raz) trwał chyba z 7 miesięcy ... Nie musicie mówić ... Dzwne to wszystko, ale nie ma sensu mówić czemu teraz 5 miesięcy a wcześniej 7 i się skończyło ... Powiem tyle: Byłam głupia!!
13.02.2005 r.

A. ;**
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: stefan »

18 months and counting...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

u mnie 15 miechow ;p i dluzej 8)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Andzia_P. »

0 lat 0 miesiecy 0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
Sunniva
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 23.07.2005, 19:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Sunniva »

no moj najdluzszy zwiazek trwal a raczej nadal trwa juz prawie 9 lat. :roll: A co do tego czy mozna isc do lozka bedac z kims 4,5 m-ca to... uwaza,ze mozna. A na co mamy czekac? Dlaczego odmawiac sobie milych chwil z kims kto nas kreci? nawet jezeli sa to dopiero np. 2 dni?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: stefan »

Sunniva, nie obraź się, ale pokuszę się o komentarz.

1. chyba do tego czasu związku doliczasz mieszkanie w sąsiedztwie albo wspólne chodzenie do podstawówki - albo jesteś starsza od większości osób tu :)

2. wchodzisz na młodzieżowe forum i piszesz, że to nic złego spać z kimś po dwóch dniach znajomości. pomyślałaś przez moment, że to może nienajlepsze miejsce by wywnętrzać się z takich poglądów? nie uważasz że to nieodpowiedzialne?

3. abstrahując od nieopowiedzialnej (wg mnie oczywiście) wypowiedzi, wątek ten nie jest po to by pisać po jakim czasie można iść do łóżka, ale o tym ile trwa najdłuższy związek.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: GoSiAcZeK »

stefan pisze:Sunniva, nie obraź się, ale pokuszę się o komentarz.

1. chyba do tego czasu związku doliczasz mieszkanie w sąsiedztwie albo wspólne chodzenie do podstawówki - albo jesteś starsza od większości osób tu :)

2. wchodzisz na młodzieżowe forum i piszesz, że to nic złego spać z kimś po dwóch dniach znajomości. pomyślałaś przez moment, że to może nienajlepsze miejsce by wywnętrzać się z takich poglądów? nie uważasz że to nieodpowiedzialne?

3. abstrahując od nieopowiedzialnej (wg mnie oczywiście) wypowiedzi, wątek ten nie jest po to by pisać po jakim czasie można iść do łóżka, ale o tym ile trwa najdłuższy związek.
Dobra uwaga ... Zgadzam się z Tobą w 100% ... Sama trochę bałam się odezwać na ten temat, bo by mnie jeszcze od niewiedzących nic o życiu małolatów wyzwali:P
13.02.2005 r.

A. ;**
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

No faktycznie trzeba miec samemu do siebie szacunek idac z kims do lozka po 2 dnia znajomosci :zdziwko:

btw lepiej wrocic do tematu :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
patryk samotny szczesliwy
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2005, 21:13
Lokalizacja: Radomsko

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: patryk samotny szczesliwy »

moj zwiazek trwal 4 lata i mam serdecznie dozyc tego typu ekscesow zwanych zwiazkiem miloscia i zakochaniem dla mnie zwiazek to glupota o wiele bardziej wole przyjazn albo kolezenstwo bo nieraz daje wiecej satysfakcji niz zwiazek i nic nie kosztuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
jestem szczesliwy bo jestem sam i za nic tego nie zmienie
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Phantom »

Buahaha xD
o lol

zobaczymy kiedy znudzą Ci się poranne ekscesy pod tytułem "kim, k***a, jest ta kobieta w moim łóżku i jak mogę się jej szybko pozbyć?!" ;p
patryk samotny szczesliwy
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2005, 21:13
Lokalizacja: Radomsko

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: patryk samotny szczesliwy »

te ekscesy raczej mi sie nie znudza znudzily mnie zwiazki ale to nigdy a jak sie pozbyc takiej dziewczyny ktorej nie znma nie wiem bo poki co to jak z kims lece do łózka to wiem kim jest ta osoba i czego sie moge po niej spodziewac :D :D :D :D :D :D :mrgreen:
jestem szczesliwy bo jestem sam i za nic tego nie zmienie
kokosz
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 03.10.2005, 22:26

hm

Post autor: kokosz »

a dlaczego tylko z osobami płci przeciwnej ???
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: anuśka :) »

Mój najdłuższy trwa 1 rok i miesiąc :D obyyy dłuuużej :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Linka »

Za około 2 tygodnie bedzie 1,5 roku :P Dzień po moich urodzinach hehe
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: vanessa »

u mnie ostatnio była rocznica-2lata.. ale fajowo..
cieszę się jak nie wiem.. hah..
:mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: s0rr0w »

5 miesięcy. Dłuższe związki są nie dla mnie :p chyba ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: vanessa »

hu hu, 3 lata i 4 miesiące i daaalej ; )))
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ