Antykoncepcja

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Antykoncepcja

Post autor: melOn »

Offik pisze:
Piqs - X pisze:a zastrzyki moga rozdymac pupe i co ? :P
i bedzie miala pupe jak szafa trzydrzwiowa ... z lustrem na dodatek:)
heh Offik podziwiam za fantazje xD
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Antykoncepcja

Post autor: Offik »

melOn pisze:
heh Offik podziwiam za fantazje xD
bo fantazja...fantazja... bo fantazja jest od tego... aby bawic sie, aby bawic się, aby bawic sie na całego:D

od tego aby bawic sie na calego jest tez antykoncepcja :P wiec moj post jest do tematu :P
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Antykoncepcja

Post autor: melOn »

Offik pisze: bo fantazja...fantazja... bo fantazja jest od tego... aby bawic sie, aby bawic się, aby bawic sie na całego:D
jak napisalam moj poprzedni post tez o tym pomyslalam ;D xD
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: Antykoncepcja

Post autor: Stokrotka88 »

Offik pisze: bo fantazja...fantazja... bo fantazja jest od tego... aby bawic sie, aby bawic się, aby bawic sie na całego:D

od tego aby bawic sie na calego jest tez antykoncepcja :P wiec moj post jest do tematu :P
Racje fantazja jest najważniejsza, prawdą jest to, iż chłopacy wolą uprawiać sex bez gumy, bo sprawia im to wię kszą przyjemność. Ale lepiej jest ją używać, niż potem jeździc z wózkiem po mieśćie :( A o tabletkach to tyle, że nie można ich zbytnio długo używać, więc może czasem trzeba się powstrzymać, od tej ochoty :wink:
:wink: BUZIAKI :wink:
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Antykoncepcja

Post autor: Katrina »

Ech, nie tylko faceci wolą uprawiać seks bez prezerwatywy. :roll: Właśnie dlatego wymyślili pigułki antykoncepcyjne, kremy dopochwowe i te różne duperele. Oby te sposoby nie zawiodły...
Im bliżej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!!!:D
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Antykoncepcja

Post autor: Offik »

no to nawiązując do nowego tematu ktory Paweł zamknal odswiezamy:)

moje zdanie sie nie zmienilo, ale moze sie wypowiedza nowi :>
Ostatnio zmieniony 29.06.2007, 10:47 przez Offik, łącznie zmieniany 1 raz.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Antykoncepcja

Post autor: shyduo »

Dołączyłem do grona osobników, których wybranki zaczęły używać tabletek. nie powiem, cieszy mnie to bardzo, chociaż martwie się jak to na nią wpłynie, a szczególnie na jej kondycje psychiczną. Jeżeli coś będzie nie tak to pierwsze co robimy to odstawiamy
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

Ja też jestem za tabletkami.
1. jak byśmy mieli wydawać kasę na gumki to dawno byśmy zabnkrutowali
2. nie lubię gumek
3. są najskuteczniejsze z dostępnych metod antykoncepcji
4. mają inne plusy, jak regulowanie okresu, łagodniejszy ból, lepszy wygląd cery i włosów...
5. leczy się nimi różne schorzenia ginekologiczne

Fakt, ze hromony mają też niedobry wpływ na organizm, ale wszystko ma skutki uboczne, nie ma metody idealnej.

Aha! i jeszcze muszę dodać... dawno minęły już czasy kiedy to po tabletkach się tyło albo działo się nie wiadomo co. Dzisiejsze tabletki zmniejszają owłosienie ciała, powodują, ze włosy i cera się nie przetłuszczają tak syzbko itd... A co do amopoczucia to organzim musi się dostosować, ale jeśli mu się to nie udaje po prostu wystarczy zmienić tabletki na inne i po kłopocie ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

Coraz czesciej slysze opinie, takie jak powyzsza wypowiedz Mili. Kurde, trzeba sie wreszcie wybrac do lekarza ;)

Ceny tabletek tez nie sa chyba wygorowane? Pameitam, jak moja siostra brała to płaciła chyba 20zł miesiecznie. A 8zł kosztuja 3szt Durexow ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

Linka pisze:Ceny tabletek tez nie sa chyba wygorowane? Pameitam, jak moja siostra brała to płaciła chyba 20zł miesiecznie. A 8zł kosztuja 3szt Durexow ;)
Zależy które... ja teraz płacę o ile pamiętam 36zł miesięcznie, ale musiałam zmienić... ale są nawet tańsze niż za 20zł :) bo są refundowane :)
No dokładnie 3sztuki 8zł a tu masz bez limitu :D gumki się w ogóle nie opłacają ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Antykoncepcja

Post autor: Offik »

ostatnio kupowalem dla kasi tabletki na 3 miesiace za 22 zl
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

Kiedyś brałam tabletki, które kosztowały niecłe 30zł za 3 miesiące :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Antykoncepcja

Post autor: shyduo »

No to "nasze" Yasminelle kosztują około 3 dych za miesiąc, ale podobno warto wydfać trochę więcej. Zobaczymy jak to będzie w praktyce ;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

No jasne, ze warto wydać więcej :) zwłaszcza, ze jasminelle to są tabletki już tej nowszej generacji z ograniczonymi d minimum skutkami ubocznymi :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Antykoncepcja

Post autor: agatha2 »

Na temat tabletek jest wiele mitów; Widzę że sporą część z nich już obaliliście. Nikt nie wspomniał jak wpływa codziennie przyjmowanie tabletek na wątrobę. Może jednak lepsze plastry (pozajelitowo).
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

Czytałam, ze plasterki trzeba zmieniac czesciej niz jest wskazane na opakowaniu, bo nawet odgiety rozek moze zmniejszyc ich dzialanie. To prawda?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

Podobno, ale nie wiem na 100%... wiem tyle, że szybko się brudzą i niestetycznie to wygląda. No i cena...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Antykoncepcja

Post autor: shyduo »

Za to faktycznie nie rozwalają wątroby. moja przyjaciółka musiała zrezygnować z tabletek z powodów z psychiką oraz wątrobą. I tego drugiego powodu, jeżeli będzie chciała jeszcze kiedyś spróbować hormonów to tylko pod postacią plastrów
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Antykoncepcja

Post autor: =MiLi= »

Ale jeśli ktoś leczy jeszcze inne schorzenia tabletkami to na plastry się nie może przerzucić, bo to zupełnie inna bajka. Kiedyś myślałam o plastrach, ale cena mnie odstraszyła.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Antykoncepcja

Post autor: robek »

Najlepsza metodą jest sex z jednym partnerem.
ODPOWIEDZ